Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Nasıl Giyinmeli?

Hangi Burç Nasıl Giyinmeli?

Koç 

Koçlar rahatlıklarına fazlası ile düşkündür, rahat olduğu kadar da şık, içinde kendisini güçlü hissedecek, çekiciliklerini ön planda tutacak giysileri tercih etmelidirler.

Boğa 

Günlük hayatlarında şık olmaya özen gösteren Boğalar, zarif çizgiler, şık pantolon ve gömlekler ile şıklıklarını tamamlarlar.

İkizler 

Spor ya da feminen her tarzı üzerlerinde başarılı bir şekilde taşıyan İkizler, değişken yapıları nedeni ile belli bir giyim stilinde sabit değildir, ruh hallerine göre giyinir.

Yengeç 

Yumuşak dokulu kalpleri olan Yengeçler, kendilerine özgü, son derece sade ve şık çizgiler ile dikkat çekmeyi başarabilirler. Biraz daha rahatına düşkün su grubu üyesi, sofistike gömlekler, doğal kumaşlar ve açık renkleri tercih edebilirler.

Aslan 

Farklı ve canlı renkleri üzerinde başarı ile taşıyabilen Aslanlar, mutlaka ayakkabısından elbisesine, çantasından çorabına kadar modayı yakından takip edip stilini yansıtır.

Başak 

Klasik giyim stilinden vazgeçmeyen Başaklar, seçtiği uyumlu renkleri üzerinde başarılı bir şekilde taşırlar. Casual, Vintage stili tarzlarına uygun olan Başakların, beyaz, krem, pudra özellikle tercih edebileceği renklerdir.

Terazi 

Gündüz ayrı, gece ayrı, her zaman sempatikliği ve romantizmi ile Bohem seçimlerle, özellikle de gündüz şıklığı ile bir moda ikonu gibi kendilerine hayran bırakmayı severler.

Akrep 

Bedenini saran, dikkat çekici kıyafetleri hem gündüz hem gece başarılı bir şekilde taşımayı bilir. Siyah, parlament, şarap kırmızısı Akrep insanının çekiciliğini arttırır.

Yay 

Günlük hayatında daha sade çizgileri tercih ederken rahatlığına da fazlası ile önem verir. Bol pantolonlar, şık etekler ve bunları tamamladıkları hoş kombinler, ayakkabılar Yay burçlarının rahat ve şık stilini yansıtır.

Oğlak 

Kraliyet ailesinden birini görmek istiyorsanız bu Oğlak burcu olmalıdır. Şık giyinme becerisi doğal genlerinde vardır. Renk uyumuna son derece önem veren Oğlaklar, her stili kolaylıkla kişiselleştirir.

Kova 

Kovalar daha egzantrik çizgilerden hoşlanır. Nerdeyse başka kimsenin üzerinde göremeyeceğiniz cesaret isteyen bir stil ona yakışabilir. Farklı gömlekleri, asimetrik kesimleri, orijinal kıyafetleri ile hem gündüz hem gece dikkat çekmeyi başarırlar.

Balık 

Balıklar naif ruhunu yansıtan, bedenine oturan, sade fakat şık elbiseleri giymeyi tercih eder. Çok abartılı ve gösterişli giyinmekten ziyade minik detaylarda gizem ararlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık