Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Sayısı 444

444 bizi gelecekteki büyüme için önemli temeller atmaya davet etti.

Şimdi, bu ilham verici Melek Numarası geri döndü - ve kısa bir süre önce topluca ektiğimiz tohumların ilk belirtilerini görmenin zamanı geldi.

Ortalık karışıyor; enerjiler birleşiyor ve planlar doğru yönde ilerliyor.

444 Numaralı Melek Cuma günü zirveye ulaşır – 22/04/22, 444 olarak okunur – ancak bu kozmik mesaj tüm hafta bizi bu yeni dünyaları inşa etmeye devam etmeye teşvik eder.

Yılın 16. haftası – esasen 4×4'ün 2022'nin yapısına entegre edildiği bir dönemdeyiz. Aynı zamanda Evrensel 4. Hafta, yani burada da tema maddi, pratik eylemdir, bu da görünür, elle tutulur sonuçlara yol açar. Sonuçlar.

Bu aynı zamanda, sabırlı ve dikkatli inşa için en uygun astrolojik burç  olan Güneş'in Boğa burcuna geçtiği haftadır .

Evrenden gelen sinyaller bundan daha net olamazdı.

4, kolektif mitolojimizde ve inancımızda çok önemli bir sayıdır.

Çağlar boyunca, dünyanın dört bir yanındaki, kültürler ve dinler arasındaki insanlar, 4 sayısı ile temeller ve yapı kavramı arasındaki bağlantıları hissettiler.

 

Budizm'in Dört Asil Gerçeği
Hinduizmin Dört Purusārthas (evrensel hedefleri)
Yahudiliğin Kurtuluşunun Dört İfadesi
Hıristiyanlığın Dört İncili
İslam'ın Dört Kutsal Kitabı
Taoizmin Dört Koruyucusu


4 sayısı ile olan mitolojik ve kozmolojik bağlantıların genişliği de olağanüstüdür, bu nedenle 444 Numaralı Melek'teki bu üçlü enkarnasyon gerçekten dikkate alınması gereken bir şeydir.

Hayatında yeni bir şey inşa etmek için iki hafta önce ne yapmayı seçtiysen, şimdi ondan vazgeçme.

Başarı çok yakın ve umarım bu hafta çabalarınız için bir miktar ilk başarı göreceksiniz.

Bu haftanın enerjileri tezahür için olağanüstü, özellikle de tezahür tekniklerinizi fiziksel bir şeyle destekleyebiliyorsanız.

Niyetleri belirlerken veya tezahür çalışmalarını gerçekleştirirken tüm duyularınızı kullanın. En sevdiğiniz yiyecekleri ekleyin veya kokulu bir mum yakın. Belki somut, topraklayıcı bir etki için meditasyon yaparken biraz kurdele örün.

Bu hafta 4 numaralı etkilerin tümü istikrarı, yapıyı, sağlamlığı ve güvenliği teşvik eder, bu nedenle muhtemelen şu anda rutinleri izlemeyi yararlı bulacaksınız veya kendinizi rahat ve güvende hissettiren her şeye kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.
 

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin
Bu sizin için 5 Kişisel Ay olduğu için, şu anda istikrar ve yapı kavramıyla en çok mücadele ediyorsunuz. Başkalarının sağlam temellere inandığını ve güvendiğini hissettiğinde, kendinizi kapana kısılmış ve kuşatılmış hissedersiniz.

Bu haftaki göreviniz, 444 Numaralı Melek'in pozitif enerjisinin otosansür olmadan içinizden akmasına izin vermektir. Evrenin şu anda sunduğu istikrara ihtiyaç duyan bir parçanız var. Bazen yapıyı seçmek yanlış değil; bazen tanıdık olanı beslemek yanlış değil. Daha geniş ufkunuzu keşfederken kök salmanın bir yolunu bulun.

 

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin
Psikolojik olarak, bu sizin için son derece güçlendirici bir 4 Numaralı Kişisel Haftadır – bu, 444 Numaralı Melek'in enerjisiyle doğrudan bağlantılıdır. Aynı zamanda 6 Kişisel Aydır, bu nedenle rahatlık ve huzur için çabalama şansı içgüdüsel olarak çekicidir.

Bu hafta tekneyi sallamak istemeyeceksiniz, bu yüzden hoşgörü ve kabulü seçmek için bilinçli bir karar verin. Çevrenizi ne kadar sakin tutabilirseniz, tezahür yetenekleriniz o kadar iyi olur. Basit meditasyonlar, farkındalık ve dikkatli bir şekilde ben merkezli olma yoluyla mutluluk sizin olabilir.

 

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin
444 Numaralı Melek, bu hafta bir yön duygusu bulmanıza yardımcı olabilir - çünkü dürüstseniz, son zamanlarda sürüklendiğinizi bilirsiniz. Hafta için bir rutin oluşturarak kendinize bir meydan okuma belirleyin ve buna bağlı kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Çok fazla özgürlük, çok fazla seçenek, çok fazla seçenek var.

Sadece bir süreliğine hayattaki daha basit şeyleri kucaklayabilmek için odağınızı daraltın. Bu 7 Kişisel Ay'da, yavaşlamaktan ve adım adım yaklaşmaktan da yararlanacaksınız. Acelen ne?

 

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin
444 Numaralı Melek'ten gelen mesajla çok güçlü bir şekilde rezonansa giriyorsunuz, çünkü elbette bu, numerolojik yılınız ile tam uyumlu. Bu aynı zamanda bir 8 Kişisel Ay, yani etrafınızda tezahür eden maddi bolluğu izlemekten keyif alacaksınız. Bununla birlikte, bu haftaki tehlike, para, zenginlik veya mülk ile çok fazla tüketilmenizdir.

Bolluk içinde yaşamak kesinlikle sizin doğuştan hakkınız, ancak sevgi, nezaket ve - en önemlisi - zamanınızı çevrenizdeki mücadele edenlerle paylaşarak iyi talihinizi dengeleyin. Bu başarılı haftanın tadını çıkarın, ancak henüz kozmik döngünün bu kısmında olmayanlara karşı düşünceli olun.

 

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin
Sarsıntılar ve sürprizlerle dolu bir hafta – hepsi mutlaka hoş karşılanmıyor. Belirli bir durumda bir son noktaya ulaştınız ve devam etmeniz gereken meselenin gerçeğini anlamaya başlıyorsunuz….. Bu seçimi bilinçli olarak yapmazsanız, evrenin sizin için yaptığını görebilirsiniz.

Değişim mesajı 444 Numaralı Melek ile çelişkili görünebilir, ancak aslında, devam etmenizin tüm nedeni, hayatın başka yerlerinde yeni temeller arayabilmenizdir. Bir şeyin altına bir çizgi çekmenin zamanı geldi - ve çok erken değil.

 

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin
Angel Number 444, bu haftayı kutlamak için size her türlü nedeni getiriyor! Bu sizin için 1 Kişisel Ay, yani yeni bir şeyler tohumlamakla meşgulsünüz - ancak bu tohumlar kesinlikle hızlı büyüyor! Refah ve potansiyel etrafınızda, almak için sizin. Ulaşmak ve sıkı çalışmanızın ödüllerini talep etmek için harika bir hafta.

Dik ve gururlu durun çünkü çok şey başardınız. Aynı yolda ilerlemeye devam edin. İşaretler ve semboller her yerdedir ve size kesinlikle doğru yönde ilerlediğinizi gösterir. Ne kadar güçlendirici!

 

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin
444 Numaralı Melek'i bu hafta başarılı bir şekilde kanalize etmek için özverili, güçlü ve amacınızda net olmanız gerekir. Bu haftanın sizin için enerjisi, kendinize hizmet etmekten çok insanlığa hizmet etmekle ilgili. Tezahür ettirdiğiniz şey, daha büyük bir iyilik için bir değişikliktir, ancak mutlaka kişisel iyiliğiniz için değil.

Bazen, doğru şeyi yapıp yapmadığınızı merak edeceksiniz. Vazgeçmek veya yön değiştirmek kısa vadede daha kolay bir hayata yol açabilir - ancak bu yola bir nedenden dolayı çağrılıyorsunuz. Ona bağlı kalın, inancınız olsun ve vizyonunuzu zihninizde en üstte tutun.

 

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin
Bu sizin için son derece yaratıcı bir hafta olacak gibi görünüyor. Angel Number 444, hayal gücünüzü ve fikirlerinizi ifade etmeye devam etmenizi istiyor çünkü bunu ne kadar çok yaparsanız, kalbinizin arzusunu tezahür ettirme olasılığınız o kadar artar.

Resim yapın, çizin, şarkı söyleyin, dans edin, heykel yapın, fırınlayın - yapmayı sevdiğiniz her şeyi yapın ve duygularınızın parlamasına izin verin. Yeni bir yaratıcı hobi edinmek veya sahip olduğunuzu asla fark etmediğiniz yaratıcı becerileri ortaya çıkarmak için harika bir hafta olabilir. Ruhunuzdaki sanatçının size öğreteceği çok şey var.

 

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin
4 Kişisel Ay'dasınız, bu yüzden 444 Numaralı Melek ile doğal bir yakınlığınız var. Tek sorununuz, kendinizi ikinci kez tahmin etmeye devam etmenizdir, bu da geleceğiniz için sağlam temeller oluşturmaya nasıl devam edebileceğiniz konusunda gecikmelere ve şüphelere yol açar. . Bir orta yol bulma çabanızda, hiçbir şey yapmıyorsunuz ve tekneyi kaçırıyorsunuz.

Bu hafta karar vermek çok önemli. Bir şekilde ya da diğerini seçin ve tamamen taahhüt edin. Artık hayalkırıklığı yok, belirsizlik yok. Bir kez taahhütte bulunduğunuzda, önünüzü kaplayan bulutlar aniden temizlenecektir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık