Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Sayısı 432

25 Nisan – 1 Mayıs 2022 Haftalık
 Numeroloji Analizi Kozmik döngüde çok özel bir haftaya hoş geldiniz.

Bu hafta nın numerolojik kodu  432, hepimize sakinleştirici bir güvence mesajı getiriyor.

Tam da olmamız gereken yerdeyiz.

Her şey sizin çıkarlarınız doğrultusunda, ilahi plan doğrultusunda ilerliyor.

Tabii ki, öyle hissetmeyebilir. Eğer mücadele ediyor, üzgün, hasta veya korkuyorsanız, doğal olarak hayatın böyle olmaması gerektiğini hissedebilirsiniz. Ancak her hayatın zorluk dönemleri vardır.

Kişisel düzeyde neler yaşadığınızı en aza indirmeden, 432 Numaralı Melek'in mesajı her şeyin yolunda olduğudur. Uzun vadede 'bu da geçecek' ve bunun neden olduğunu anlayacaksınız.

432, evrenimizin dokusuna ayrılmaz bir şekilde bağlı, benzersiz ve güçlü bir sayıdır. Dünyamızın kutsal geometrisi ve üzerimizdeki gökyüzü ile inanılmaz bağlantıları var. Hatta eski atalarımızın anladığı büyük zamanlama döngülerinin içsel bir parçasını bile oluşturur.

Örneğin ekinoksların presesyonunu alın . Bu astronomik fenomen, Vernal Equinox'ta gün doğumunun arka planı olarak takımyıldızların yavaş yavaş döndüğü 25.920 yıllık bir döngüdür. Kadimler bu muazzam döngüyü her biri 432 yıl süren 60….. parçaya böldüler.

Bu arada, büyük Hindu zaman döngüsü, Chatur Yuga - 4.320.000 yıl uzunluğundadır - ve bu döngünün şu anki parçası olan Kali Yuga - 432.000 yıl uzunluğundadır.

Güneşimizin çapı, Ay'ımızın çapının 432 katıdır. Ve Güneşimiz bizden Ay'dan 432 kat daha uzaktadır. Bu güzel ve zarif düzenleme, tam bir Güneş Tutulması yaşamamızı mümkün kılan şeydir.

Ekinoks noktasında, gece ve gündüzün eşit olduğu noktada, 432.000 saniye gün ışığı ve 432.000 saniye karanlık vardır.

Bunlar, 432'nin kozmosumuza kodlandığı birçok yolun sadece örnekleridir.

Bu nedenle bu güzel sayının mesajı bize her şeyin doğru zamanda, doğru şekilde, döngünün doğru noktasında gerçekleştiğini hatırlatır.

Aynı şey kendi hayatımız için de geçerlidir. Şimdi acı veren ya da anlamsız olan şey, bilebileceğimizden daha büyük bir döngünün parçası.

432 titreşimi ile  bu 5 Evrensel Hafta. 5 sayısı normalde güçlü değişim veya bozulma enerjisiyle rezonansa girer - ancak burada bu, yılın 17. haftası ve 8 enerjiyle dolu olmasına karşı ayarlanır. 8, döngülerin, kalıpların ve sonsuzluğun sayısıdır, bu nedenle şu anda hiçbirinin gerekli olmadığı yerde değişim yaratma dürtüsüne direnmemiz isteniyor.

Bu numerolojik kombinasyon, bu haftanın astrolojisiyle de örtüşüyor. Yaklaşan Boğa Güneş Tutulması, temellerimizi sarsıyor ve çekirdeğimizi sarsıyor - ancak sadece daha uzun vadede istikrarın hakim olabilmesi için.

Genel olarak, 432 Numerolojik sayısı  sizden orada beklemenizi istiyor. Yakında mantıklı olacak. Olana kadar sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve tam olarak nerede olmanız gerektiğini bilin.

 

Kaybolmuş hissediyor musun?
Hiçbir yere varamadığınızı hissederek hayatın koşu bandında mı kaldınız?

Daha sonra ne yapacağı konusunda bilgisiz mi?

Ya da belki çok fazla fikirle dolusunuz ve hangi yolu seçeceğiniz konusunda kafanız mı karıştı?

Bunlardan herhangi biri bir zil çalarsa, bu güçlü, %100 kişiselleştirilmiş Soul Reading'i deneyin.

Bunu ruhunuz için GPS olarak düşünün.

Netlik elde edeceksiniz. Sakin hissedeceksin. Güvenle ilerleyeceksiniz.

Hayatınızı yoluna koymanın zamanı gelmedi mi?

 

Kişisel Haftalık Sayı Kapsamınız
Kişisel Yıl Numaranıza göre bu hafta için kişisel numeroloji tahmininizi almak için okumaya devam edin. Kişisel Yıl Numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki yönergeleri kullanarak hesaplayabilirsiniz…

Kişisel Yıl Numaranızı Hesaplayın
Haftalık tahmininizi okumak için kişisel yıl numaranızı bilmeniz gerekir . Bu sayı 2022 boyunca sizin için aynı kalacak, bu yüzden bunu yalnızca bir kez hesaplamanız ve ardından her hafta bu sayı tahminini okumanız yeterli!

Çalışması gerçekten çok kolay:

Sadece doğum gününüzü ve doğum ayınızı 2022'ye  ekleyin .

İşte 2 hızlı örnek:

27 Ağustos'ta doğduysanız (doğum yılınız bu hesaplamayla ilgili değildir), kişisel yıl numaranız 5'tir çünkü:

2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 2 = 23

2+3 = 5

4 Kasım'da doğduysanız, kişisel yılınız 3'tür çünkü:

4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 2 = 12

1 + 2 = 3

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin
Bu hafta kendinizi sıkışmış hissediyor olabilirsiniz. Bu sizin için 5 Evrensel Hafta ve 5 Kişisel Ay, bu nedenle değişiklik yaratmak veya planlarınızda ilerlemek için çaresizsiniz - ama nereye bakarsanız bakın, insanlar yolunuza çıkıyor gibi görünüyor. Ancak, 432 Numaralı Melek size bunun olması gerektiğini hatırlatır.

Bu insanlar sizi bir nedenden dolayı geri tutuyorlar. Bu sebep nedir? Bu senin için ne anlama geliyor? Bunu ancak ekip çalışması ve işbirliği ile öğrenebilirsiniz. Bu etkilerle savaşmak yerine onlarla birlikte çalışın. Sizin için 22. Kişisel Hafta, bu yüzden öğrenmek istiyorsanız uyum çok önemlidir.


Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin
Bu haftaki göreviniz, bir amacı olan bir asi olmak. Bu sizin için 5 Kişisel Hafta, dolayısıyla Evrensel 5. Hafta ve kalıpları kırma arzusu ile güçlü bir şekilde rezonansa giriyorsunuz. Ancak, kendi bencil çıkarlarınız için değil, ortak çıkar için hareket etmeniz çok önemlidir.

432 Numaralı Melek sizden başkalarının ihtiyaç duyabileceği ışık olmanızı istiyor - bu yüzden adaletsizlikle karşı karşıya kalan veya sistemle savaşmak için yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmek için neler yapabileceğinizi öğrenin. Güçleri üstlenecek araçlara sahipsiniz; amacın safsa, kazanırsın.

 

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin
Bu sizin için derin bir manevi hafta olacak gibi görünüyor. 432 Numaralı Melek'in barış ve kabul mesajını üstlenirsiniz ve bulunduğunuz yeri kucaklamaya çalışırken meditasyon veya dikkatten büyük ölçüde faydalanırsınız.

Anı yaşamak size neşe getirecek ve aynı zamanda gelecekle ilgili endişelerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Artık hayatınla ilgili her şeyi sevmekte özgürsün. Hatta – aslında, özellikle – mükemmel olmayan bitler. Çünkü her şey yolunda ve bir kez bunu anladığınızda, yükselişin anahtarlarına sahipsiniz.


Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin
Nisan sizin için 8. Kişisel Ayı oldu ve şanslısınız ki iş, refah ve hedeflerinize doğru ilerleme açısından büyük olasılıkla çok şey başardınız. Ancak ay sona ererken, sizden bir an için materyalizmden uzaklaşmanız isteniyor.

Bu, hayatın gizemlerine daha derinden bakmak için çok iyi bir zaman. Yeni kehanet yöntemlerini deneyin veya belki de geçmiş yaşam regresyonunun tadını çıkarın. Sonunda cevaplardan çok daha fazla soruyla karşılaşacaksınız, ancak asıl önemli olanın maddi mallarınız olmadığını öğreneceksiniz.


Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin
Bu hafta, 432 Numaralı Melek sizi “Çok fazla zorlama” diye teşvik ediyor. Oyunun adı değişimin olduğu 5 Kişisel Yıldasınız ve yolculuğunuzda bir sonraki durağa acele etmek için sürekli istekli hissediyorsunuz. Bu Kişisel 8. Haftada, servetinizi artırmak için çok acele etmek, sizi sınırladığını düşündüğünüz koşullara karşı zorlamak anlamına gelir.

Ancak – ya şu anki koşullarınız daha yüksek bir nedenden dolayı henüz ayırt edemiyorsanız? Şu an için bir şeyleri kırmaya direnmeye çalışın - çünkü henüz tam resme sahip değilsiniz.


Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin
Nisan sizin için tamamen yeni başlangıçlarla ilgili 1 Kişisel Ay oldu. Ancak, Nisan ayı sona ererken, bu 9 Kişisel Hafta sizi stok almaya teşvik ediyor. Yeni bir şeyin başlaması için başka bir şeyin bitmesi gerekir - ve duygusal insanlar olarak bu sonlardan nefret etme eğilimindeyiz.

Numerolojik sayısı432, bu hafta sizi kaldırıyor ve destekliyor, yolculuğunuzda bu sonun gerekli olduğunu ve her şeyin iyi olacağını hatırlatıyor. Hâlâ duygusal, muhtemelen buruk bir zaman – ama gözlerinizi ve kalbinizi kaldırırsanız, yenilenmiş bir umut duygusu hissedeceksiniz.

 

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin
Nisan sizin için büyük ölçüde uyumlu bir ay oldu, ancak Mayıs yaklaştıkça, bunun sizin için 11 Kişisel Ay olmasıyla gösterilen liderliğe adım atmanız isteniyor. Kendi haftalık kişisel döngünüzde, bu bir Kişisel Hafta 1'dir - ayağa kalkıp sayılmak için daha iyi bir zaman değil.

Sesini duyurmak için tekneyi sallaman gerekebilir. Hatta onu alabora etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayacak – ama 432 Numaralı Melek kulağınıza fısıldıyor. "Zamanı geldi." Buna sahipsiniz – olmak için doğduğunuz lider olun.

 

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin
Bu hafta seçimler ve kararlarla mücadele ediyorsanız, daha yüksek sezginize erişmek için yaratıcı olun. Hangi yolu seçeceğinizi ve hangi seçimi yapacağınızı biliyorsunuz, ancak kendinizi bundan vazgeçirmeye çalışmakla çok meşgulsünüz. Resim, dans, günlük kaydı, zanaat veya yaratıcı beyin fırtınası yoluyla cevabın netlik kazanmasına izin verebilirsiniz.

432 Numaralı Melek, ne yapmayı seçerseniz seçin, sizi destekleyecektir - ama bu güzel numara ruhunuza fısıldıyor, çünkü derinlerde, tek bir seçenek olduğunu biliyorsunuz.


Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin
Bu haftanın rakamları, kendinizi günlük eziyetten kurtarmakla ilgili. 4 Kişisel Ay oldu, bu yüzden sıkı çalışma ve istikrarla meşguldünüz, ancak şimdi biraz eğlenme zamanı.

Numerolojik sayısı432, tamamen doğru yolda olduğunuza dair size güvence vermek için burada; tam da olman gereken yerdesin. Endişelenmene gerek yok. İlahi plan tarafından güvenli ve güvenli bir şekilde desteklenerek, şimdi sadece sevmek, gülmek ve dilediğiniz gibi yaşamak için zaman ayırabilirsiniz. Sizi gülümseten şeylerden çok daha fazlasını yapın, çünkü bu hafta içinizdeki çocuğu şımartma haftası.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık