Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Balayını Nerede Geçirmek İster?

Hangi Burç Balayını Nerede Geçirmek İster?

Koç 

Koç insanları cesur ve korkusuzdur, her zaman aktif olmaya hazırdır. Bir Koç ile gidilecek balayı kesinlikle heyecanlı olmalıdır. Toroslar'da Aladağlar, Ağrı'da bir Yeşil Kamp veya belki yayla, dağ keşifleri ile dolu bir Karadeniz turu hoşlarına gidecektir.

Boğa 

En şehvetli burç olan Boğalar, yaşam konforlarından yoksun bırakılırsa, öfkeli olabilir. Avrupa ya da Hint Okyanusu da olabilir, ancak kesinlikle bol yıldızlı bir otelde olmalıdır.

İkizler 

Balayı da olsa onu sıkıcı bir tatil köyüne hapsedemezsiniz. Aktivitenin bol olduğu bir Akdeniz tatili, Tayvan, İzlanda ya da Japonya gibi ülkelerdeki balayını yıllarca anlatacak hikâyeler ile dolduracaktır.

Yengeç 

Yengeç insanları deniz ve doğa olan mütevazı tatilleri sevecektir. Yunan Adaları, Kıbrıs ya da Budva, balayı için örnek yerler olabilir.

Aslan 

Krallar ve kraliçeler için en şaşaalı düğünden sonra aynı şaşaada bir tatil olmazsa olmazıdır. Hizmette sınır olmayan yemekli, eğlenceli bir konaklama olmalıdır. Bir Şanghay, Dubai, Paris, İtalya ya da Bangkok neden olmasın?

Başak 

Kuralcı ve müşkülpesent Başakların balayı anlayışı temizlik, zekâ ve kalite üçgeninde düşünülmelidir. Dolayısıyla onu 3. sınıf salaş bir otel tatiline sakın ikna etmeye çalışmayın. İsveç, Danimarka, Avusturya, İzlanda doğru seçeneklere olabilir.

Terazi 

Terazi genellikle başkalarını memnun etmek için kendi ihtiyaçlarını feda eder. Balayı için muhtemelen sizin sunacağınız fikirlere uyacaktır. İlle de onun istediği bir yer olsun derseniz, Ege Adaları, Antalya veya Kaz Dağları heyecan verici olabilir.

Akrep 

Libidosu yüksek, ihtiraslı Akrepler balayını konforlu odalarda, ateşli sahneler ile yaşamak isteyecektir. Havai, Küba, Hırvatistan veya İspanya'yı düşünebilirsiniz.

Yay 

Bol eğlenceli, sıcak ve samimi ortamlarda mutlu olabilen Yaylar, kalabalık bölgeleri tercih edecektir. Onu mutlu etmek için Hindistan, Maldivler, Singapur, Tayvan, Bakü orijinal balayı alternatifleridir.

Oğlak 

Bu meraklı dağ keçileri için ayakları kesinlikle yere basacak bir balayı düşünülmelidir. Geleneksel yöreleri sevecektir. Ürgüp, Bakü, Sri Lanka, Kamboçya, Japonya ilginç gelebilir.

Kova 

Gidebileceği kadar uzak, görebileceği kadar çok şey görmek isteyen Kovalar için en farklı ve aktif balayı tatilini planlamalısınız. Uzakdoğu, Avrupa ya da Afrika, ama bol kilometreli ve heyecanlı durak noktalarıyla elbette...

Balık 

Balık insanı da gizemli ve mistik coğrafyaları sever. Tunus, Mısır, Madagaskar ya da Avustralya onu heyecanlandırabilir, ancak mütevazı balıklar küçük bir Ege köyünde de mutlu olabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık