Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Hangi Mesleği Seçmeli?

Hangi Burç Hangi Mesleği Seçmeli?

Koç 

Ticari konularda son derce doğal bir yeteneğe sahip olan Koçlar, ticaret ve finans ile ilgili sektörler ve liderlik yeteneklerini gösterebilecekleri idarecilik, yöneticilik pozisyonlarında son derece başarılı olacaklardır.

Boğa 

Çalışma sahasının konforlu olmasına önem veren Boğalar, yöneticilik ve idarecilikte çok iyi performans gösterebilecekleri gibi güzel sanatlar, tıp ve astroloji konularına da yatkındır.

İkizler 

On parmağında on marifet İkizler burcu için ticari faaliyetler, spor dalları ile ilgili meslekler, medya, turizm sektörlerinde çok başarılı olabilirler ve severek yapacakları bu işlerden ciddi kazanımlar elde edebilirler.

Yengeç 

Kişisel gelişimle ilgili konular, psikiyatri, gemicilik-kaptanlık, deniz subaylığı ve sürekli eğitim verebilecekleri danışmanlık işlerinde son derece başarılı olabilirler.

Aslan 

Tabiatlarında sanat ve yaratıcılık olan Aslanlar, hem ekran önündeki showlarda hem de ekran arkasındaki organizasyon işlerinde çok başarılı işler yapabilirler, ayrıca genetik, uçak, jeofizik mühendisliği, iklimlendirme mühendisliği gibi meslekleri tercih edebilirler.

Başak 

Başak insanları için hemşirelik, tıp, sağlık hizmetleri, mikrobiyoloji, kimyagerlik, beslenme uzmanlığı, gıda mühendisliği gibi meslekler çok uygun olabilir.

Terazi 

Diplomatik özellikleri ile öne çıkan Teraziler, diplomasi, siyaset, hukuk alanlarındaki her tür meslekte çok başarılı olabilirler.

Akrep 

Akrep burçları gıda, tıp, sağlık, beslenme sektörlerinde yer almaktan hoşnut olacaktır. Bununla birlikte, kimyagerlik, polis memurluğu, dedektiflik, denetmenlik gibi işlerde de son derece verimli olabilirler.

Yay 

Hitabet sanatında çok iyi olabilen Yay burçlarının kalemleri de güçlüdür. Mimarlık, hukuk, diplomasi, halkla ilişkiler, müşteri temsilciliği, profesyonel sporculuk gibi alanlarda gayet başarılı olacaklardır.

Oğlak 

Analitik becerileri gelişmiş Oğlaklar, öncelikle mühendislik alanlarında, bilgisayar teknolojilerinde, mimarlık sektöründe meslek edinmelidirler. Ayrıca tasarım sektöründe de yaratıcılık becerilerini kullanabilirler.

Kova 

Çok yönlü becerilere sahip Kova burcu insanları hangi işi yaparsa yapsın sahne önünde olmayı seveceklerdir. Televizyon ve diğer medya sektörleri, tiyatro ve sinema oyunculuğu, halkla ilişkiler, güzellik uzmanlığı, turizm rehberliği gibi sektörlerde çok başarılı işler yaparak çok mutlu olabilecekleri kazanımlar elde edebilirler.

Balık 

Son derece yaratıcı bir ruha sahip balık burçları yaratıcı enerjilerini sergileyebilecekleri alanlarda ve inandıkları her işte başarılı olabilirler. Müzik konusunda çok istekli olan Balık burçları söz sahibi olabilecekleri projeler imza atabilirler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık