Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftalık Gökyüzü Enerjileri (31 Ağustos - 6 Eylül 2020)

Bu hafta  finansal konularda yanlış kişilerin yönlendirmeleri maddi zararları alacakların tehsil edilmemesine bağlı iflas ve zorlukları tetikleyici olabilir. Sanal para birimleri ile ilgili  ülkemizde ve dünya genelinde yaşanacak değişimler RİSK almamak için uyarıcı.  Ümitsizliğe teslim olmamak için kontrollü olmalı var olan şartlarımızı iyileştirmek için yeni yollar arayıp güvenden yoksun riskli iş ve yatırımlardan uzak durmalıyız.

Hafta boyunca  hem kişisel hem de toplumsal düzeyde olağanüstü dönüşüm enerjileri beraberinde getiriyor bizlere.

Küresel olarak, Para piyasaları,  Sıvılar, Silahlar,  Politikacılar, hükümetler, Havadan ve toprakatan kaynaklı doğa olayları özellikle tarım tarımcılık ile ilgilikonular ve bankacılık sektöründe değişimler ön plana çıkabilir.  Bu alanlarda, özellikle yıl sonuna doğru yaklaştıkça, büyük değişimleri tetikleyecek enerjiler hakim gökyüzünde.

Hafta boyunca Depresif tavırlar melankoli kaygı ve yanlış düşüncelerimizden uzaklaşıp irademizi güçlendirmek için çabalamalı. En ufak bir aksama ya da zorlukta pes etmeden ruhen psikolojik olarak ta güçlü olmak adına çabalamalyız. DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR İlkesi ile hareket edenlerin yenileneceği son derece güçlü etkiler söz konusu. Uranüs, parayla ilgili yapıları ve önceliklerimizi yeniden değerlendirme enerjisini de  barındırmakta. Bu enerji ile her türlü güvenlik fikrini yeniden tanımlamamıza yardımcı olabilir. Her birimiz için hayatımızın, önümüzdeki 7 yıl boyunca önem kazanacak olan küçük devrimler ve zihniyet değişikliklerinden geçeceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız şimdi. Venüs enerjisi ilişkilerimizde Duygusal bir bakış açısıyla hatalarımızla yüzleşmemize katkıda bulunur ÖN yargılardan uzaklaşmalı Bakmaya değil GÖRME ye gönüllü olmalıyız. Yıkmak değil YAPMAK Yapılanmak olmalı amaçlarımız.

Hafta boyunca bizi doğruya yönlendiren kişileri fark edip söylenenleri dikkate alırsak yanlış mutsuzluk ve başarısızlık ile beslenen ruhların etkisi altında kalmadan pozitif düşünmeyi öğrenirsek; Yardım  projelerin içinde yer alırsak kaybettiğimiz yolumuzu yeniden bulup düştüğümüz yerden daha güçlü şekilde ayağa kalkmayı başarabiliriz. Romantizm, duyarlılık AŞK a Can verecek harika enerjiler hafta boyunca hayatımızda yer alacak ki bu kıştan sonra hayata geri dönüşün ilk belirtilerini getiriyor aslında bizler için. Özellikle inandığı işleri yapanlar, başkalarının hoşnutsuz olmasına karşı gelmesine rağmen bu transit geçişler altında korunacak haksızlıkların altında kalmadan başarı ışığının altında parlayacaksınız. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık