Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2020 Gökyüzü Enerjileri

Eylül 2020 tamamen ayarlamalar, iyileştirmeler ve denemelerle ilgili etkinliklerin yoğun olacağı bir ay olacak her birimiz için. Aya, duygusal yoğunluğu ve halihazırda toplu olarak deneyimlediğimiz kaos ve kafa karışıklığı hissini ortaya çıkaran Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile başlıyoruz. İlk olarak 23 Şubat 2020'de Balık burcunda Yeni Ay gerçekleştiğinde ortaya çıkan sorunlar tekrar ortaya çıkabilir ve bu kez yaşananlar netlik kazanabilir ve bireysel olarak daha derin bir anlayışa ulaşabiliriz.

Ayın en önemli noktası, Koç burcunda durağan konumda olacak Mars  enerjisi, 
Bugünlerde, bireysel olarak kendimiz ve sevdiklerimiz ile yalnız zaman geçirmeye, dinlenmeye ve seçimlerimiz üzerinde düşünmeye daha meyilli hissedeceğiz. Ana davet, hayatımızda ortaya çıkanlara yaklaşımımızı yeniden değerlendirmek, yeniden gözden geçirmek ve iyileştirmek olmalı. Bu süre zarfında, kendi kendimize empoze ettiğimiz sınırlamaların farkına varma ve bunların üstesinden gelmek için yeni stratejiler uygulama şansına sahibiz.

Ayın sonunda, Satürn de doğru ilerlemeye başlayacak. Bu enerji ile, karar verme sürecimizi kolaylaştırma potansiyeline sahip enerjik bir değişim getirecek bizlere. Satürn enerjisi, hedeflerimize doğru somut bir şekilde ilerlemek, üstlendiklerimizi taahhüt etmek, yaşamlarımız için sorumluluk almak ve geleceğimiz için sağlam temeller inşa etmek için güçlü hissedip bunu yaşamlarımıza yansıtmamızda etkili olacak.

2 Eylül BALIK burcunda Güçlü bir DOLUNAY bizleri karşılıyor, 
Balık dolunayı olumlu ve beklenmedik bir değişim olasılığını akla getiriyor ve istediğimizi ve ihtiyacımız olanı etkili bir şekilde iletme yeteneğimizi artırıyor. Diğer gezegenlerin enerjileri bize kendimize ve kapasitemize değer vermemizi hatırlatacak uyanışa geçiyor ruhlarımız.

17 Eylül BAŞAK burcunda Yeni Ay 
Başak'taki Yeni Ay, kişisel gelişimin, sağlığın ve iyileştirmenin ana temalar olacağı bir ay döngüsü insanlık için. Gezegenler kendimize iyi bakmamız, sürekli olarak sağlığımızı destekleyen günlük seçimler yapmamız için bize ilham verecek. Başak Yeni ayı , sosyal etkinlikler ve içinde bulunduğumuz ana göre diğer insanlarla iletişim kurmanın yapıcı yollarını bulma ihtiyacını sembolize eder. Bu enerjiyi kullanmamız ise, kelimelerin gücünün bilincinde olmaktır.

Eylül ayı sanal para birimleri  sınır komşuları siber saldırılar liderlerin özel yaşamları ile ilgili sırların ortaya çıkması dijital dünya salgında artış ve farklı hastalıkların dünya genelinde etkili olması ve tarım ile ilgili alanlarda yaşanacak beklenmedik dengelerin değişeceği enerjiler anlamına gelmekte.

Eylük Ektiğimizi biçeceğimiz bir ay olacak her birimiz için.

Kazananlar sa sevgiyi kalplerinin merkezinde taşıyan taşıtan ve hissettirenler olacak. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık