Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Boğa Burcu Annesi Nasıl Olur?

boğa burcu annesi nasıl olur

Boğa burcu olan insanların geneli maddi açıdan tatmin olmadan hayattan çok fazla keyif alamazlar. Boğa burcu anneleri de sürekli olarak maddi açıdan tatmin olmak isterler. İş mevzu bahis anneliğe geldiği zaman boğa annelerinin ağır işçiler olduklarını söyleyebiliriz. Boğa anneleri, kendi hayatlarından çok çocuklarının hayatını ön planda tutar ve kesinlikle koruyucu bir tavır ile çocuklarına yaklaşırlar.

Boğa annelerinin ilk bakışta çok sert bir ifadeye sahip oldukları düşünebilir. Ancak duygusal olarak seçici olan boğaların bu sert tavırları sadece kendilerini koruyabilmek içindir. Yemek ve içmek boğalar için önemlidir. Damak tadına önem veren boğa anneleri, ara sıra kilo almaya meyilli olabilirler.

Duygularını Paylaşır

Bu durum aynı zamanda çocukların da kilo alması ile sonuçlanabilir. Boğa anneleri çocuklarını da erken yaşlarda çok fazla besleyebilirler. Sevdiklerine büyük bir şefkat ile yaklaşmayı benimsemiş olan boğa burcu anneleri, çocuklarına yakın oldukları sürece kendilerini çok mutlu hissederler. Sevgilerini ve duygularını çocuklarına karşı aktarmaktan hoşlanan boğa burcu anneleri, duygularını karşı tarafa aktarmak konusunda pek fazla sıkıntı yaşamaz.

Kendi çocuklarına sahip olabilmeyi en küçük yaşta öğrenen boğa burcu anneleri aynı zamanda çocuklarına da sahip olmayı öğretirler. Sabırsız ve aşırı aceleci tavırlardan pek hoşlanmayan boğa burcu anneler, çocuklarının bu tür özellikler taşımasını asla istemezler. Bu tür durumlar ortaya çıkmaya başladığı zaman kendilerini huzursuz hissetmeye başlarlar.

Aile Gelenekleri ve Kıskançlık

Boğa burcu anneleri, çocuklarını büyüdükleri zamanda içten içe kıskanmaya başlayabilirler. Aile gelenekleri ve ideallerinden oldukça zor kurtulabilen boğa burcu anneleri, çocuklarına da aynı duyguları yaşatmaya kararlı bir tutum sergiler. Her anne gibi çocuklarının geleceğinin iyi olmasını isteyen boğa burcu anneleri, bazı zamanlarda bu durumu abartabilirler. Daha iyi bir gelecek elde etmesini istediği çocuklarını zaman zaman baskılayabilir. Baskı ile karşı karşıya kalan çocuklar ise özellikle eğitim hayatlarında zor zamanlar geçirebilirler. Ancak boğa burcu annelerinin şefkatli yürekleri bu durumun uzun sürmesini engeller. Boğa burcu anneleri aynı zamanda çocuklarının gönlünü almayı en iyi bilen anneler arasındadır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık