Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuzun Uğurlu Taşını Biliyor Musunuz?

Burcunuzun Uğurlu Taşını Biliyor Musunuz?

Gezegenler, doğduğu günden itibaren kişinin yaşamını etkilemeye ve kontrol etmeye başlar. Bu nedenle, kişinin şanslı taşı, ruhunun ilk önce evrenin hangi fiziksel alanına girdiği güne göre değişir ve her burcun kendisine özel sadece bir şanslı taşı vardır.

Koç 

"Elmas", Koç burçlarının şanslı taşıdır. Saflığın ve masumiyetin simgesi, her zaman güç, barış ve şans ile ilişkilendirilir. Sakinleştirir ve kâbusları uzak tutar. Işığı yansıtarak hem pozitif hem de negatif tüm enerjileri emer. Beyine odaklanan elmas, bloke olmuş beyin işlevini güçlendirir.

Boğa 

Boğa burcunun şanslı taşı olan "zümrüt", yaratıcılığı ve algıyı teşvik eden değerli bir mücevherdir. Ayrıca, doğal bir sakinleştirici olarak davranır.  Huzuru sembolize eden zümrüt, Boğa burçlarına aşk, başarı, zenginlik ve mutluluk getirecektir.

İkizler

"İnci" İkizlerin kendisini görmesine ve öz değerini geliştirmesine yardımcı olur. Tevazu, saflık ve sağlık sembolü olarak inci aşkı, başarıyı ve evlilikte mutluluğu simgeler.

Yengeç 

Yengeç insanının şanslı taşı "yakut" en değerli taşlardan biridir. Yakut, Güneş'i, özgürlüğü ve gücü sembolize eder. Enerji seviyesini arttırır ve kalbe yakın giyilirse sevgiyi teşvik eder, tutkuları kontrol eder, sağlığı ve serveti korur.

Aslan 

Aslanların şansı "zümrüt" taşından alacaktır. Yaratıcılığın, konsantrasyonun gücünü temsil eden zümrüt taşı, endişe ve sıkıntıları giderir, uykusuzluğa iyi gelir ve huzur verir.

Başak 

Başakların değerli ve uğurlu taşı "safir" kaderin mücevheridir. İnanç ve umudu temsil eden Safir, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak ve rüyalarınızın gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Safir romantizmde her zaman şans ile ilişkilendirilir, barış ve mutluluk getirir.

Terazi 

Opal, Terazi burçlarına şans getirir. "Taşların Kraliçesi" olarak tanımlanan opal, bir umut taşıdır. Absorbe ettiği muazzam enerjiyi, aşk, istikrar kişisel mutluluk için yansıtır.

Akrep 

Akreplerin şanslı taşı "topaz"dır. Topaz, genel sağlığı teşvik eder ve stresin üstesinden gelmeye yardımcı olur. Detoks yapar, hem beden hem de zihni yatıştırır ve sakinleştirir.

Yay 

Yay burçlarının şanslı taşı "turkuaz" yeni projelere başlamasına yardımcı olur. Turkuaz'ın, kullanıcıyı tehlike ya da hastalık konusunda renk değiştirerek uyarır. Ayrıca mutluluk ve servet getirir.

Oğlak 

"Lal" taşı Oğlak burcunun değerli ve şanslı taşıdır. Lal güç ve enerji verir, yaratıcı yetenekleri ortaya çıkarır, şehveti arttırır. Bir hediye olarak verilen lal, gerçek sevgiyi ve bağlılığı sembolize eder.

Kova 

Kovalar için "ametist" şans ve meditasyon için en iyi taşlardan biridir. Ametist ilahi aşkın taşıdır, zihinsel ve duygusal enerjilerin huzur verici dengesini getirir. Fazla stresli veya zahmetli durumlar için onu giyenlere koruma sağlar.

Balık 

Balık, "aquamarin" ile özdeşleştirir. Yeni arkadaşlıklar kurmak için pozitif enerji veren aquamarinin, evli çiftlerde yatıştırıcı bir etkisi olduğu, eşlere yardım etme gücü, farklılıklarını geliştirme, uzun ve mutlu bir evliliğin korunmasını sağladığı biliniyor.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık