Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Hangi Suça Meyilli

hangi burç hangi suça meyilli

Burcunuzun hangi suça daha yatkın olduğunu belirleyici bir olduğunu hiç duymuş muydunuz? Amerika Federal Soruşturma Bürosu FBI’ın yaptığı araştırmalara göre hangi burcun hangi suça daha meyilli olduğu ortaya çıktı.

Koç Burcu

Koç burcu olan insanlar fazla inatçı özelliklere sahiptir ve muhafazakardırlar. Kendi gibi düşünmeyen insanlara çok fazla tahammül edemezler. Koç burcu olan insanlar sabit fikirli oldukları için tehdit etme suçlarına çok yatkın olurlar.

Boğa Burcu

Boğa burcunun en büyük zaafı açlıktır. Maddi açıdan yaşanan açlıklar, ruhani açıdan yaşanan açlıklar ve fiziksel açlıklar boğa burcunu suça sürükleyebilir. Boğa burcunun genel olarak karapara aklama gibi suçlara yatkın olduğu söylenmektedir.

İkizler Burcu

İkizler burcunun en çok yatkın olduğu suçlar arasında intihal suçları bulunmaktadır. Ayrıca ikizler burcunun hırsızlığa da yatkın olduğu söyleniyor.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları evcimen ve sadık bir yapıya sahiptir. Ancak suç işlemeye en meyilli burçlar arasında ise yengeç burçları yer alır. Büyük suçlar işlemeye meyilli olan yengeçlerin en fazla banka soyguncuları olduğu ortaya çıkmıştır.

Aslan Burcu

Aslanlar lüks tutkunudur. Para arzuları için büyük suç işlemeye meyillidirler. Elde etmek istedikleri lüksü onlara sunabilecek herhangi bir suçu işleyebilirler.

Başak Burcu

Titiz ve detaycı olan başak burçlarının bilişim dünyasındaki suçlara yatkın olduğu söyleniyor. Hacking için gerekli altyapıyı sağlayan başaklar teknolojik suçlar işlemeye en yatkın olan burçlar arasındadır.

Terazi Burcu

Terazi burçları hayatlarında denge arar ve son derece arkadaş canlısı insanlardır. Ancak bazı zamanlarda arkadaş canlısı tavırlarının yoğunluğu teraziyi dürtmeye başlar. Dedikodu yapmak ve insanların arkasından iş çevirmek terazilerin en fazla işleyeceği suçlar arasında yer almaktadır.

Akrep Burcu

Farklı dünyaları ve farklı insanları sürekli merak eden insanlar akreplerdir. Akreplerin bu tutkuları onların zina suçu işlemeye yatkın olmasına yol açar. Ayrıca akreplerin en fazla meyilli oldukları bir diğer suç ise hırsızlıktır.

Yay Burcu

Yay burcu seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi sever. Ancak bunun için ise iyi bir bütçe gerekir. Bu yüzden haneye tecavüz ve hırsızlık suçlarına yatkın olabilirler.

Oğlak Burcu

İnsanları organize etmeyi seven oğlaklar, organize suçlara yatkındır. Çete liderleri genellikle oğlak burçlarından çıkar.

Kova Burcu

Kova burçları azmettiricilik suçlarına yatkındır. Kova burçları insanları manipüle etmeyi severler.

Balık Burcu

Balık burçları insanlara bağlanmayı çok severler. Duygusal olan balık burçlarından başarılı birer “stalker” ortaya çıkabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık