Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 Nisan 2022 Plüton Retrosu Başlıyor!

Plüton, Yeraltı Dünyasının Efendisi olarak kabul edilir, bu nedenle bu gölgeli enerjiyi arttırır. Bir anlamda, yeraltı dünyasının koruyucusu, kendi gölgelerine, göz ardı edilen sezgisel mesajlarına ve kendi bilinçaltına, ele alınması gereken veya artık yeri olmayan her şeyi ayıklamak için davet ediliyor.

Plüton Retrosu 2022
2022'de Plüton, 29 Nisan'da retro yolculuğuna başlıyor. Plüton'un gerilemesi ile ilgili en dikkate değer şeylerden biri, bir kez daha Amerika Birleşik Devletleri'nin doğum plütonuyla mükemmel bir şekilde hizalanacak olmasıdır.

Pluto bu hizalamayı ilk olarak 22 Şubat 2022'nin uğurlu Birleşik Devletleri tablosunda yaptı, ancak şimdi tekrar ziyaret edecek ve dolapta ortaya çıkması gereken iskeletleri veya gölgeleri kazmaya ve ortaya çıkarmaya yardımcı olacak. Amerika Birleşik Devletleri'nin Plüton Dönüşü hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz .

İlginç bir şekilde, bu aynı zamanda Plüton'un Oğlak burcunda geri hareket edeceği son üçüncü seferdir. Bu, 10+ yıl sonra yolculuğunu bu dünya burcunda tamamlamaya hazırlandığı anlamına gelir. Bu yolculuk sona ererken, dersleri daha da yoğunlaşacaktır.

Plüton dönüştürücü bir güçtür ve ölüm ve yeniden doğuş döngüsüne hükmeder. Oğlak burcundayken, güçlü şirketlere, hükümetlere, köklü finansal sezgilere ve büyük iş dünyasına - Plüton ve Oğlak kombinasyonunun dokunduğu tüm alanlara  değişim getirmek için çok çalışıyor.

Plüton'un hala yapacak çok işi var elbette, ama umarım Plüton ayrıldığında, kolektif bu alanlarda olumlu dönüşümler yapmak için Plüton'un güçlerini kullanırdı.

Kendi yaşamlarımızda, Plüton'un Retrograd'a girmesi, kendi dönüştürücü yolculuğumuz üzerinde düşünebileceğimiz bir zamandır.

Plüton'un son gerilemesi Ekim 2021'de sona erdi, peki bu zamandan beri nasıl bir dönüşüm yaşadınız? Plüton'un enerjilerini gölgelerinizle yüzleşmek, daha güçlü ve yeniden doğmak için nasıl kullandınız?

Plüton, ölüm ve yeniden doğuş sürecini temsil eder. Kızlıktan anneye veya küllerden anka kuşuna geçiş sürecinden geçtiğimiz o anlarda her zaman mevcuttur.

Bu dönüştürücü yolculukların daha karanlık ve acı veren tarafları bazen bir Plüton Retrosu sırasında dikkatimizi çekebilir. Onlara ve bizi nasıl hareket ettirip değiştirdiklerine karşı daha duyarlı hale gelirken, aynı zamanda ne kadar ilerlediğimiz konusunda netlik ve güç kazanmamıza da izin veriyorlar.

Ekim 2021'de büyük, hayatınızı değiştirecek kararlar verdiyseniz veya o aya yakın önemli bir olay meydana geldiyse, yeni içgörülerin size açıklandığını veya belki de yeni bir yaklaşım tarzının gerekli olduğunu görebilirsiniz.

 Pluto'nun Ekim 2021'de doğru hareketine geçmesini dönüşüm yolculuğunuzun yeniden doğuş aşaması ve bir tür ölüm ya da bitiş aşaması olarak retro olarak düşünmek olacaktır.

Değişim, sonlar ve kayıp fikri her zaman korkutucu olabilir, ancak unutmayın, Plüton'un enerjisi genellikle çok hassastır. Yavaş hareketleri bize uyum sağlama, yas tutma ve durma ve ne yapmamız gerektiğini anlama zamanı verir.

Pluto Retrograde korkacak bir şey değil, yolu yavaş ve istikrarlı bir şekilde temizlemek, durgunlaşan şeyleri yeniden icat etmek ve bu enkarnasyon boyunca yolculuğumuzda seviye atlamaya devam etmek için bizim fırsatımız.

Plüton'un retro hareketine girmesinden sadece bir gün sonra, 2022'nin ilk tutulması olan Boğa Yeni Ay Güneş Tutulması'nın olması da ilginç.

Tutulmalar her zaman değişimi ve dönüşümü temsil eder ve çoğu zaman daha yüksek bilinç durumlarının kapılarını açar. Bunu Pluto'nun yeraltı dünyasına girişi ile birleştirin ve kesinlikle Eclipse Season'ın çoğundan geçecek güçlü bir temamız var.

Plüton istasyonları 8 Ekim 2022'de yeniden yönlendiğinde, her zaman değişmeyen dönüşüm yolundaki bir sonraki bölümümüz hakkında çok daha net bir anlayışa sahip olacağız. Muhtemelen kendimizi, üzerinde çalıştığımız geçmiş gölgelerden arınmış, hayatımızın yeni bir aşamasına başlamaya hazır bulacağız.

Ve eğer bir şey varsa, Pluto'nun resimlerinin yüzeyinde bir aşk kalp deseni gösterdiğini ve bize her dönüşümde daha derin bir aşkın mümkün olduğunu gösterdiğini hatırlamak güzel.

Plüton Retrosunun Enerjisi Nasıl Kullanılır?
Retrogradlar, başladıkları ve sona erdikleri zaman genellikle en güçlüsüdür, bu nedenle 29 Nisan ve 8 Ekim 2022, Pluto Retrograde'nin enerjisini kullanmamız gereken en iyi fırsat pencereleridir.

Geçen yılın Ekim ayından bu yana hayatınızı değerlendirin, ne gibi değişiklikler yapıldı ve bu değişikliklerin nasıl düzeltilmesi veya ayarlanması gerekiyor?
Sessiz, düşünceli tefekkür için herhangi bir arzuyu onurlandırın.
Gölge tarafınızla temasa geçin, ışığın gösterilmesine ne gerek var?
Korktuğun şeyle yüzleş, bil ki artık senin üzerinde bir güç sahibi olmak zorunda değil.
Artık kontrolünüz altında olmayanı serbest bırakın
Tıkanıklıklara veya acıya neden olan geçmişinizdeki gölgeleri serbest bırakın
Gücünüze adım atın
Plüton Retrosu İçin Günlük İstemleri
Hayatımı yeniden canlandırabilirim…
Hayatta en çok korktuğum…
Hayatta en güçlü olduğum zaman…
Artık hayatımda işe yaramayan şeyler…
Zihin ve Ruhumda ki baskı kontrolünü serbest bırakıyorum…

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık