Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 - 10 Temmuz 2021 Ayının Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

9 - 10 Temmuz 2021 ayının yeni ayı tüm insanığına gücünü hatırlatmak için geliyor 

KOÇ
Koç  ve kozmosun vereceği zor dersi almaya hazır gibi görünebilirsin. Yakın bağlantılarınızın gerçekliğiyle yüzleşmeye ve tüm gücünüzü ortaya çıkarmaktan sizi alıkoyan ilişkilerle yüzleşmeye çağrılabilirsiniz. Ateş burcu arkadaşınız Aslan'da bulunan Venüs  kendinizi samimiyetsiz arkadaşlıklardan korurken sağlam durmanız içinde teşvik edecek. Öfke ile kararlar almamaya ve tüm kişi listenizi telefonunuzdan silmemeye çalışın. Bunun yerine, bu ilişkileri sessizce gözden geçirin.

BOĞA
Bu yeni ayda  Yönetici gezegeniniz Venüs,  Uranüs ile zor bir açı oluşturduğundan, kendinizle olan da dahil olmak üzere en yakın ilişkilerinizde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Dünya ALEMİNİN sabit burcu olarak kapınızı çalan sürprizlerden rahatsız olmadan korkmadan açık yürekli ve cesaretli olun.  Bu yeni ay, onlara nasıl öncelik verdiğiniz ve sınırları nasıl belirlediğiniz de dahil olmak üzere kişisel bağlantılarınıza yeni bir yapı uygulama çağrınızdır. Kendinize, arkadaşlarınıza ailenize fedakarlık ettiğiniz sevdiklerinize baktığınız gibi bakıyor musunuz?

İKİZLER
Bu yeni ay ile sağlıklı ilişkileri beslemeyi özellikle önemli bulabilirsiniz bu nedenle Yengeç'in besleyici enerjisi, yakın çevrenizde minnettarlığınızı ifade etmeniz için size ilham verebilir. Bu süre zarfında olası olmayan bir arkadaşlığın yeniden yapılanması mümkün dargınlıklar sona eriyor.  Değişken doğanız sayesinde ilişkilerinizdeki bu değişiklikleri, çatışmayı dostça bir meydan okuma olarak görmeyebilirsiniz. Grup ortamlarında ne kadar özgür ruhlu olma eğiliminde olduğunuza dikkat edin ve kişisel bakım rutininizin yanı sıra ortaklıklarınıza daha fazla kazanımlar elde etmeye çalışın. Bağlantılarınızda başarılı olsanız bile, kendinizle olan ilişkinizi değerlendirmek de aynı derecede önemlidir.

YENGEÇ
Temmuz ayının yeni ayı Yengeç'te ekstra duygusal hissedebilirsiniz ve bunun için sizi besleyecek bu enerjiye teşekkür edebilirsiniz. Aşırı yüklenmiş Yengeç özellikleri, sizi tüketiyormuş gibi hissedebilir ve gelebilecek değişikliklere karşı aşırı duyarlı hissetmenize neden olabilir. Kendinizi veya sevdiklerinizi beslemek arasında seçim yapmak zorunda kalmış gibi görünebilirsiniz  duygulara güvene önem b veren bir Yengeç için kolay bir ikilem değil. Yeni ay sizi öz bakımınızı sevdiklerinizin önceliğine öncelik vermeye davet edecek. Başkalarına yardım etmek istiyorsanız, önce kendinizi beslemek başlamak için harika bir zamandasınız.

ASLAN
Havada gerginlik hissediyor musunuz Aslanlar? Bu süre zarfında çatışma sizi takip ediyor gibi görünebilir ve bunun nedeni burcunuzda bulunan Venüs olabilir. Taahhütlerinizi, özellikle de zihinsel sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek olanları düzenlemeniz önemlidir. Başa çıkabileceğinizden fazlasını mı üstleniyorsunuz? Ya da belki de son zamanlarda kendinizi yanlış kalabalığın içinde  mi buldunuz. Dışsal (arkadaşlıklar, aile, iş ortakları) veya içsel olsun, hayatınızda istediğinizden daha rahatsız edici değişiklikler getiren bir dengesizlik olabilir. Yeni ay, iyileşmeniz için gereken değişiklikleri aydınlatacak. Sevmekten sevilmekten korkmayın iş ilişkilerinizde mecbur hissederek ekstra sorumluluklar almayın. Zihinlerinizi arındıracak bu enerjiyi iyi değerlendirin. 

BAŞAK
Temmuz ayının yeni ayı tamamen yeniden yapılanma kırılmalardan sonra toparlanma anlamına geliyor sizler için değişiklikler karşılacağınız uygulama ile ilgili, böylece kendinizi test edilmiş hissedebilirsiniz, Bu durumda, yeni ay yavaşlamanız ve kişisel bağlantılarınızın ayrıntılarını analiz etmek için çok fazla zaman harcamaktan kaçınmanız adına uyarıyor sizleri.  Aksine, bu ilişkileri daha genel bir anlamda analiz etmeniz istenebilir. İlişkilerinizin her detayını prova etmek veya olumsuz insanlar için bahaneler üretmek yerine, etrafınızdakilerin nihayetinde size hizmet edip etmeyeceğini kendinize sorun ve işe buradan başlayın.

TERAZİ
Ortaklıklar sizin için kutsaldır Terazi ve yakın ilişkilerinizin daha iyi olması için özleminiz artacak. Yönetici gezegeniniz Venüs, Uranüs ile çatışacak, bu nedenle yakın çevrenizde sizi hazırlıksız yakalayabilecek olumsuz olaylar yaşanabilir. İtibarınızı kurtarma isteğinize meydan okunabilir, ancak mükemmelliğin ve herkesi memnun etmenin pratik hedefler olmadığını unutmayın. En değerli ilişkinin her zaman kendinizle olan ilişkiniz olacağını ve yeni ayın gelecekteki bağlantılarınızda gerçekçi beklentiler belirlemenizi hatırlatacağını unutmayın ve bu bilinç ile ilerleyin.

TERAZİ
Yengeç yeni ayı, kendinizi ekstra endişeli ve duygusal olarak savunmasız hissetmenize neden olabilir,Boşluk ihtiyacınızı ve duygusal rahatlık ihtiyacınızı zihinsel olarak uzlaştırmayı zor bulabilirsiniz, bu nedenle hedefler belirlemeye ve dış ve iç dünyanız arasında bir denge bulmaya çalışın. Minnettarlık yapmak, özellikle başkaları tarafından gölgelendiğinizi hissediyorsanız, Yeni Ay enerjisini onurlandırmanın en güvenli yolu olabilir. Bu yıl gördüğünüz kilometre taşlarını not alın, bir kavanoza koyun ve ne kadar çekici olduğunuzu size hatırlatması için her kıskanç hissettiğinizde bir tane çıkarın! motivasyonunuzu yükseltin. 

YAY
Yeni ayın dürtüsel eğilimlerinize meydan okuması mümkün, Bu enerji özgürlük ihtiyacınız, romantik ilişkilerinizdeki zorluklarda da kendini gösterebilir. Partneriniz veya en yakın arkadaşlarınız tarafından kısıtlanmış hissediyor musunuz veya ekip olarak çalışmakta zorlanıyor musunuz? Yeni ayın, sorumluluk alma eğiliminizi aydınlatması ve sizi bağlantılarınız içinde yetkili olmaktan ziyade daha işbirlikçi olmaya davet etmesi olasıdır. Bu, özellikle Venüs ve Uranüs arasındaki çelişkili açıyla, sabit özünüzü tehdit ediyor gibi hissederek, baskı altında hissetmenize neden olabilir. 

OĞLAK
Bu Yeni ay ile, hem ilişkilerinizde hem de günlük yapınızda zorluklar ortaya çıkabilir. Yeni ay, sizi rahatsız edebilecek sıradan gerçekliğimize yaklaşmanın yeni yollarını düşünmeye zorluyabilir.  Rutininize meydan okuyan herhangi bir şey bir tehdit olarak hissedilebilir ve bu da size önerilen geleneksel olmayan yöntemlere direnmenize neden olabilir. Yeni arkadaşlar düşüncesi sizi endişelendiriyor mu? Belki de ilişkileriniz robotik ve samimiyetsiz gelmeye başlıyor. Bu yeni ayı, kişisel bağlantılarınızı daha az geleneksel bir mercekle yönlendirmenize yardımcı olması için kullanın. 

KOVA
Bireysellik ihtiyacınızı genelleme eğiliminizle uzlaştırmak, Yengeç yeni ayı enerjileri  sırasında ortaya çıkacak, bu yüzden kemerlerinizi bağlayın. Yönetici gezegeniniz Uranüs'ün Venüs, ile açıları yakın çevrenizdeki şok edici keşiflerde tezahür edebilir. Şu anda sahip olduğunuz ilişkiler ne kadar samimi? Birinin en iyi ilginizi çekmeyebileceği hissine kapılırsanız, bırakma zamanı gelebilir. Bağlantılarınızdaki kendi ihtiyaçlarınızın ayrıntılarını analiz ederek bu gerilimleri serbest bırakmak için yeni ayı bir fırsat olarak değerlendirin ve bunların karşılanıp karşılanmadığına karar verin.

BALIK
Yeni ay enerjisi, Yengeç'in su özellikleri tarafından güçlendirilir, ancak muhtemelen bunu zaten hissediyorsunuz,  Ne zaman bir SU YENİ AYI Olsa aşırı duyarlı olma eğiliminde olursunuz. Venüs ve Uranüs arasındaki çatışmayla paralel olarak su ayı, ilişkilerinizde kendinizi nasıl öne sürdüğünüz konusunda  bir uyanış olarak hizmet edebilir. Duygularınızı uzlaştırmanıza yardımcı olması için başkalarına güvenebilir, aynı zamanda kendilerini geri çekilmiş veya tükenmiş hissetmelerine neden olabilirsiniz. Duygusal tepkilerinizi değerlendirmek ve yeni ayın sizi yeniden şarj etmesine izin vermek için yalnız zaman geçirmek iyi bir şey olabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık