Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Boğa Burcu Ev Dekorasyonu

boğa burcu ev dekorasyonu

Boğa burçları evlerini dekore edecekleri zaman güvenliğe, stabilliğe ve rahatlığa çok fazla önem verirler ve bu konuları ön planda tutarlar. Kendilerini rahat hissedebilecekleri yerler yaratmak, boğa burçları için son derece önemlidir. Pahalı, iddialı duruşa sahip ve yumuşak hatlı olan eşyalar boğa burçları için idealdir. Bir boğa burcunun evine girdiğiniz zaman kendinizi zaman yolculuğunda gibi de hissedebilirsiniz. Çünkü boğa burçları 70’li yıllar gibi eski yılların dekorasyon stillerinden ilham alarak tasarlanmış olan eşyaları kullanmayı çok severler.

Boğa Burcu ve Aksesuarlar

Boğa burçları dekoratif aksesuarları kullanmayı da severler. Tam bir sanat aşığı olan boğa burçlarının evleri adeta ufak çaplı bir galeri gibi gözükür. Büyük tablolar, tarihi objeler, ufak heykeller ve mimari objeler ile yaşam alanlarını yenileyen boğa burçları evin her bir köşesinde bu tür detayları kullanır.

Bitkilere karşı da büyük bir ilgi duyan boğa burçlarının evlerinde mutlaka bir bitki bulunur. Teraryum ve doğaya ait olan bitkilere bakmayı seven boğa burçları gittikleri yerlerden bir şeyler toplayarak kendi evlerinde kullanmayı severler.

Boğa Burcu ve Yatak Odası Dekorasyonu

Boğa burçları için yatak odaları rahatlığın ön planda olması gereken bir yerdir. Bütün özel anlarını yatak odalarında dinlenerek geçirmeyi tercih eden boğa burçları, yatak odasında toprak ve nötr tonların yer aldığı renkler kullanır. Koyu renkli duvarlar da boğa burçları için uygundur.

Boğa burçları, yatak odalarına güneş ışığı girmesinden pek hoşlanmazlar. Bu sebeple, kalın perdeler kullanırlar ve yatak odasına fazla ışık girmemesini isterler. Ayrıca yatak odalarında kullandıkları ışıklar da daima loş ve dinlendirici olan ışıklardır.

Boğa Burcu ve Mutfak Dekorasyonu

Mutfaklar, boğa burçlarının bir diğer önemli özel alanıdır. Boğa burçlarının mutfakları kendi yapıları gibi dikkat çekici ve mütevazi bir dekorasyon stiline sahiptir. Mutfakta iyi olan boğa burçları fonksiyonel ve estetik mutfakları sever. Boğa burçları mutfaklarında toprak tonları, ahşap mutfak dolapları ve bol ışık kullanmayı severler. Misafirlerini mutfakta ağırlamayı seven boğa burçları misafirleri için de aynı renk tonlarında eşyalar seçerler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık