Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2022 Aylık Burç Yorumlarım

KOÇ

Stres seviyenizi dengelemek Eylül ayının başlarında çok önemli olacak.

Venüs, 5 Eylül'de refah bölgenize giriyor ve sizi işleri hafife almaya ve kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koymaya çağırıyor.

Bununla birlikte, 9 Eylül'de Merkür karşı burcunuzda geri hareketine başlarken, bencil çizginizin en yakın ilişkinizde ortaya çıkma tehlikesi var. Zarar vermek istemiyorsunuz, ancak bir numaraya bakma arzunuz eşinize kötü gelebilir.

Bunun neden olduğu herhangi bir acı, 10 Eylül'deki hassas Dolunay sırasında muhtemelen taşacak. Bu süre zarfında olumsuz gerçeklerden kaçmamaya dikkat edin. Sorunlarınızla doğrudan yüzleşmek, onlardan fantezi veya sarhoşluk yoluyla saklanmaya çalışmaktan daha iyidir.

Eylül ortası, kendi istediklerinizle sevdiklerinizin istedikleri arasında daha sağlıklı bir denge kurmaya odaklanmak için iyi bir zamandır. Bunu yaptıktan sonra, 22 Eylül'deki Ekinoks, aşk hayatınız için muhteşem bir andır, çünkü Güneş karşı burcunuza girer ve onu sıcaklık, ışık ve iyimserlikle doldurur.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi aşk bölgenizi terk eder ve refah bölgenize geri döner. Bu enerjiyi önceden plan yapmak için kullanın - belirli zamanlarda baskı altında olacağınızı bilirsiniz, bu nedenle bu stresle başa çıkmanın olumlu yollarını yaratın.

25 Eylül'de aşk bölgenizde bir Yeni Ay hoş bir deneyimdir ve Venüs de 29'unda buraya geldiğinde, sonsuza kadar kişinize çok daha yakın olma şansınız olacak.

BOĞA

Eylül başı, eğlenme şeklinize meydan okuyacak gibi görünüyor. Yönetici gezegeniniz Venüs'ün 5 Eylül'de neşe bölgenize girmesiyle yeterince iyi başlıyor. Bekarsanız, bu flört için muazzam bir geçiş; Eğer aşıksanız, sihri yeniden keşfetmenize yardımcı olabilir.

Ancak 9 Eylül'de Merkür geri hareketine geçtiğinde, büyük resmi ve diğer sorumluluklarınızı gözden kaçırabilirsiniz. Bu, yakın arkadaşlarınıza ve daha geniş sosyal çevrenize karşı sorumluluklarınızı içerir.

Bu nedenle 10 Eylül Dolunayı, bir arkadaşınızla aranızdaki arkadaşlıklar, suçluluk veya öfke üzerine suçlamalarla dolu olabilir. Sanki sevgiline odaklanmaya o kadar heveslisin ki, diğer herkesi unutmuşsun.

Eylül ortasını özellikle sosyal hayatınızda daha iyi bir denge bulmaya çalışarak geçirin. Sizi en çok seven arkadaşlarınız, tutumunuzdaki değişikliklerden incinebilir veya şaşırabilir.

22 Eylül'deki Ekinoks bir denge ve sakinlik noktasıdır; Sun bu tarihte organizasyon bölgenize girerek günlük programlarınız için çözümler bulmanızı sağlar.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi neşe bölgenize geri döner, bu nedenle eğlenceye daha az, sorumluluklara ve rutin, günlük işlerinize daha fazla odaklanma zamanı gelebilir.

Buna yardımcı olmak için, 25 Eylül'de çok olumlu bir Yeni Ay, önceliklerinizde değişiklik yapmanızı sağlar, böylece daha az stresle daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eylül, 29 Eylül'de yöneticiniz Venüs'ün refah bölgenize girmesiyle sona eriyor - rahatlama ve öğrendiklerinizi yansıtma zamanı.

İKİZLER

Venüs'ün 5 Eylül'de aile bölgenize gelişi evinizi bir öncelik haline getiriyor - onu rahat ettirmek için bolca zaman harcamak isteyeceksiniz, bu nedenle yenileme projeleri için iyi bir zaman. Bu etki, özellikle son zamanlarda gergin olan aile ilişkileri için de sevgi dolu ve uyumludur.

9 Eylül'de yönetici gezegeniniz Merkür gerilemeye başlıyor. Bu sizin için her zaman büyük bir sorundur, ancak bu sefer gerileme doğum haritanızın en pervasız bölgesinde gerçekleşir - bu nedenle herhangi bir iletişim aksiliği dikkatsizlik veya çok fazla acele ile daha da kötüleşebilir.

Özellikle iş yerinde bu etkiye dikkat edin - 10 Eylül'de, kariyer bölgenizden duygusal olarak yüklü bir Dolunay parlıyor ve bir hata veya küçük bir kriz nedeniyle ilgi odağı olabileceğinizi ima ediyor. Sakin olun ve organize olun.

Eylül ortası, evinizde hissettiğiniz uyumu pekiştirmek ve hem işten hem de aileden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için gerekli değişiklikleri yapmak için iyi bir zamandır.

Bunu yapmak her zaman kolay değildir, ancak 22 Eylül'deki Ekinoks yardımcı olacaktır. Bu noktada, Güneş neşe alanınıza girer, ışık, sıcaklık ve kahkaha yayar - bir mizah anlayışı her şeyin daha iyi görünmesini sağlayacaktır!

Ertesi gün Merkür gerilemesi aile bölgenize geri hareket eder, bu nedenle evde ne söylediğinize ve nasıl söylediğinize daha fazla dikkat edin.

Bununla birlikte, genel olarak, Eylül ayı sonları oldukça olumlu bir zamandır. 25 Eylül'de neşe bölgenizdeki Yeni Ay muhteşem olabilir - ve Venüs de 29 Eylül'de bu bölgeye girdiğinde, romantizmin ısınacağı kesin.

YENGEÇ

Eylül başı sizi çok düşünceli bir ruh hali içinde bulur. Gelecek için birçok fikriniz ve planınız var ve Venüs 5 Eylül'de iletişim bölgenize girdiğinde, başkalarının sizi desteklemesini kolay bulacaksınız.

Bununla birlikte, Merkür, 9'unda, aile bölgenizde geri hareketine başlayacak ve bu, ailenizden birinin, planlarınızın onlar için ne anlama geldiğine dair ayrıntılarla mücadele ediyor olabileceğini düşündürmektedir. Bu, adalet, hakkaniyet ve eşitlik konularını ele alan ertesi gün Dolunay sırasında doruğa gelebilir.

Eylül ortasında, kendiniz için istediğiniz şeyin sevdikleriniz için de geçerli olduğundan emin olmaya çalışın çünkü bu yolculukta ailenizi de yanınıza almalısınız.

Güneş'in aile bölgenize girdiğini, ardından alev alev yanan sevgiyi, sıcaklığı ve iyimserliği gördüğü 22 Eylül Ekinoksu sırasında işler daha kolay hale gelecek.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi iletişim bölgenize geri hareket eder - ama bir bakıma, bu sizin için yararlı bir haber, çünkü sizi diğer insanların kabul edebileceği şekilde mesajınızı yeniden çerçevelemeye zorluyor.

25 Eylül'deki haritanızın aile sektöründeki güzel Yeni Ay, devam eden strese son veriyor ve ev ve aile hayatınızda yeni bir başlangıç vaat ediyor.

Venüs, 29'unda birkaç gün sonra buraya geliyor ve bu, Eylül'ü, sizin hırslarınız ve hayallerinizle çok ilgili olan sevdiklerinizle çevrili olarak, başladığınızdan çok daha güçlü bir konumda bitirebileceğiniz anlamına geliyor.

ASLAN

Eylül sizin için kendinden emin bir şekilde başlıyor - lüksü seven Venüs 5 Eylül'de haritanızın para alanını aydınlatırken, ancak harcamalarınıza sıkı bir şekilde bakmanız gerekecek.

9 Eylül'de Merkür, haritanızın eleştirel düşünme bölgesinde geri hareketine başlayacak, bu nedenle özellikle para meseleleri söz konusu olduğunda, kararınız biraz bozulabilir.

Bu, özellikle çok fazla borcunuz varsa veya son zamanlarda para konusunda pervasızsanız, ertesi gün Dolunay sırasında duygusal bir hesaplaşmaya yol açabilir. Burada belirsiz olmayan bir şekilde sorumluluklarınız size hatırlatılıyor.

Eylül ortası, astrolojik olarak nispeten sakin bir dönemdir ve mali durumunuzu daha iyi bir düzene sokmak için ilerleyebileceğiniz yer burasıdır - bu, kemerinizi sıkmak anlamına gelse bile.

Hayatınızda taze bir ivme için 22 Eylül'deki Ekinoks'a bakın - Güneş burç değiştirirken, sizi meşgul edecek ve kalan finansal sorunlardan zihninizi uzaklaştıracak yeni bir buhar kazanacaksınız.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi para bölgenize geri hareket eder, ancak bu, sizi parayla psikolojik ilişkinizi yeniden değerlendirmeye zorlaması açısından sizin için yararlı olabilir.

25 Eylül'deki yoğun, pozitif Yeni Ay, eski arkadaşlarınızla tekrar iletişim kurmanızı ve ilginç bir projeyi yeniden başlatmanızı sağlar.

Son olarak Eylül ayı, Venüs'ün 29 Eylül'de doğum haritanızın iletişim alanına gelmesiyle sona eriyor ve büyük kalbinizi ve yaşamdan daha büyük kişiliğinizi sergiliyor.

BAŞAK

5 Eylül'de Venüs Başak'a vardığında, ayın bu ilk haftası, bekarsanız flört etmek veya mutlu bir şekilde bağlıysanız romantik bağlılığınızı yenilemek için güzel bir zaman.

Ancak yönetici gezegeniniz Merkür, 9 Eylül'de doğum haritanızın değerler bölgesinde geri hareketine başlayacak. Çeşitli konularda görüşlerinizi savunmaya hazır olun.

Ertesi gün karşı burcunuzda çarpıcı bir Dolunay göreceksiniz, bu nedenle aşk hayatınızda duygular güçlü olacak. Bu güzel bir gün olabilir - veya ilişkinizin durumuna bağlı olarak yoğun stresli olabilir. Sakin kalmaya çalışın ve sert kararlar vermeyin.

Eylül ortasında, Güneş Başak'tan parlamaya devam ederek güveninizi, esenliğinizi ve öz saygınızı geliştirir. Ardından, 22 Eylül'deki Ekinoks'ta Güneş, doğum haritanızın para bölgesine girer ve tüm bu sıcaklık ve iyimserliği mali durumunuza odaklar - bu, yeni gelir akışları yaratma veya işyerinde zam isteme fırsatınızdır.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi Başak'a geri dönerek mini bir güven krizi yaratır - ama siz güçlü maddelerden yapılmışsınız ve daha önce burada bulundunuz. Birkaç günlüğüne en sevdiğiniz başa çıkma stratejilerine dönün ve kendinizin en iyi amigo kızı olun.

25 Eylül'de para bölgenizdeki Yeni Ay harika fırsatlar getiriyor - ve 29 Eylül'de Venüs de buraya geldiğinde, mali durumunuzun iyileşeceğinden emin olarak ayı tamamlayabilirsiniz.

TERAZİ

Güneş, doğum haritanızın en ruhsal ve şiirsel bölgesinden geçerken, Eylül sizin için çok rüya gibi bir notla başlıyor. 5 Eylül'de cetveliniz Venüs'ün de buraya gelmesiyle, ruhani ruh hali yoğunlaşıyor - yaratıcı, yaratıcı, sanatsal faaliyetler için harika bir zaman.

Bununla birlikte, 9 Eylül'de Merkür Terazi'de geri hareketine başlayacak, bu da kafa karışıklığına ve zayıf karar vermeye neden olabilir - esasen, neredeyse her şeyi fazla düşünmeniz muhtemeldir. İçgüdülerinizle mantığınız arasında daha iyi bir denge bulmaya çalışın.

Bu, iş yerinde net bir şekilde düşünme ihtiyacını vurgulayan ertesi gün Dolunay sırasında özellikle önemli olacaktır. Ne kadar hayalperest veya rahat hissediyor olursanız olun, en önemli anlarda yine de net bir kafayla ortaya çıkmanız gerekir.

Eylül ortasında, enerji 22 Eylül'de Güneş Terazi'ye geçtiğinde Ekinoks'a doğru yükselir. Bu ışık parıltısı sizi en iyi halinizle bulur, gerçek güçlü yönlerinizi kişisel yaşamınızda ve işte tezahür ettirebilir.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi Terazi'den haritanızın ruhsal bölgesine geri döner. Bu noktada, hayal gücünüz sorunlu hale gelebilir, özellikle de korkularınızla isyan ediyorsa, sizi gereğinden fazla endişelendiriyorsa.

Neyse ki, sadece birkaç gün sonra 25 Eylül'de Terazi Yeni Ayı, bu korkuları ortadan kaldırmak da dahil olmak üzere hayatınızın tüm kontrolünü elinize almanız için size güç veriyor.

Eylül ayı yaklaşırken, yönetici gezegeniniz Venüs de Terazi'ye geçiyor - bu “Tepe Zirvesi” ve dünyaya neyi başarabileceğinizi ve gerçekte kim olduğunuzu gösterme zamanı.

AKREP

Topluluğunuza dahil olmak için ya da kalbinize yakın konularda kampanya yapmak için can atarak Eylül'e başlıyorsunuz. Herkesin ortak kaderini iyileştirmede oynayacağınız bir rolünüz olduğunu hissediyorsunuz ve Venüs 5 Eylül'de burç değiştirdiğinde, bu sizin için daha da önemli hale geliyor.

Bununla birlikte, 9 Eylül'de Merkür gerilemesi haritanızın çok hassas bir bölümünü aktive ederken, hayatınızın diğer alanlarına ne kadar az zaman ayırdığınız konusunda suçluluk duymaya başlayabilirsiniz.

Bunun etkisi ertesi gün Dolunay sırasında netleşebilir - kendinize yeterince zaman ayırmıyorsanız, o zaman tükenmişlik oldukça olasıdır. Artı tarafta, bu ay tutulması, başka ne yapıyor olursanız olun, hayatınızdaki neşeyi aramanızı hatırlatıyor.

22 Eylül'de Ekinoks'ta Güneş burç değiştirdiğinde, kendinizi daha dingin ve rahat hissedeceksiniz ve daha az rekabet halindeki öncelikler üzerinde sürekli olarak kuyruğunuzu kovalıyormuş gibi hissedeceksiniz.

23 Eylül'de Merkür gerilemesi dostluk bölgenize geri döndüğünde arkadaşlarla bazı anlaşmazlıklar olabilir. Yanlış anlaşılmalar olasıdır, bu yüzden çevrenizdekilere şüphenin avantajını vermeye çalışın.

Ancak 25 Eylül'deki derin ruhsal ve büyülü Yeni Ay size iç huzurun sandığınızdan daha yakın olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda zihinsel sağlığınıza daha iyi bakmanızı da teşvik ediyor - ve Venüs 29 Eylül'de ruhsal bölgenize girdiğinde, kendinizi daha çok sevmeyi öğreneceksiniz.

YAY

Hedeflerinize ulaşmak son zamanlarda zorlu bir mücadele gibi geldi ama bu değişmek üzere. 5 Eylül'de büyüleyici Venüs, doğum haritanızın kariyer bölgesine girerek yolunuzu kolaylaştırıyor ve diğer insanların sizinle daha fazla işbirliği yapmak istemesini sağlıyor.

Merkür 9 Eylül'de uzun vadeli hedefler bölgenizde geri hareketine başlayacak, bu nedenle tam olarak nereye gittiğinizi yeniden düşünmek isteyebilirsiniz - hedefleriniz hala gerçek benliğinizle eşleşiyor mu?

İş-yaşam dengenizi de düşünün. 10 Eylül'deki Dolunay, aile bölgenizde, evde ne kadar zaman geçirip geçiremeyeceğinizle ilgili birçok duyguyla gerçekleşir - bu, çözmeniz gereken bir şeydir.

Ekip çalışmasının, iş-yaşam sorunlarınızı nasıl çözebileceğiniz konusunda büyük bir rol oynaması muhtemeldir. Bunu özellikle Güneş, 22 Eylül'de Ekinoks'ta doğum haritanızın dostluk alanına girerken görüyoruz.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi haritanızın en üstüne geri dönerek sizi günlük süreçleri yeniden düşünmeye davet ediyor. Burada daha fazlasını devredebilmen için biraz kıpırdama odası var mı?

25 Eylül'deki Yeni Ay da arkadaşlık bölgenizden parlıyor, bu yüzden yalnız bir kurt yerine bir ekibin parçası olarak çalışmaya çalıştığınıza kesinlikle pişman olmayacaksınız. Sadece iş-yaşam dengenizi iyileştirmekle kalmayacak, aynı zamanda iş arkadaşlarınızla daha yakın etkileşimlerden de gerçekten keyif alacaksınız.

Ve Venüs de 29 Eylül'de bu bölgeye girdiğinde, mevcut bir arkadaşlığın çok daha fazla bir şeye dönüşmeyebileceğini kim söyleyebilir?

OĞLAK

Eylül ayının başlarında, özellikle de Venüs'ün burç değiştirdiği ve ufkunuzu genişletmeniz için size ilham verdiği 5'inde, seyahat aşk ve romantizmle lezzetli bir şekilde bağlantılıdır. Romantik bir mola için harika bir zaman!

Merkür, 9 Eylül'de doğum haritanızın kariyer bölgesinde geri hareketine başlayacak ve size hayatta işten daha fazlası olduğunu hatırlatacak. Bu dönemi diğer yaşam hedeflerinizi yansıtmak için kullanın - kariyeriniz her şeyin başı ve sonu değildir.

Ertesi gün, Dolunay hayatınızda çok yoğun bir dönemi aydınlatıyor. Çok talepte hissedeceksiniz ve başarmak istediğiniz çok sayıda görev listeniz var. Ancak bu konuda stresli hissetmekten çok, her şeyi yerine koymanın zorluğundan zevk alacaksınız - ve iş kesinlikle arka koltukta oturmak zorunda kalacak.

Eylül ayının ortalarında hayatınızdaki iş dışı konulara odaklanın. 22 Eylül'de Ekinoks'ta Güneş burç değiştirip haritanızın en üstüne çıktığında işinize yetişmek için bolca zamanınız olacak.

Bu konumdan, Güneş, hedeflerinizi yükseltir ve genişletir, böylece artık kariyerinizde warp hızında ilerleyebilirsiniz.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi seyahat bölgenize geri hareket eder, ancak hareket halindeyken ayrıntıları üç kez kontrol edin.

Eylül, 25'inde, hedef ve itibar bölgenizde bir Yeni Ay ile sona eriyor - bunu mini bir yeni yıl olarak düşünün, tam size göre! Venüs de 29 Eylül'de oraya taşındığında, dünyayla en iyi şekilde yüzleşmeye hazır olacaksınız.

KOVA

Eylül başlarken, özellikle Venüs 5 Eylül'de burç değiştirdiğinde, havada sizin için çok fazla tutku var. Bunlar dünyevi, şehvetli duygulardır ancak bazı kıskançlık patlamalarına da dikkat edin.

Merkür 9 Eylül'de doğum haritanızın seyahat bölgesinde geri hareketine başlayacak, bu yüzden mümkünse bu zamanda büyük yolculuklardan kaçınmaya çalışın. Seyahat ediyorsanız, hatalar olması muhtemel olduğundan tüm ayrıntıları dikkatlice kontrol edin.

10 Eylül'deki Dolunay, bolluğa odaklanmayı getiriyor ve bu, finansal hayallerinizi tezahür ettirmek için en iyi zaman. Yine de, bunun sadece banka bakiyenizle ilgili olmadığını unutmayın - duygusal yaşamınızda da bolluk arayın.

Eylül ortası sakin bir dönemdir, kişisel gelişime odaklanmak ve zihinsel sağlığınıza dikkat etmek için iyidir.

Güneş, Ekinoks'ta haritanızın eğitim bölgesine girdiğinde, 22 Eylül'de hız önemli ölçüde artar. İster iş için, ister sadece tatmin için olsun, bir şekilde çalışmak, yeniden eğitmek veya becerilerini geliştirmek için ilham almayı bekleyin.

Merkür retrosu 23 Eylül'de bir burç geri hareket eder, bu size kendinizden şüphe duyabileceğiniz bazı anlar getirebilir, ancak 25 Eylül'de ilham verici bir Yeni Ay, öğrenme veya okula geri dönme planlarınızı sağlamlaştırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu arada, özellikle Venüs 29 Eylül'de burç değiştirdiğinde, seyahat de yeniden gündeme geliyor. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, evden uzaktayken büyüleyici biriyle bile tanışabilirsiniz.

BALIK

Aya başlamak için ne güzel bir yol! Venüs, 5 Eylül'de karşı burcunuza geçerek tatlı bir romantizm ve çok sayıda duygusal sevimlilik getiriyor.

9 Eylül'den sonra ilişkinizde istemeden şüphe veya kıskançlık yaratmamaya dikkat edin, ancak - Merkür bu tarihte gerilemeye başlar, bu nedenle eylemler veya hareketsizlikler kolayca yanlış anlaşılabilir.

10 Eylül'deki görkemli Balık Dolunayı, rüya gibi, hassas doğanızın dolu dolu bir kutlamasıdır - empatik yetenekleriniz hızla artacaktır, bu nedenle duygusal olarak bunalmış hissediyorsanız bazı sınırlar belirlediğinizden emin olun.

Eylül ortası, astrolojik olarak, hayatın günlük işlerinde birçok ilerlemeyi teşvik eden yerleşik enerjilerle sakin bir dönemdir.

Bununla birlikte, 22 Eylül'deki Ekinoks sırasında, Güneş, doğum haritanızın kişisel gelişim bölgesine geçerek benlik saygınızı artırır ve kişisel gelişim için birçok fırsat sunar.

Ertesi gün, Merkür gerilemesi ters burcunuza hareket eder, bu nedenle en yakın ilişkinizdeki iletişim biraz bozulabilir.

En içteki düşüncelerinizi ve duygularınızı eşinizle paylaşarak buna karşı çıkın - nasıl hissettiğinizi tahmin etmelerine izin vermeyin.

25 Eylül'deki Yeni Ay, iradeniz güçlü ve motivasyon seviyeniz çok yüksek olacağından, kötü bir alışkanlıktan kurtulmak veya olumlu bir yenisine başlamak için mükemmel bir zaman.

29 Eylül'de Venüs burç değiştirip bu tatlı duygusallığı tam bir tutkuya dönüştürdüğü için Eylül sonu aşk hayatınız için de iyi haberler getiriyor.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık