Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

En Sadık Burçlar Hangileri?

En Sadık Burçlar Hangileri?

Koç 

Koç burçları karşılıklı güvene dayalı bir beraberlik içerisindeler ise ve karşı tarafın kendisine olan sevgisinden emin ise her zaman duygularını göstererek, karşısındaki insana güven vererek sadakati sağlayacaktır.

Boğa 

Güveni her şeyin merkezine koyan Boğa insanı için karşısındaki insanın güvenini test etmek hiç de zor olmayacaktır. Bu testi geçen kişi için ömür boyu sadık kalacağına emin olabilirsiniz.

İkizler 

İkizler burcunu kesinlikle özgür bırakmalı, onun kişisel eşyalarına, telefonuna ya da bilgisayarına dokunmamalısınız. Aksi takdirde kendine güvenilmediği hissi ile çok keskin tepkiler verip istediği halde ilişkisini bitirme yoluna bile gidebilir.

Yengeç 

Yengeç insanı seviyor ve sevildiğine inanıyor ise kıskanç ve kuşkucu yapısına rağmen sadakat ile ilgili hiçbir problem yaşamayacaktır.

Aslan 

Aslanlar kabına sığmayan ilişkileri ile en zor sadık kalabilen burçların başında gelebilir diyebiliriz. Onlar için ilişkide her zaman cezp edici ve heyecan verici gelişmelerin olması şarttır.

Başak 

Zor burçlardan biri olan Başaklar, özellikle de erkek başakların sadakatinden şüpheye kapılmakta hiç de haksız sayılmazsınız.

Terazi 

Sadakat duyguları çok yüksek kişiler olan Teraziler, karşı taraftan da kendileri gibi davranmalarını bekler ve bununla ilgili en küçük bir kaygıları olduğu anda da ilişkilerini sonlandırmaktan geri kalmazlar.

Akrep 

Akrep kadını son derece sadık olmasına rağmen Akrep erkeği için aynı şeyi söylemek oldukça güçtür. Onun sadık kalabilmesi için sevdiği insan mükemmel olmalı ve tutku, ihtiras, gizem dolu bir evliliği olmalıdır.

Yay 

Yay kadını son derece sadakate önem veren dürüst bir yapıya sahip iken, Yay erkeği havailiğinden vazgeçene kadar hiçbir şey yapmasa bile göz çapkınlıkları ile karşısındaki kadını çileden çıkartabilir.

Oğlak 

Oğlak kadını veya erkeği adeta sadakatin sembolüdür. Onun sadakatinden, kurallarından, saygınlığından şüphe edecek herhangi bir yaklaşımda bile bulunmamalısınız.

Kova 

Kova kadını için sadakat ilişkinin temelini oluştururken çapkın Kova erkeği, göz çapkınlıklarından, gün içersinde etkilendiği kadınlar ile iletişim kurmaktan çekinmeyecektir.

Balık 

Balık erkeği son derece sadık iken Balık kadını aradığı aşkı bulamamışsa geçici aşkların, sevdaların peşine düşebilir ve karşısındaki insanı büyük hayal kırıklığına uğratabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık