Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Gökyüzü Enerjileri ve Burçlara Etkileri

Koç
Haftanın başlarında, kendinizi oldukça dışlanmış hissedebilirsiniz, Koç - kötü bir şekilde değil, sadece dinginlik ve sakinlik hissinin tadını çıkarın. Ancak Çarşamba günü Venüs ve Neptün'ün buluşması hayatınızda yanılsamalar ve kafa karışıklığı olarak görünebilir, bu nedenle gerçeği fanteziden ayırmaya dikkat etmeniz gerekecek.

Merkür'ün Cuma günkü burç değişikliği, kafanızı temizlediğinden ve sisin içinden bir yol bulmak için akıl ve mantığı kullanmanızı sağladığından bu konuda yardımcı olacaktır.

Ancak Cumartesi günkü Güneş Tutulması sırasında para veya değerlerinizle ilgili bazı şoklara hazırlanın. Sağlam ve güvenli olduğunu hissettiğiniz şeyler, öyle olmadığı ortaya çıktı ve bu, başa çıkması zor bir enerji olabilir.

Boğa
Haftanın keyifli ve sosyal bir ilk yarısı. Bekarsanız, özellikle Venüs ve Neptün'ün bir romantizm gösterisinde güçlerini birleştirdiği Çarşamba günü, bir arkadaşlığın çok, çok daha fazla bir şeye dönüşme şansı bile var.

Özellikle Cumartesi günü Merkür burç değiştirdiğinde ve akıllı bütçeleme seçimleri yapmanıza yardımcı olduğunda, finansal olarak da işler kontrol altında görünüyor.

Ancak Cumartesi günü Boğa burcundaki Güneş tutulması sizin yılınız için önemli bir an. Bir şeyin kimlik duygunuzu sarstığını görebilir veya güvendiğiniz kişiler tarafından söylenen büyük bir gerçeği ortaya çıkarabilirsiniz. Bununla başa çıkmak asla kolay değildir, ancak asla yalnız olmadığınızı unutmayın.

İkizler
Haftaya çalışkan bir başlangıç, temettü öder ve oldukça tatmin edici hissetmelidir. İşleri hallediyorsunuz ve insanlar kariyerinizde size dikkat ediyor. Ancak Çarşamba günü biraz aldatıcı bir havaya dikkat edin - cevapları bilmiyorsanız blöf yapmamak akıllıca olur.

Cuma günü, yönetici gezegeniniz Merkür, çok güçlendirici bir astrolojik olay olan kendi burcunuza geçiyor. Bu noktada kendi teninizde çok rahat hissedeceksiniz ve sosyalleşirken, sohbet ederken veya meraklı çizginizi şımartırken en mutlu olacaksınız.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması, açıklanamayan bir deneyim şeklinde bir şok getirebilir. Bu enerji, haritanızın psişik bölgesinde aktiftir ve sizi henüz anlayamadığınız şeyleri keşfetmeye teşvik ediyor.

Yengeç
Haftaya çok yoğun bir başlangıç, muhtemelen çok fazla seyahat, eğitim veya her ikisini birden içerir ve dinlenmek için çok az zamanınız olduğunu fark edebilirsiniz. Yine de devam edin, çünkü bu günlerde çok şey öğreniyorsunuz.

Cuma günü Merkür burç değiştirecek ve kendinizi daha meditatif hissetmeye başlayacaksınız. Bu, medyumluk, rüya çalışması, görselleştirme veya tezahürü uygulamak için iyi bir gün.

Ancak Cumartesi günkü Güneş Tutulması, özellikle biri size ihanet ederse, sosyal yaşamınızda drama ve kargaşa getirerek huzuru geçici olarak bozabilir. Bu çok üzücü olabilir, ancak bunu bilmek karanlıkta kalmaktan daha iyidir.

Aslan
Bu haftanın ilk yarısı, kişisel gelişim projeleri üzerinde çalışmak için idealdir. Güveniniz güçlü olmalı ve düşündüğünüz yaşam tarzı değişikliklerini kolayca uygulayabilirsiniz.

Cuma günü Merkür'ün burç değişikliği arkadaşlık bölgenizi etkiler - yeni arkadaşlar arıyorsanız, zihninizde bir şeyleri tetikleyenleri seçin; dünyayı tartışmak isteyeceğin türden insanlar.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması'nın etkisiyle sarsılması en muhtemel olan şey senin kariyerin. Aniden ilgi odağı olursanız, belki de bir krizle uğraşmak zorunda kalırsanız şaşırmayın. Eğlenceli değil, ama neler yapabileceğinizi kanıtlamanız için size bir şans veriyor.

Başak
Bu haftanın başlarındaki ay etkinliği sizin için oldukça romantik ve idealist ve küçük bir gül renkli balonun içinde süzülmekten mutlu olacaksınız. Çarşamba günkü Venüs-Neptün buluşmasından en iyi şekilde yararlanın, çünkü bu muhtemelen sizin için yılın en romantik hislerinden biri olacak - bir nişan veya bir gezi için mükemmel.

Yönetici gezegeniniz Merkür, Cuma günü kariyer alanınıza geçiyor, bu özellikle iş arıyorsanız daha mükemmel bir haber.

Ancak Cumartesi günkü Güneş tutulması seyahat planlarını veya çalışma düzenlemelerini bozabilir. İşler geçici bir kaosa dönüşebilir, ancak endişelenmeyin - tozdan çıkan şey eskisinden daha iyi olacak.

Terazi
Haftaya son derece organize ve çalışkan bir başlangıç, çok şey yapmanızı sağlar. Kişisel sağlığınız için de iyi bir hafta, özellikle yeni bir egzersiz rejimine girmeye çalışıyorsanız veya kötü bir alışkanlıktan vazgeçiyorsanız.

Merkür'ün Cuma günkü burç değişimi ilham verici ve sizi yeni bir dil öğrenmeye, iş yerinde ekstra eğitim almaya veya daha önce hiç gitmediğiniz bir yere seyahat etmeye teşvik edebilir. Her şey ufkunuzu genişletmekle ilgili.

Bununla birlikte, Güneş Tutulması uzun zaman önce gelen travmayı veya endişeyi ortadan kaldırırken, Cumartesi günü bazı yoğun duygulara dikkat edin. Bu pek hoş karşılanmaz, ancak bu duygular gün ışığına çıkarken, en azından onlarla kalıcı olarak başa çıkabilirsiniz.

Akrep
Sanatsal fırsatlar, eğlenceli hobiler, ilham verici yazılar ve müzik sevgisiyle dolu, haftaya son derece yaratıcı bir başlangıç. Venüs Çarşamba günü Neptün ile buluştuğunda, özellikle fantaziye çekilmiş hissedeceksiniz, ancak olumlu, iyileştirici bir şekilde.

Merkür, Cuma günü doğum haritanızın psikoloji bölgesine giriyor, bu da kendi kendini analiz ve içgörü için iyi bir işaret. Bu noktada kendi dürtüleriniz ve güdüleriniz hakkında net bir anlayışa sahip olacaksınız.

Muhtemelen de öyle, çünkü Cumartesi günkü Güneş Tutulması aşk hayatınıza dram ve kargaşa getiriyor. Gerginlikler aşırı olabilir - bir şey vermek zorunda kalabilir, ancak sadece onun yerine daha iyi bir şey inşa edebilmeniz için.

Yay
Bu haftanın ilk bölümünde, görünüşte bitmeyen ayak işleri ve halletmeniz gereken ev işleri ile evde çok meşgul olacaksınız. İstekli (ya da değil) aile üyelerinden yardım isteyin, çünkü bu yalnızca sizin sorumluluğunuzda değildir!

Merkür Cuma günü doğum haritanızın aşk bölgesine girdiğinde destek istemek daha kolay olacaktır - bu, siz ve sevgiliniz arasındaki iletişimi güçlendirir ve yetki verme yeteneğinizi artırır.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması sırasında kendinize daha fazla özen gösterin. Bu, refah bölgenizde meydana gelir ve uyandırma çağrısı olarak size bir veya iki şok verebilir. Kendinize gerektiği gibi bakmazsanız başkalarını da önemseyemezsiniz.

Oğlak
Yapılacaklar listenizde o kadar çok şey var ki, bu haftanın ilk kısmı muhtemelen bulanık bir şekilde geçecek. Bununla birlikte, Venüs-Neptün buluşmasıyla dikkatinizin çok kolay dağılacağı Çarşamba günü, kafa karışıklığı ve hatalar oldukça olasıdır. Önemli olan her şeyi kontrol edin ve iki kez kontrol edin.

Merkür'ün Cuma günkü burç değişikliği size daha iyi odaklanma ve daha fazla konsantrasyon sağladığı için bu konuda yardımcı olacaktır. Bu geçiş, zaman yönetimi becerilerinizi ve kişisel organizasyonunuzu geliştirmek için de harikadır.

Bu becerilere, Güneş Tutulmasının doğum haritanızın risk bölgesine ulaştığı Cumartesi günü ihtiyacınız olabilir. Güvenliğinize ve aynı zamanda duygusal sağlığınıza ekstra özen gösterin - olup biten yasa dışı her şey şimdi ortaya çıkabilir.

Kova
Harcamalarınızı kontrol etme yeteneğiniz bu haftanın başlarında biraz zor. Küçük baskıyı okuyun ve özellikle Venüs ve Neptün arasındaki yıllık buluşmanın gerçeğin sularını bulandırdığı Çarşamba günü, çok pahalı veya önemli bir şeye kaydolmamaya çalışın.

Cuma günü Merkür burç değiştirdiğinde size yardım edilecek, çünkü bu, dolandırıcılık veya sahtekarlığı daha iyi görmenizi ve aptalca riskler alma olasılığınızı azaltmanızı sağlar.

Cumartesi günkü Güneş Tutulması sırasında odak noktanız aile hayatınız, bu da bazı şok edici haberler verebilir. Sakin olun ve her şeyin - her şeyin - bir iradenin olduğu yerde düzeltilebileceğini veya iyileştirilebileceğini unutmayın.

Balık
Haftanın başlarında hakim olan Balık Ay sizin için çok kolay ilerliyor ve yapmayı seçtiğiniz her şeyde kendinden emin, desteklenmiş ve güçlü hissetmenizi sağlıyor. Çarşamba günkü yıllık Venüs-Neptün kavuşumu özellikle sizin için güçlü ve bir iş görüşmesinde müthiş bir izlenim bırakmak için mükemmel.

Cuma günü, Merkür burç değiştirir ve aile içinde iletişimi kolaylaştırmaya başlar, özellikle de çatlaklar varsa - astrolojik enerjide çok hoş bir değişiklik.

Ancak Cumartesi günkü Güneş Tutulması, duyduğunuz her şeye inanmamanız konusunda sizi uyarıyor. Gerçek olmayan dedikodu veya skandallarla ilgili sorunlar olabilir - çok dikkatli olun ve daha sonra geri alamayacağınız hiçbir şey yapmayın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık