Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül Ayı Enerjilerini Nasıl Değerlendirelim?

Eylül Ayı Gökyüzü Enerjilerinin Finans Konularına Etkisi

Eylül ayı başlarında Merkür gerilemesi 12 burçta para kaybetmesine neden olacak enerjileri getirmekte. Odaklanmayı kaybetme ve parayla ilgili şeyleri her zaman yanlış kullanma eğilimindeyiz.

Bu, takımyıldızların parayla, alışverişle ilgili hiçbir şeye karar vermemesi gereken zamandır. Sözleşmeler ve taahhütler de yapılmamalı ve uzaklardan ayrılma durumunda kaçırılan programlardan, bilet problemlerinden, rezervasyonlardan dolayı para kayıpları olacağını unutmayın...

Belki birçoğunuz dikkatsizliğiniz ve ihmaliniz yüzünden çaresiz ve kırgın olacaksınız, bir milin yanlış olduğu doğrudur. Bu eylül dikkatli olmazsak finansal konularda zarar etmemiz mümkün.

Eylül Ayı Gökyüzü Enerjilerinin Sağlığa Etkisi

Eylül, 2022'de Merkür'ün geri harekette olduğu aydır . Bu nedenle insanlar, özellikle akciğerlerimizle ilgili sorunlar olmak üzere, sinir sistemi bozukluklarına da yatkınlığı arttıracaktır.

Merkür geri giderken havayı tasasız bir şekilde soluyamayacağız, solunum yollarını iyi korumazsak akciğer enfeksiyonlarına, bronş sıvısında artışa neden olacaktır.

Ayrıca Merkür iletişimi yönettiği için gırtlağınız da gerileme sırasında zayıflar, bazı burçlarda boğaz ağrısı veya ses kısıklığı olur.

Merkür alışılmadık derecede aktif olduğunda, endişe ve öfkede bir artış hissedebilirsiniz. Seyahat gecikmeleri ve iletişim sorunları ile birleştiğinde, sinirliliğiniz Eylül ayında hiç olmadığı kadar yüksek olabilir.

Bu, duygularınızı kontrol etmeyi gözden geçirme ve kendinize hatırlatma zamanıdır. Bol bol gülün çünkü eninde sonunda bu dönem geçecek.

Her yıl belirli zorluklar yaşasak da Eylül 2022 ile birlikte astroloji geçtiğimiz aylara göre çok daha fazla yükseliş, iyimserlik ve umut vaat ediyor.

Azalan ay, her ay özellikle önemli bir astrolojik fenomendir, o kişinin hayatını derinden etkiler, bu yüzden öznel olmayın.

Bu nedenle, bu Eylül ayının başında, burçların hayatta yeni fırsatlar onlara gelmeden önce dikkatlice düşünmeleri gerekiyor. Hilal'in karanlık yüzü size bir karar verme zamanının geldiğini hatırlatacak, bu yüzden tereddüt etmeyin. Evren, her şeyi beğeninize göre değiştirmenize ve yeniden yapmanıza izin verir.

5 Eylül 2022: Venüs Başak'tan Geçiyor

Eylül 2022 astrolojisi , aşk tanrıçası Başak'tan geçtiğinde, insan aşk ilişkilerinde oldukça belirgin bir değişiklik getireceğini söylüyor.

Karşınızdaki kişiyi tatmin etmek için çok küçük şeylere nasıl odaklanacağınızı biliyorsunuz. Aşık insanlar dikkatli olmalı, çok mükemmeliyetçi olmamalı veya karşı taraftan çok fazla şey istememelidir. Herkesin kendi özgürlüğüne ve bireyselliğine ihtiyacı vardır.

Venüs ayrıca sevgiye daha fazla dikkat etmenizi ve dış görünüşünüze özen göstermenizi sağlar. Bu süre zarfında bazı insanlar aşk ve flört konusunda ilham alacak, normalden daha iyi giyineceksiniz.

9 Eylül 2022: Merkür Gerilemesi

Merkür gerilemesi, kendinizi "çözme" ve geçmiş çatışmaları ve anlaşmazlıkları uzlaştırma fırsatı sunar. Aşık olanlar, kırılan ayna iyileşir, yakında ihtilaf biter, işimize ise her zamankinden daha fazla özen göstermeliyiz.

Şimdi dürtüsel kararlar ve tartışmalı konuşmaların zamanı değil. Merkür retrosu ilginç bir astrolojik fenomendir, belki de artık bu fenomene aşina olan yoktur, bu yüzden ne kadar kötü ve iyi olduğunu anlamak yeterli değil mi?

10 Eylül 2022: Balık Burcunda Dolunay Geçişleri

Balık burcundaki Dolunay bize bunun gerçeğe bakmamız gerektiğini hatırlatıyor. Yeni bir yaşam amacına ihtiyacımız var ve artık yararlı olmayan eski alışkanlıkları bırakıyoruz.

Dolunay aynı zamanda insan kaderini derinden etkileyen astrolojik bir fenomendir. Birçok insanın bu süre zarfında yeni bir hayatı ve hayatında yeni değişiklikler olur.

Bazılarınız yeni bir şeyle kendinize meydan okumayı veya yeni bir odaya taşınmayı, iş değiştirmeyi, okul değiştirmeyi veya evinizi yenilemeyi düşünmeye başlıyorsunuz.

17 Eylül 2022: Ay İkizler'de

Ayın son hilali 17 Eylül'de başlıyor ve bu bizim için oldukça ilginç sohbetlerin kapılarını açıyor.

Güncel bilgiler, geçmiş çatışmaları ve tartışmaları daha iyi anlamamıza yardımcı olur. Hala geçmişte kalan şeylerle daha rahat olduğumuzu gösteriyor.

Sebepsiz yere kolayca öfkelenebileceğiniz, akrabalarla yanlış anlaşılmalar, iş arkadaşlarıyla, arkadaşlarla sert sözler olabileceği zamanlar olabilir... Bırakmayı ve dünyaya daha açık olmayı öğrenmemizi hatırlatır. dış dünya.

22 Eylül 2022: Güneş Terazi'den Geçiyor ve Merkür Gerilemesi

Güneşin Terazi burcuna geçişi, çalışmaya ve ders çalışmaya daha fazla odaklanmamıza yardımcı olur. Ayrıca konuşma yeteneklerimizi hızlı bir şekilde sergilememiz için yeni bir aşama açar.

Başak burcuna giren Merkür retrosu bizi daha mükemmeliyetçi ve talepkar yapar, memnun etmesi zorlaşır. Her zaman kendimizden ve başkalarından mükemmellik isteriz, bu inatçılık stresimizi artırır.

Belki de takımyıldızlar, zihni daha uyanık tutmak için sağlıklı şeylere zaman harcamalıdır. Örneğin, pikniğe gidin, arkadaşlarla tanışın, film izleyerek zaman geçirin veya rahatlamanıza yardımcı olacak bir tür eğlence deneyin.

25 Eylül 2022: Terazi Yeni Ay

Terazi'deki Yeni Ay, sosyal çevrelerimizi genişletmemiz için bir zamandır. Bu, takımyıldızların başkalarına oldukça açık ve çekici olduğu zamandır.

Uysal ve girişkeniz, bu nedenle arkadaş edinmek de daha kolay, insanlar seni gerçekten sevimli ve arkadaş canlısı buluyor.

Yeni ay aynı zamanda evrenin bize göndermek istediği birçok ilginç mesajı taşıyan ilginç bir astrolojik fenomendir.

29 Eylül 2022: Venüs Terazi'ye Giriyor

Ay sonunda Venüs Terazi burcuna geçtiğinde duygusal şansımızı artıracaktır. İlişkiler, çatışmalara aracılık etmenin ve anlaşmazlıkları çözmenin yollarını bulacaktır. Tüm burçların sosyal ilişkileri de önemli ölçüde değişti bunu ortaya koyma zamanı.

Çözüm

Yeni ay, 12 burç için birçok yeni zorluk ve fırsatla kapıyı çalıyor.

Eylül'de moralinizi yüksek tutun. Bu, kalan düşünceleri temizleyen ve size hayata yeni bakış açıları kazandıran zorlu bir dalga olacak.

Bu ay inancınız, çabanız ve fırsatları yakalarsanız Eylül ayında mutlaka tüm zorlukların üstesinden gelecek ve başarıya ulaşacaksınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık