Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodu 111

111  yaratılış ve hızlı tezahür etrafında güçlü bir sembolizme sahiptir  , Bu yüzden bu üç sayı realitenize giriyorsa, güçlü bir yaratıcı olarak gücünüz size hatırlatılıyor.

Kendinizden şüphe duymanıza izin vermeyin, ilham ve fikirlerinizin “nasıllarını” ve “nedenlerini” aşırı analiz etmeyin. Bunların ayrıntılarını sizi destekleyen Evrensel güçlere bırakın. Bu sayıları görmeden hemen önce düşüncelerinize çok dikkat edin, çünkü bunlar genellikle, hayal ettiğiniz şeyin tezahür edebilmesi için odağınızı ve enerjinizi nereye koyacağınızın en net işaretleri olacaktır.

Niyetlerinizi, hepsinin en yüksek hayrına olduğunu bildiğiniz şeylerle hizalayın. Unutmayın, yaratım frekansınızla çalışır , bu yüzden neye odaklanırsanız (iyi veya kötü, olumlu veya olumsuz, istenen veya istenmeyen) sizin için tezahür edecektir.

DÜŞÜNCELERİNİN VE HİSLERİNİN BİLİNCİNDE KAL!
111 i görmek, uyanma zamanının geldiğinin güçlü bir işaretidir! Düşüncelerinize ve hislerinize dikkat edin. Evrensel bir hizalanma yerindesiniz ve seçtiğiniz her şeyi birlikte yaratma gücüne sahipsiniz, bu yüzden akıllıca seçimler yapmalısınız. 

Numerolojide 111  çok güçlü bir sayı kodudur. 

Yoğun Spiritüel bağlantının bir işareti olarak kabul edilir.  Aynı zamanda, genellikle boyutlar arası içgörüye açılan bir kapı olarak kabul edilir. Bu nedenle, hayatınızda bu sayıların görülmesini çevreleyen düşüncelere, duygulara veya olaylara çok dikkat edin. Bunlar sizin için çok önemli olabilir ve hatta bir 11:11 günlüğü tutmak ve bu sayılar her ortaya çıktığında sizin için neler olduğunun ayrıntılarını yazmak iyi bir fikir olabilir. Bu şekilde, daha derin kalıplar kendilerini size gösterecektir. Ve unutmayın Evren yenilenmeniz için destekler sizleri FARK EDİN UYANIN DEĞERLENDİRİN.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık