Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Eylül 2020 Başak Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkiler

Başak Yeni ayı Geçmişin hayal kırıklıklarını korkularını gölgelerini noktalamak için büyük bir fırsat FARK edenler için,  Başak yeni ay ile gökyüzü  tam da ihtiyacınız olan desteği yeryüzünde ruhlarınıza yansıtmakta. Başak yeni ayı, geleceğimizin temelini oluşturmak için planlar yaparken geçmişin karanlıklarını ışığın gücü ile şifalandırma nız için  ilham verecek enerjileri getirmekte.

Başak Yeni ayı ile hayatın her alanında savunma mekanizmamız yeniden güçleniyor.  Yeni projeler başlatmak farkl işler araştırmak yerine,  sahip olduklarımıza odaklanmak çok daha iyidir.

Mars ve Satürn'ün enerjilerinin neden olduğu hayal kırıklıkları ve kızgınlık birikimini ise kontrol altında tutmamız önem taşımakta. Öfke ruhu yorar ve pişmanlıkların ANA sebebidir unutmayalım!

Başak Yeni ayı ve  Satürn ciddi, sorumlu, pratik ve saygılı olmamız açısından da oldukça motive edici bizleri.  Başak Yeni ay ilişkilerin tamamında krizlerin veya sorunların verimli bir şekilde çözüleceği anlamına geliyor. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanmanıza yardımcı olacak güçlü bir iş etiği ve kararlılığı da  iş hayatlarımız açısından oldukça iyi değerlendirilmesi gereken bir enerjiyi barındırmakta. Ortaya çıkan uyum durumu, başarıya, tanınmaya, memnuniyete ve daha yüksek  bir saygınlığa yol açacaktır.

BAŞAK YENİ AYI İLE:
*Kendinle başkaları ile hayat ile çatışma
*Çözüm için çabala 
*Uyumlan 
*Sev önce kendini sonra seni sevenleri 
*Var olan maddi manevi duygusal değerlere SAHİP ÇIK!

Başak Yeni Ayı, 16 Ekim yeni ayına kadar dört hafta sürer.

ATEŞ GRUBU BURÇLAR: Koç, Aslan ve Yay:  Bu yeni ay sizin için alışkanlıkları korkuları alt etmek yenilenmek anlamına geliyor bu sizleri biraz tedirgin edebilir korkularınızda hayatınızı hırpalamaya son vermenin tam zamanı şimdi. Bu rahatsızlığın sizi amaçlarınız işiniz ve özel hayatınızda ki isteklerinizi gerçekleştirmek için daha derin bir bağlantıya yönlendirmesine izin verin. Hayat size yeni fırsatlar getiriyor ve bu değişim için bir fırsat fark edin ve sahiplenin.

HAVA GRUBU BURÇLAR: İkizler, Terazi ve Kova:  Bu yeni ay sizin için gergin enerjileri tetikleyebilir öfke kibir ne kendinizde ne çevrenizde olmamalı kontrolü elinize almanın tam zamanı.  Gerilim yükselirse zarar görür zarar verirsiniz, Başak Yeni ayı ile evrenle niyetlerinizi netleştirmenin iyileştirmenin tam zamanı. Alışkanlıklarınızı gerginliklerinizi dönüştürmeniz mümkün. Keskin çıkışlar ani iş değişiklerinden uzak durup var olan şartları iyileştirmeye çalışmalısınız.

TOPRAK GRUBU BURÇLAR: Başak burcu, Oğlak burcu ve ya Boğa burcu iseniz, bu yeni ay size aradığınız rahatlığı maddi manevi duygusal olumlu etkileri  getirecektir. Bir önceki dolunayın yol tüm sorunları çözümleniyor.  Geçmişten öğrenmeye odaklandığınız sürece, özgürce geleceğinizi yeniden anda kalarak yaşamaya başlayabilirsiniz.

SU GRUBU BURÇLAR: Yengeç, Akrep ve Balık, bu yeni ayın tadını çıkarmalısınız, ancak yalnızca duygularınızın ötesine geçmeye ve pratik olmaya hazırsanız. Arada sırada biraz topraklanmaya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve şimdi tam zamanı. Ruhunuzu bedeninizi dinlendirin işleri ilişkileri iyileştirmek için önce kendinize iyi davranmalı enerjinizi yükseltmelisiniz.

Başak Yeni ayı ile  her birimiz için, Farketme, değerlendirme ve değiştirme zamanıdır, ancak Başak enerjisini en üst düzeye çıkarmanın püf noktası, ilerlerken kendimize ve başkalarına karşı nazik olmakta yatar . Şimdi , hayallerinizle, özlemlerinizle ve umutlarınızla yeniden bağlantı kurun ve kendi yaşamınızı şifalandırmaya yeni bir sayfa açmaya   başlayın. Yeni ayınız kutlu olsun!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık