Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Ne Kadar Yalancı?

Hangi Burç Ne Kadar Yalancı?

"Kimi az, kimi çok herkes yalan söyler, acaba burçlara göre bu oran nasıl değişiyor?"

Koç

Onlar, güvenle doğan liderler olarak adlandırılan kişilerdir. Yalan söylemek askeri ruhlarına aykırıdır. Koçlar kelimeleri dikkatli kullanan, doğru, dürüst insanlardır.

Boğa

Boğalar, maddi konularda ketum olabilir, para tasarrufları konusunda sır vermeyebilir ama diğer alanlarda sır saklamaya gerek duymaz, son derece açık yürekli insanlardır.

İkizler

En çok yalan söyleyen burçlardan olan İkizler, usta bir manevra kabiliyeti ile konuyu farklı bir yerden bitirebilir. Yalan söylediğini ispat etmek çok zordur.

Yengeç

Yengeçler, beyaz yalan konusunda ün yapmıştır. Bu yufka yürekli burç, kimse üzülmesin diye ustaca beyaz yalanlar söyler. Durum ortaya çıkarsa itiraf edecek kadar da açık yüreklidir.

Aslan

Aslan burçları bazı şeyleri abartıp, eklemeler yapabilir. Özellikle gösteriş yapmak isterse palavrası boldur. Bazı ciddi durumlarda ise yalan söylemek yerine susmayı tercih eder.

Başak

Minimal seviyede ve gereksiz yalan söyledikleri olur. Bu, genellikle o anı kurtarmak için söylenir. Başak burcu esasında yalan söyleme konusunda çok beceriksizdir, hemen renk verir.

Terazi

Kararsız, sığ, güvenilmez Teraziler, bazen pervasız görünebilir. Bir şeyler yapmak veya bir şeyler almak istediklerinde, yalan söyler sonrasına pek fazla dikkat etmezler.

Akrep

Çapkınlıkları ile kötü şöhretli burç olan Akrep, elbette en fazla yalan söyleyenler grubundan. Tahmin edebileceğiniz gibi en fazla yalana mevzu olan şeyler elbette flörtöz zamanlarıdır.

Yay

Çoğu zaman patavatsızca aklından geçenleri söyleyen Yaylar, en dürüst kişiler arasındadır. Bir faciayı önlemek için söylediği beyaz yalanlar haricinde yalan söylemeyi tasavvur bile edemez.

Oğlak

Oğlakların temel ahlak kuralları çok baskındır, yalana tahammülü yoktur. Eğer size yalan söylemişse bunun çok haklı bir gerekçesi olmalıdır ve iç huzursuzluğu onu çok geçmeden bir itirafa zorlar.

Kova

Kovalar, yalan değil yalanlardan koca bir film senaryosu çıkartabilir. Görebileceğiniz en usta yalancıdır. Çok sıkıldığında hikâyeler yazmaya bayılır, hayal gücü çok geniştir, hiç zorlanmaz.

Balık

Balıkların yalan söylemesi çok zordur, onun için dürüstlük hayatın merkezinde yer almalıdır, eğer mecbur kalır da yalan söylerse kulaklarına kadar kızarır, kendini hemen ele verir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık