Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Jüpiter Koç Geçişi ve Burçlara Etkileri

2023 KOÇ JÜPİTER GEÇİŞİ

Hepimizin bildiği gibi Koç, zodyakın ilk burcudur.

Koç bir savaşçıdır ve genişleyen gezegen Jüpiter Koç'a girdiğinde, içimizde savaşçının gücünü hissedeceğiz ve özgüven bulmamıza yardımcı olacağız. Koç anahtar kelimeleri eylem, inisiyatif, cesaret, kararlılık, tavır almak, bağırsaklarımızı dinlemek, bir şeyleri var etmek, bir şeyleri gerçekleştirmektir.

Jüpiter'in Koç'ta bulunduğu son dönem Haziran-Eylül 2010 ve Ocak-Haziran 2011 idi. Hatırlayın, o zamanlar kendinizi daha bağımsız hissediyor muydunuz? Çok fazla güven gerektiren cesur bir hamle mi yaptınız?

Bu maceranın nasıl sonuç verdiğini görmek veya bize değerli dersler vermek için en son Koç döneminde Jüpiter'e bir göz atın.

Koç'taki Jüpiter bize hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek, inancı canlandırmak, sıçrama yapmak ve cesurca zor kararlar vermek için itici güç ve itici güç verir.

Koç takımyıldızı 12 burç arasında ilk sırada yer alıyor ve Jüpiter 2023'ün Koç burcuna girmesiyle birlikte başımızın fazla ısınmasına, körü körüne hareket etmesine, gururuna izin vermemeye dikkat etmemiz gerekiyor. Gurur ortaya çıkar ve gurur yanlış yapmaya yol açar.

Jüpiter Koç ile birlikte çok inatçı, iradeli bir enerjidir ve bilinçli kullanıldığında harika bir enerjidir, ancak nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız felaket olabilir. büyük felaket.

Kolektif düzeyde, Jüpiter Koç'ta, insanların daha bağımsız çalışmasına ve işleri kendi yöntemleriyle yapmak istemesine yardımcı olarak, öncü eylemlere ilham verebilir.

Koç, yeni başlangıçların bir işaretidir ve Jüpiter'in buradaki varlığı, özellikle pandemi geçtiğinde, yeni bir zihniyetle yeni başlangıçlara ilham vermeye yardımcı olabilir. çok değiştir.

Koç'taki Jüpiter, özellikle fikirlerin paylaşılması veya inançların savunulması söz konusu olduğunda, ateşe yakıt katar. Koç lider olmak ister, bir numara olmak ister ve kimsenin yoluna çıkmasına izin vermez.

Dünya düzeyinde, bu, ileri gelenler arasında fikir ayrılıklarına ve muhtemelen liderlik ile kitleler arasında bir çatışmaya yol açabilir.

Koç enerjisi o kadar sıcaktır ve hareket halindedir ki, her türlü yoğun veya aşırı ısınmış enerjiyi serbest bırakmak için kendimizi fiziksel aktiviteye ve egzersize ihtiyaç duyabiliriz.

Aşağıda Jüpiter'in Koç 2023'e girmesinin 12 burç üzerindeki etkisi görülmektedir.

Jüpiter güneş sistemindeki en büyük gezegendir. Uygun olarak, Roma mitolojisindeki tanrıların kralının adını almıştır.

Jüpiter Koç'ta 2022-2023

Jüpiter, Haziran 2010-Haziran 2011, Şubat 1999-Şubat 2000, Mart 1987-Mart 1988, Mart 1975-Mart 1976, Nisan 1963-Nisan 1964 vb.

Jüpiter'in Koç geçişindeki en önemli tarihleri şunlardır:

11 Mayıs 2022 – Jüpiter Koç Burcuna Giriyor

29 Mayıs 2022 – Jüpiter Mars ile 3° Koç burcunda kavuşuyor

29 Temmuz 2022 – Jüpiter 8° Koç'ta geri gidiyor

28 Ekim 2022 – Jüpiter Balık burcuna yeniden giriyor

24 Kasım 2022 – Jüpiter 28° Balık'ta doğrudan ilerliyor

20 Aralık 2022 – Jüpiter tekrar Koç burcuna geçiyor

2 Mart 2023 – Jüpiter Venüs ile 12° Koç'ta kavuşuyor

12 Mart 2023 – Jüpiter Kayron ile 14° Koç'ta kavuşuyor

28 Mart 2023 – Jüpiter, 18° Koç'ta Merkür kavuşumu

11 Nisan 2023 – Jüpiter 21° Koç'ta Güneş ile kavuşum

16 Mayıs 2023 – Jüpiter Koç burcundan ayrılıyor

17 Mayıs 2023 – Jüpiter 0° Boğa'da Plüton'u 0° Kova'da kareler

Jüpiter'in 12 Burç Üzerindeki Etkisi

Jüpiter 12 yılda bir Koç burcundadır ve haritanızın aynı alanını aktive eder.

1. Koç

Evinizde bulunan Jüpiter çok şanslı bir enerji olarak görülüyor. Jüpiter genişleme gezegenidir ve eğer hayatınızda bir şeyler geliştirmek istiyorsanız, şimdi şans sizden yana.

Jüpiter evinizdeyken fikirleriniz, hedefleriniz ve hayalleriniz daha kolay gerçekleşebilir. Bu, daha müreffeh bir yaşam çekmeye odaklanmak için mükemmel bir zaman.

Koç'un acelesi olmadığı sürece dikkatli olun ve bunu kötüye kullanmayın, çok tutkulu veya finansal olarak çok riskli olmayın, yakında zenginlik tanrısı ziyaret edecek.

Jüpiter zenginliği artırabilir ama aynı zamanda Koç burcunu borca sokabilir.

Jüpiter evinizdeyken, sadece genişletmek ve büyütmek istediğiniz şeylere odaklanın, genişletmek istemediğiniz kısımlara değil, çünkü sonuçta Jüpiter beslediğiniz her şeyi şişmanlatabilir, bunun umurunda değil. geri kalanı hakkında.

Jüpiter 1. evinizden geçiyor. Bu, hayatınızın yeni bir bölümünün başlangıcıdır. Hayatınızın her alanında büyük bir güven ve fırsatlar artışı bekleyebilirsiniz. Kendinize daha fazla güveneceksiniz ve hayatınızı kendi şartlarınıza göre yaşamak için fırsatları çekeceksiniz.

2023'te 12 burçtan oluşan burç, Koç'un yeni yılda bir önceki yıla göre daha elverişli koşullara ve şansa sahip olduğunu gösteriyor.

2. Boğa

Koç burcundaki Jüpiter, Boğa'nın koruyucu meleği gibidir. Sizinle kimin ilgilendiğini ve sahne arkasında kimin sizi hazırladığını göremeyebilirsiniz, ancak bir şeyin sizinle ilgileneceğine veya birisine bakmak zorunda kalacağınıza güvenebilirsiniz. .

Koruyucu meleğiniz veya ruh rehberinizle daha güçlü bir ilişki geliştirmek istiyorsanız, Koç'taki Jüpiter kesinlikle Boğa'ya yardımcı olacaktır.

Bu süre zarfında biri sizi arıyor ve evren sizi desteklemek için arkanızda. Bu sinyallere dikkat edin ve bu enerjiyi duyularınız ve şifa yetenekleriniz ile bağlantınızı güçlendirmek için kullanın.

Esasen Boğa, Dünya ile mükemmel bir uyum içindedir ve Jüpiter'in Koç'ta olması, doğanın insanlar için iyileştirici gücüne duyarlılığınızı arttırdığını göreceksiniz.

Jüpiter Oğlak burcunda 12. evinizden geçiyor. 12. ev bir bilgelik evidir, çünkü farkındalığımızın yüzeyinin arkasında saklı olan her şey dahil olmak üzere diğer tüm evleri kapsar.

3.İkizler

Jüpiter Koçta Jüpiter, esas olarak İkizler'in sosyal hayatına odaklanıyor.

Koç 2023'e giren Jüpiter, esas olarak sosyal hayatınıza odaklanıyor. İkizler, popülaritenizin arttığını ve bu yıl özellikle sosyal medyanın size yardımcı olduğunu görecek ve doğru kişiyle tanıştığınızda bir mucize gibi gerçekleşebilir.

İnsanlar her zaman hayal gücünüzün ötesinde size yardım etmeye isteklidir. Bu nedenle, bağlantılarınızı genişletmekten korkmayın çünkü ne tür insanlarla tanışacağınızı asla bilemezsiniz, aktif olarak yeni insanlar, arkadaşlar veya iş ortakları tanıyın. Sadece aşk değil.

Kendinizi biraz yalnız veya içine kapanık hissediyorsanız, bu enerji yeni insanlarla tanışabilmeniz ve yeni arkadaşlar edinebilmeniz için kalbinizi biraz daha genişletmenize yardımcı olacaktır.

İkizler sonunda toplumla olan bağlantınızın ruh için çok önemli olduğunu hissedecek ve Jüpiter Koç'ta bu konuda sizi destekliyor.

Jüpiter, arkadaşlarınız, topluluklarınız, insan gruplarınız, umutlarınız ve hayallerinizden oluşan 11. evinizden geçiyor. Koç'taki Jüpiter, uzun vadeli vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir, ancak bunun için kendinizi doğru tür insanlarla kuşatmanız gerekir.

4. Yengeç

10. evinizdeki Jüpiter , en şanslı Jüpiter konumlarından biridir. Jüpiter, Yengeç'in tüm yaşamını aydınlatan bol miktarda ışık saçan bir ışık damlası gibidir.

2023 yılı, Yengeç'in kendini daha amaçlı hissettiği, fırsatları cezbetme olasılığının daha yüksek olduğu veya zamanınızı yatırmak istediğiniz ve gerçekten keyif aldığınız fırsatlara sahip olduğu bir zamandır.

Buradaki Jüpiter ayrıca kariyer gelişimi için özellikle faydalıdır ve sıkıcı işler yerine misyon ve tutku duygunuza daha uygun bir iş bulmanıza yardımcı olur.

Bir proje üzerinde çalışıyorsanız veya 2023'te bir ideale ulaşmak istiyorsanız, Jüpiter başarıyı çağırıyor, bu yüzden kendinize inanın, içgüdülerinizi takip edin ve onun peşinden gidin. Büyük düşün!

Jüpiter, kariyeriniz, sosyal başarılarınız, statünüz ve itibarınızla ilgili 10. evinizden geçiyor. Bu geçiş sırasında, gerçek amacınızla daha uyumlu olan yeni bir kariyeri veya yeni bir yaşam yönünü benimsemeye karar verebilirsiniz.

Kanser burç 2023, kariyer gelişimi için birçok fırsatınız olduğunu, ancak hastalığın yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Bu nedenle, iyi almalısın ...

5. Aslan

Jüpiter, Aslan'nın yüksek zihnini genişletir. Yeni bir dünya görüşü edinmenize ve ruhsal anlayışı geliştirmenize yardımcı olur.

2023 yılında kendinizi düzenli olarak seyahat etmeye, öğrenmeye davet edilmiş bulabilir veya macera havasında hissedebilirsiniz. Yeni şeyler denemek, zihninizi açmanıza ve bu zihniyeti geliştirmenize yardımcı olabilir, o yüzden devam edin.

Sürekli öğrenme zihinsel sağlık için önemlidir, Jüpiter'in Koç'taki enerjisini yeni şeyler denemek, yeni fikirler denemek ve öğrenmeye devam etmek için güven kazanmak için kullanın.

Eski klişelere veya klişelere takılıp kalmamaya dikkat edin, açık fikirli olun ve başkalarının seslerini dinleyin.

Düşünmek zenginlik dokuyor, sınırlama değil. 9. evinizdeki Jüpiter, yasal sorunları da ön plana çıkarabilir ve eğer öyleyse, Jüpiter'in size bununla başa çıkmanız için gerekli avantajı ve güveni vereceğini bilin. bir ve sonsuza kadar.

Jüpiter inanç, umut, inançlar, öğrenme ve yaşam amacı ile ilgili 9. evinizden geçiyor. Koç burcundaki Jüpiter, hayatınızda yeni bir amaç, yeni bir bakış açısı, yeni bir anlam bulmanıza yardımcı olacaktır.

6. Başak

Jüpiter Koç'ta, Başak'ın 2023'teki finansal düzenlemesi için iyidir ve daha fazla yatırım yapmak istediğinizi veya mevcut yatırımlarınızı satmanın zamanının geldiğini görebilirsiniz.

Koç'taki Jüpiter bu şeyler için çok iyi bir enerjidir. Bunun için, özellikle de hisse senedi oynayanlarınız için gerekli arka plan hazırlığına sahip olduğunuzdan emin olmanız yeterlidir.

Astrolojide, burcun 8. evindeki Jüpiter, aynı zamanda yatırımlar, miraslar, telif hakları vb. yoluyla büyük miktarda para elde edilmesini veya kişinin servetinin nihai olarak geri dönüşünü temsil eder. Başak'ın başkalarına borçlu olduğu miktar.

Jüpiter bu pozisyonda ayrıca sağlık sorunları hakkında düşünmenizi sağlayabilir ve ameliyatı erteliyorsanız, sonunda tam bir tedaviyi gerçekleştirme veya keşfetme konusunda kendinize güveniniz olabilir. ağrılı ameliyattan tamamen farklıdır.

2023 yılında en sağlıklı burçların başında olmasa da, neyse ki Jüpiter sayesinde kurtulmuşsunuz.

Bu enerji ile aynı zamanda kendinizi psikolojik karanlığın derinliklerine dalarken, zihnin içsel işleyişini veya kalp ile akıl arasındaki yakınlığı keşfederken bulursunuz.

Psikoterapi veya diğer kendini keşfetme biçimlerini düşündüyseniz, Jüpiter Koç'ta size bu alanda getirdiği ödülleri destekleyecek ve hızlandıracaktır.

Jüpiter, paylaşılan kaynaklar, yakınlık, güç ve kontrolden oluşan 8. evinizden geçiyor. Koç burcundaki Jüpiter size dünyanın sonsuz fırsatlarla dolu bir yer olduğunu ve yıkım ve kaybın yaşamın bir parçası olduğu gibi, sonsuz bolluğun da yaşamın bir parçası olduğunu gösterecektir.

Başak burcu 2023, acil engelin daha güçlü ve daha güçlü olmanız için sadece bir meydan okuma olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, vermek için acele etmeyin ...

7. Terazi

Koç'taki Jüpiter , Terazi'nin ilişki sektörünü aydınlatır. Yeni biriyle tanıştığınızı, hayatınıza yeni bir ışık getirdiğinizi, hatta önemli bir ruh eşinizle tanıştığınızı fark edebilirsiniz.

Bu kişi dünyanızı aydınlatır, zihninizi açar ve tüm gizli potansiyelinizden yararlanmanıza yardımcı olur.

Terazi ilişkileri de derinleşecek, muhtemelen ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıyacak veya 2023'te evliliği tartışacak veya yeni bir üye ekleyecek.

Diğer yarınızın kendinizi daha büyük bir yere genişletmeniz için bir katalizör olduğunu da görebilirsiniz.

Genişleme gezegeni Jüpiter, bir ilişkide her şeyin nerede durduğuna da odaklanır ve sizi sağlıklı değişiklikler yapmaya veya muhtemelen kötü bir ilişkiyi tamamen bırakmaya teşvik eder.

Ancak ne yaparsanız yapın, Jüpiter etrafınızdakilerle olan ilişkilerinizi açmanıza ve derinleştirmenize yardımcı olmak için oradadır. Burcun 7. evindeki Jüpiter ayrıca yaklaşan birçok müşteriye, sözleşmeye ve Terazi ile bağlantı fırsatlarına işaret ediyor.

Jüpiter, ilişkilerle ilgili 7. evinizden geçerek yeni ilişki fırsatları getiriyor. 7. ev aynı zamanda “açık düşmanlar” veya “çatışma” evidir, bu nedenle Jüpiter de bol miktarda çatışma getirebilir.

8. Akrep

Koç'taki Jüpiter , Akrep'in fiziksel ve zihinsel sağlığına odaklanır. Kendinize bakmazsanız veya kendinizi bırakırsanız, sonunda sağlık sorunlarının yolunuza çıkmaya başladığını ve her gün küçük bir hastalık doğurduğunu görebilirsiniz.

Jüpiter, günlük rutininize ve günlük planlamanıza daha iyi bir denge getirmenize yardımcı olmak için burada. Alışkanlığı daha sağlıklı ve arzu ettiğiniz programla daha tutarlı hale getirmek için hangi adımları atabilirsiniz?

Jüpiter burada rolünü oynayacak ve Oğlak planlama sürecini yerine getirdiğinde, Jüpiter sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak daha bol ve umutlu fırsatlar da getirecek, Tek bir yerde oturan kimse kutsanmayacak.

Buradaki Jüpiter, sözleşmeli veya serbest bir kuruluşta çalışıyorsanız iyi şanslar getirecek, planlarınızın adımlarla dolu olduğunu ve uygulanması gerektiğini gösteriyor.

Kendinizi işyerinde daha fazla proje üstlenirken de bulabilirsiniz, sadece iş ve eğlenceyi dengelemeyi unutmayın ve başarı yakında gelecektir.

Jüpiter iş, sağlık, diyet, rutinler ve başkalarına hizmetle ilgili 6. evinizden geçiyor. Koç burcundaki Jüpiter, rutinlerinizi geliştirmenize ve daha iyi yaşam tarzı seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır - yeni sağlık rutinlerine girebilir, beslenmenizi iyileştirebilir, daha verimli çalışabilir ve daha üretken olabilirsiniz.

9. Yay

Koç'taki Jüpiter, Yay'a macera, eğlence ve romantizm getiriyor

Jüpiter Koç'ta macera, eğlence ve romantizm getiriyor! Yay burcu , içsel ruhunuz "çocuğunuz" ile yeniden bağlantı kurmak ve sizi mutlu eden şeyi yapmak için daha fazla zaman harcamak istediğinizi bulur.

Bu burç genellikle oynamak ve dinlenmek için zamanları yoktur, hepsi avantaj sağlar veya dışarı çıkmak için bir mola ister, oldukça mücadele eder, bu yüzden bu enerji onlar için gerçekten iyidir. Bu enerjiyi arkadaşlarınızla oynamak, yolculuğa çıkmak ve yaratıcı yeteneklerinizi geliştirmek için kullanın.

Yaratıcı alanda çalışıyorsanız veya yaratıcı bir hobiniz varsa, Jüpiter Koç'ta sizi yeni ilham kaynaklarına ve cesur fikirlere açacaktır.

Halihazırda çocuklarınız varsa, kendinizi onlarla daha derin bir ilişki geliştirirken, onları anlarken ve onlarla daha çok oynarken bulabilirsiniz.

Sevilmek istiyorsanız, Jüpiter Koç'ta, yeni biriyle tanışmanıza veya partnerinizden istediğiniz sevgiyi almanıza yardımcı olacak harika bir enerji kombinasyonudur.

Jüpiter , yaratıcılık, romantizm ve çocuklarla ilgili 5. evinizden geçiyor. 5. evinizdeki Jüpiter size eğlenmenin ve kalpten yaşamanın nasıl bir şey olduğunu gösterecek.

Yay burcu 2023, yeni gelir kaynaklarını nasıl artıracağınızı ve güvence altına almayı biliyorsanız, tüm borçlarınızı temizleme şansınız olduğunu gösteriyor.

10.Oğlak

Koç'taki Jüpiter, Oğlak'ın evine ve ailesine odaklanır .

Kendinizi taşınmayı veya yeniden dekore etmeyi düşünürken bulabilirsiniz. Hayallerinizdeki serveti arıyorsanız, Jüpiter Koç'ta o hayalin gerçekleşmesini hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Ve aile konusunda, ailenizle her zamankinden daha fazla birlikte olmanız gerekecek, eğer ailede çözülmesi gereken bir sorununuz varsa, Jüpiter güveninizi yeniden kazanmanıza, eşinize zor şeyler hakkında güvenmenize yardımcı olmak için burada. zor veya tehlikeli insanlarla güvenli sınırlar oluşturun.

Daha derin bir seviyede, Koç'taki Jüpiter, psikolojik karanlığınıza odaklanır ve hayatınızda sizi engelleyen ve sınırlayan bilinçaltı düşünce kalıplarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Jüpiter, evin, köklerin, güvenliğin ve ailenin 4. evinden geçiyor. Aile üyelerinizle ilişkilerinizi geliştirebilir, sizin için önemli olan insanlarla daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

11. Kova

Koç'taki Jüpiter, Kova'nın kendi sesini bulmasına yardımcı olur.

Hikayenizi veya düşüncenizi anlatamıyorsanız, Jüpiter, Kova'ya etrafınızdaki herkesin gerçekte nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz güveni verecektir.

Buradaki zorluk, başkalarının konuşabilmesi ve sizinle paylaşabilmesi için abartmadığınızdan veya düşüncelerinizi ve duygularınızı başkalarına empoze etmediğinizden emin olmaktır.

Jüpiter Koç'tayken, iletişim becerileriniz bir hazinedir ve daha derin ilişkiler kurmanıza ve kariyerinizi ilerletmenize yardımcı olur.

Bu aynı zamanda kardeş ilişkileri için de uygun bir zamandır ve kendinizi onlarla daha derin bir ilişkiye sahipken veya onları yeni yollarla desteklemeye ve eşlik etmeye ihtiyaç duyarken bulabilirsiniz.

Jüpiter, iletişim, öğrenme, ticaret, kardeşler ve günlük ortamınızla ilgili 3. evinizden geçecek. Koç burcundaki Jüpiter, kişisel gelişim ve yeni beceriler edinmek için harika bir geçiştir.

12. Balık

Koç'taki Jüpiter, 2023'te Balık'ın servet açısından en şanslı konumlarından biridir.

Bu enerjiyi kullanmak ve servetinizi genişletmek ve gelirinizi artırmak için altın fırsatınız.

Balık , kendinizi zam alırken bulabilir veya bir işiniz varsa, kazançlı bir iş olabilir. Tüm bu bolluğu almak için, layık olduğunuzu ve öz değerinizin buna uygun olduğunu bilmelisiniz.

Kendini sınırlamayla ilgili korkular ve inançlar önünüzde duruyor, bu yüzden onları temizlemek ve öz değerinizi onurlandırmak için Jüpiter'i Koç'ta kullanın.

Bununla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, Jüpiter sizi destekleyecek ve doğru akıl hocalarını ve şifacıları gönderecektir. İhtiyacın olan tek şey şu anda zengin olmak için ilk adımı atmak, bu altın fırsat.

Jüpiter, mülk, para, yetenekler, öz değer ve değerlerle ilgili 2. evinizden geçer.

Koç burcundaki Jüpiter, öz değerinizi ve güveninizi artıracak ve sonuç olarak normalden daha fazla şans ve risk alacaksınız.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık