Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mars Koç Burcunda 12 Eylül - 14 Kasım 2020 Arasındaki R Durağan Döngü İçinde Olacak

Mars Koç Geçişi 16 Ağustos - 4 Ekim 2020

Mars güç, dürtü, fiziksel güç, mantık, problem çözme, araştırma, koruma, mühendislik ve dövüş sanatlarının gezegenidir. Mars ve Venüs, güneş sistemi dizilimi açısından Dünya'yı çevreleyen gezegenlerdir. Birlikte, armatürlerin, Güneş ve Ay'ın temsil ettiği ilahi baba ve anne eşleşmesinin daha dünyevi, bir versiyonunu yansıtırlar.

‘’SAVAŞLAR ERKEK CESARET KAHRAMANLIK YANGINLAR BASKILAR’’

Mars Yönetici olduğu Koç burcunda seyrinde, Arzular seksüel enerji savaşçı yönümüz kuvvet mücadele savaşlar kazalar kesici ve yanıcı maddeler ölüm zorbalıkları temsil eder. Doğum haritamızda Mars hangi evde bulunuyorsa orada enerjimiz en yüksek seviyededir. Mars Koç burcunda ilerlerken sakinliği korumalı enerjimizi yapıcı yönde pozitif şekilde kullanmaya odaklanmalıyız.

Mars'ın Koç burcunda ki seyrinin bizlere mesajı: Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için işbirliği yapar. Paulo Coelho Mars iddialı, erkeksi ve ateşlidir. Olumlu bir şekilde kanalize edildiğinde Mars'ın gücü, kalıcı anıtlar ve şaşırtıcı yapılar yaratmamıza yardımcı olur. Mars'ın planlanması ve hazırlanması, tehdit edici olabilecek durumlardan geçerken kendimizi güvende, sırdaş ve cesur hissetmemizi sağlayabilir.

Mars'ın kendi ateş burcu olan Koç burcundan geçişi, bize bu gücü kullanma fırsatı ve aynı zamanda onu dikkatle kullanma sorumluluğunu verir, çünkü tüm gücün bencillik, açgözlülük veya korku yoluyla kanalize edildiğinde zarar verme potansiyeli vardır. KONTOLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEĞİLDİR! Unutmayalım. 

Mars, 12 Eylül - 14 Kasım arasındaki bir R Durağan döngü içinde olacak önümüzdeki yedi ay içinde Koç'ta ki seyri devam edecek. Bu tarih aralığı, garip bir şekilde ortada başlayacak diğer üç büyük vardiyanın yaratacağı çok açık ve olumlu pencere ile çakışıyor.

İşte Mars'ın yaklaşan güzergahı:

10 Eylül'de 4º Koç'ta ki  Mars Retro durağan
Durağan Mars, Balık'a dönüş 4 Ekim
Mars  14 Kasım'da Doğru gitmeye başlayacak. 
Koç'taki Mars 23 Aralık 2020 - 21 Şubat 2021 seyrine devam edecek. 

MARS R DURAĞAN KONUMDA OLDUĞUNDA

Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi, Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir. Kişisel doğum haritalarınızda Mars hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda enerjinizi dengelemeli öfkenizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz..

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık