Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dünya ve İnsanlığın Yaralarını Şifalandıracak Bir Yeni Ay Bizleri Karşılıyor

9-10 Temmuz 2021'de Yengeç Yeni Ayı ile yeni bir ay döngüsü başlıyor. Bu yeni döngünün başlangıcı, birlikte çalıştığımız Tutulma enerjisinden hoş bir mola getiriyor ve Tutulmaların yeni yolundaki ilk birkaç adımı temsil ediyor. 

Tutulmalar, güçlü yeniden doğuş portallarıdır. Bizi daha yüksek bir bilinç yoluna itmek için kapıları kapatabilir, açabilir ve hayatımızı sarsabilirler.


Bu yeni yolculuğa çıkarken, Temmuz Yeni Ayı, bu yeni bölüme başlarken somutlaştırmak istediklerimiz etrafında niyetler belirlemek için mükemmel bir fırsattır.

Hangi enerjileri çağırmak istersiniz? Şimdi önünüzde olan bu yeni bölümde nasıl İlerlemeyi seçeceksiniz? 
Gözlerinizi kapatmak için bir dakikanızı ayırın ve kucaklamak, taşımak ve bu yeni yola damgasını vurmak istediğiniz türdeki enerjileri gözünüzde canlandırın. Bu enerjilerin bedeninizden aktığını ve Dünyanın derinliklerine ulaştığınıı hayal edin.Yengeç şefkatli ve besleyicidir, aynı zamanda korkusuzca sadık ve koruyucudur. Sert dış kabuk, yengecin sadece kendini değil, sevdiklerini de koruma yeteneğini temsil eder. Yumuşak iç kısım, yengecin genellikle motive ettiği hassas, sevgi dolu kalbi temsil eder.

Kalbin yumuşaklığı ile güvende ve korunmuş hissetmek için gereken katı sınırlar arasında nasıl bir denge bulabilirsiniz?
Yengeç ayrıca evini sırtında taşır, bu da her zaman güvende hissetme arzusunu temsil eder. Bu Yeni Ay enerjileri altında, indiğimiz her yerde daha güvende ve “evimizde” hissetmenin yollarını düşünebiliriz.

Evde hissetmek gerçekten kabullenmekle ilgilidir. Bu, meydan okuma, korku ya da yaşadıklarımızla çelişmemize rağmen, olmamız gereken yerin burası olduğunu kucaklamakla ilgilidir.

Temmuz Yeni Ayının enerjileri altında, bu kendinizi evinizde hissetme fikrini nasıl kucaklayabileceğinizi düşünün. Hem iç hem de dış dünyanızda sevgi ve barış durumuna nasıl geçiş yapabilirsiniz?
Kendinize karşı nazik davranarak, kendiniz için ayağa kalkarak, sınırlar koyarak ve şefkatli bir yerden hareket ederek radikal ve sarsılmaz öz bakım uygulamak, bu Temmuz Yengeç Yeni Ayında bize iyi hizmet edecek araçlardır.

Yengeç burcunun getirdiği güzel, hassas enerjilerin yanı sıra, bu Yeni Ay altında dikkat edilmesi gereken başka enerjiler de var.

Bu Yeni Ay zamanında, biz hala T-Karenin enerjileriyle çalışıyoruz. Bir T-Kare, üç gezegenin bir konfigürasyonudur, bu durumda Mars, Satürn ve Uranüs'ün enerjileriyle çalışıyoruz.

Bu T-Kare enerjisi, bu Yeni Ay'a kadar zaten üzerinde çalıştığımız bir şey olsa da, gerginliğinin bir kısmını hissedebiliriz.

T-Kareler harekete ilham verme eğilimindedir, ancak bu eylem bazen bir duvara itilme hissi veya hayal kırıklığı yoluyla yaratılır.

T-Kareler bizi bir kırılma noktasına veya bir son noktaya ulaşmamız için tetikleyebilir ve sonunda bizi adım atmaya ve yollarımızı değiştirmeye zorlayabilir. T-kareler kesinlikle bizi tetikleyebilir, ancak aynı zamanda büyük atılımlara da yol açabilirler.

Yeni Ay'ın altında bu enerjiyi hissediyorsanız, içinizdeki korkusuz savaşçıyla nasıl bağlantı kurabileceğinizi düşünün. Kendinize şu soruyu sorarak da rehberlik bulabilirsiniz: Korku yerine sevgiyle nasıl yolumu yapılandırabilirim?

Bu Yeni Ay'da aktif olan bir başka enerji de Chiron'dur. Chiron, yaralı şifacı olarak bilinen bir asteroittir. Ayrıca, bir bilinç durumu ile bir sonraki arasındaki köprüyü temsil ettiği söylenir.

Chiron bu Yeni Ay'a iyileştirici bir nitelik getiriyor. Bu, eski yaraların etrafındaki herhangi bir ağrıyı hafifletmeye yardımcı olmak için kullanabileceğimiz nazik, destekleyici bir enerjidir.

Kendimizi bu yaralara yeni bir ışıkta bakarken ve acı ve üzüntü yerine bize verdikleri güç ve bilgeliği görürken bulabiliriz. Kendimizi kendi içimizdeki yaralı şifacıyı kucaklarken ve yaralarımızın kendimiz ve başkaları için güçlü şifa araçları haline gelmesine izin verirken bile bulabiliriz.

Herhangi bir nedenle hayatınızda şifalı enerji arıyorsanız, bu Yeni Ayın enerjilerini karşılayın. Bu şifa enerjilerinin başınızın tepesinden akması ve ayaklarınızın ucundan dışarı akması için bir niyet belirleyin. Oluşan yumuşamayı kucaklayın.
Genel olarak, Biraz gerginlik yaratıp eski yaraları tetiklese de, aynı zamanda bize iyileştirici atılımlar sunar, korkularımızı aşmamız ve sevgiyle ilerlememiz için bize ilham verir.

Bu Yeni Ay'ın enerjilerini nasıl hissederseniz hissedin, kendinizi sevmenin, kendinizi beslemenin ve kendinizi evinizde hissetmenin ve şimdi gelen bu yeni yolun hepsinin bu ay döngüsünden geçmenin destekleyici yolları olduğunu unutmayın. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık