Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ağustos 2022 Aylık Burç Yorumları

KOÇ

Yönetici gezegeniniz Mars 1 Ağustos'ta Uranüs ile kavuşum yaptığında dürtüsel çizginizde hüküm sürün, aksi halde istemeden kendiniz için finansal sorunlar yaratabilirsiniz.

Bununla birlikte, Ağustos ayının başları, özellikle Merkür 4 Ağustos'ta burç değiştirdiğinde, ekip çalışması ve meslektaşlarla daha iyi ilişkiler için iyi bir zamandır.

Yapabildiğiniz kadar çok işi mümkün olduğunca erken yapın çünkü Dolunay 11 Ağustos'ta sosyal bölgenizden parladığında, vurgu kesinlikle eğlencedir. Venüs de bu tarihte burç değiştiriyor, haritanızın zevk bölgesine giriyor, bu yüzden çalışmak aklınızdaki son şey olacak!

Yönetici gezegeniniz Mars'ın 20 Ağustos'ta burç değiştirmesi ve konuşma, ağ kurma ve fikir paylaşma arzunuzu artırmasıyla sosyal hayatınız yeni bir ivme kazanıyor. Bu, iş yerinde de sizin için iyi bir haber olabilir, özellikle de Güneş 22 Ağustos'ta günlük rutin bölgenize girdiğinde.

Ağustos ayının başlarında yaşadığınız herhangi bir finansal sorun, Uranüs'ün retro hareketine geçtiği ve önceki riskli davranışlardan ders almamızı gerektirdiği 24'ünde, tekrar canlanabilir.

Neyse ki, Merkür ertesi gün karşı burcunuza geçerek en yakın ilişkinizdeki iletişimi kolaylaştırır ve herhangi bir anlaşmazlığı düzeltir.

Ancak 27 Ağustos'ta doğum haritanızın sorumluluklar alanında Yeni Ay ortaya çıktığında, bir kez daha işinize odaklanmanız gerekecek. Bu, kariyerinizde ilerleme kaydetmek için mükemmel bir zaman, ancak konsantrasyon gerektiriyor, bu nedenle ağustos ayı sona ererken sosyal dikkat dağıtıcı şeyleri sınırlayın.

BOĞA

Ağustos ayının başlarında, rutin ve güvenlik konusunda başarılı olan biri olarak sizin için rahatsız edici gelebilir. 1 Ağustos'ta, Boğa burcundaki Mars ve Uranüs arasındaki uçucu bir kavuşum , başlangıçtan itibaren içsel gücünüzü ve hızlı, istenmeyen değişimle başa çıkma yeteneğinizi test ediyor.

Bununla başa çıkmak için en iyi seçeneğiniz, beklenmedik durumlarla başa çıkmak için daha esnek olmaktır. Beklenen sonuçları bırakın ve akışa devam etmeye odaklanın. 4 Ağustos'ta Merkür burç değiştirdiğinde bu daha kolay olacak.

11 Ağustos'taki Dolunay, doğum haritanızın statü bölgesinden parlıyor ve kariyerinizi, hırslarınızı veya toplumdaki algılanan yerinizi sarsabilecek duygusal olayları ima ediyor. Bu tarihte aile bölgenize giren Venüs'ün yardımıyla, ailenizden sağlam bir duygusal destek isteyin.

20 Ağustos'tan itibaren, özellikle Mars Boğa'dan ayrıldığında - sinirlerinizi biraz sakinleştirerek - ve bunun yerine haritanızın para bölgesine yönelerek, sizi finansal durumunuzu güçlendirmeye ittiğinde, kontrolün daha fazla sizde olduğunu hissetmeye başlayacaksınız.

Güneşin burçları değiştirdiği 22 Ağustos'tan itibaren yaratıcı, eğlenceli bir atmosfer atmosferi aydınlatıyor. Özellikle Uranüs 24 Ağustos'ta Boğa burcunda geri harekete geçtiğinde, bazı seçimlerinizi ikinci kez tahmin edebilirsiniz, ancak genel olarak ayın bu son kısmı daha kararlı ve kesinlikle daha eğlenceli geliyor.

Aşk hayatınızda yeni bir başlangıç için 27 Ağustos'taki Yeni Ay'a bakın - eğer bekarsanız bu, flört etmek için mükemmel bir işarettir veya bu enerji, mevcut bir ilişkideki tutkuyu ve sihri yeniden bulmanıza yardımcı olabilir.

İKİZLER

Ağustos başlarken, gizliliğinizi korumak çok önemlidir; 1 Ağustos'ta Mars ve Uranüs arasındaki gergin ve biraz da şok edici kavuşum, gizli sorunlarla dolu evinizde öngörülemeyen sonuçlar yaratıyor.

Ağustos ayının başlarında, özellikle yöneticiniz Merkür 4 Ağustos'ta burç değiştirdiğinde, geçmişin bazı işlemlerini yapmanızı gerektirir. Hem iyi hem de kötü anılarla çalışmak, neden bulunduğunuz yere ışık tutacaktır.

Ancak, 11 Ağustos'taki Dolunay sırasında düşünceleriniz ileriye dönük. Bu, sizi ne kadar ilerlediğinizi kutlamaya ve yeni maceralara doğru ileriye bakmaya teşvik eden genişleyen bir enerjidir. Venüs aynı gün burç değiştirir ve arkadaşça, sosyal teması vurgular, bu yüzden dışarıda olmak için iyi bir zaman.

Bu ayki önemli enerji değişimi 20 Ağustos'ta Mars'ın İkizler burcuna geçişiyle geliyor . Gerçek, otantik benliğiniz olmanıza izin veren bir pozitiflik artışı ve güçlendirici, sağlıklı bir vibe bekleyin.

Güneş 22 Ağustos'ta burçları değiştirdiğinde aile ilişkileri iyi bir rol oynar. Ayrıca 24 Ağustos'ta Uranüs geri hareketine geçtiğinde karmayı daha iyi anlayacaksınız, bu da duygularınızı işlemenize yardımcı olacaktır.

Duygularınızı sanat, yaratıcılık, dans, müzik veya el sanatları yoluyla ifade etmek Ağustos ayı sonlarında harika bir fikirdir; Merkür, tam da bunu kolaylaştırmak için 25 Ağustos'ta yaratıcılık alanınıza giriyor.

Son olarak, 27 Ağustos'ta aile bölgenizde güzel bir Yeni Ay ile ay sona eriyor. Arka planda güçlü bir umut ışığıyla aile içinde veya çevresinde iyi haberler bekleyin.

YENGEÇ

Ağustos ayının başı, güvenebileceğinizi düşündüğünüz birinin davranışıyla ilgili biraz şok veya hayal kırıklığı getirebilir. Bu, özellikle Mars ve Uranüs arasındaki çok gergin kavuşum ile 1 Ağustos civarında muhtemeldir.

Bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratırsa yargılamak için acele etmemeye çalışın. Merkür, 4 Ağustos'ta iletişim bölgenize giriyor, bu noktada hem onların hikayesini duymayı hem de olanlarla ilgili kendi duygularınızı paylaşmayı daha kolay bulacaksınız.

Bununla birlikte, 11 Ağustos'taki endişe dolu Dolunay, kalıcı küskünlük veya ihanet duygularının hala çalışmaya ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Aynı gün Venüs Yengeç'ten ayrılır ve değerler bölgenize girer, bu nedenle savunduğunuz şeyi koruma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Manevi tarafınıza dönerek bu zorlu duygu dalgasından kurtulun. 20 Ağustos'ta Mars doğum haritanızın ruhsal bölgesine girerken, ruhsal armağanlarınızı keşfetmeye ve bu alandaki bilgi ve yeteneklerinizi geliştirmeye yönlendirilirsiniz. Bunu yapmak duygularınızı kaldıracak ve kalan yaraları iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Ay, 22 Ağustos'ta Güneş'in burçları değiştirdiği ve 24 Ağustos'ta Uranüs retrosunun son zamanlarda herhangi bir arkadaşlık dinamiğinin nasıl değiştiği konusunda kendi rolünüzü anlamanıza ve kabul etmenize yardımcı olduğu zaman bir başka olumlu dönüş alır.

Merkür 25 Ağustos'ta tekrar burç değiştiriyor, aile bölgenize giriyor ve ihtiyacınız olan duygusal güvenliği güçlendirmeye yardımcı oluyor. Bu arada, 27 Ağustos'taki çok olumlu Yeni Ay tamamen fikirleri paylaşmakla ilgili - sizi heyecanlandıran ve ilham veren yeni projelere odaklanın.

ASLAN

Ağustos başlarken hedeflerinizi sıkı tutun. Kariyer ilerlemeniz, özellikle 1 Ağustos'ta, Mars'ın Uranüs ile huysuz, değişken bir güç gösterisiyle kavuştuğu zaman, başlangıçta kayalık görünebilir.

Bununla birlikte, Merkür 4 Ağustos'ta Aslan'dan ayrıldığında, bu akıllı gezegen doğum haritanızın para bölgesine geçerek yeni gelir kaynakları veya bir tür alternatif kariyer planı keşfedebileceğinizi ima ediyor.

Kariyerle ilgili bu istikrarsızlığın aşk hayatınızda yarattığı gerilime dikkat edin. 11 Ağustos'taki Dolunay, aşkta öfke ve öfkeyi yansıtan zıt burcunuzdan parlıyor. Neyse ki, aynı gün Venüs Aslan'a geçiyor, bu nedenle eşinizle ilgilenirken bolca sevgi ve derin anlayış kullanın.

Bu ay herhangi bir kargaşayla baş etmenin mükemmel bir yolu, duygulara boğulmaktan kaçınmak için daha uzun vadeli bir bakış açısı almaktır. Mars'ın 20 Ağustos'ta burç değiştirmesi bu konuda özellikle yardımcı olacaktır.

Güneş, yılın bu zamanında her zaman olduğu gibi, 22 Ağustos'ta grafiğinizin para bölgesine giriyor - ancak bu neşeli, iyimser artış özellikle bu sefer memnuniyetle karşılanıyor.

Uranüs'ün 24 Ağustos'ta kariyer bölgenizde gerilemesi ile birlikte, çalışma hayatınızdan ne istediğinizi yeniden düşünmeniz gerekebilir. Başarıyı yeniden tanımlamak, şimdi yapılacak verimli bir şey olacaktır.

Karışıklıklarına rağmen, Ağustos çok canlandırıcı bir notla sona erer. 27 Ağustos'taki Yeni Ay, yeni finansal fırsatlar, yeni işler veya yeni gelir akışları hakkında konuşuyor. Dünyaya sunabileceklerinizle yaratıcı olarak bu enerjiyi en üst düzeye çıkarın.

BAŞAK

Özellikle seyahat veya eğitim planlarıyla ilgili olarak hazır bir B Planı ile Ağustos ayına gidin. Mars, 1 Ağustos'ta Uranüs ile kavuşum yaparken, bozulma olasılığı yüksek.

Neyse ki yönetici gezegeniniz Merkür , 4 Ağustos'ta Başak burcuna geçerek, kendi ayaklarınızın üzerinde düşünmenizi ve ayın başlarında değişen koşullara uyum sağlamanızı sağlıyor.

11 Ağustos Dolunayı size hayatta kontrol edemeyeceğiniz şeyler olduğunu hatırlatır. Bununla barışın yoksa hayatın rastgele adaletsizliğiyle mücadele edeceksiniz. Venüs'ün yine 11 Ağustos'ta haritanızın ruhsal bölgesine geçişi bu konuda yardımcı olacaktır.

Ağustos ortasında dinlenin ve enerji toplayın çünkü Mars 20 Ağustos'ta haritanızın en üstüne çıktığında, kariyer hedefleri, iş arama veya özel bir proje ile ilerlemek isteyeceksiniz.

Birkaç gün sonra Güneş, kendi kişisel mini Yeni Yılınız anlamına gelen Başak burcuna geçiyor. Bu sizin için her zaman iyimser, canlandırıcı bir dönemdir - hedeflerinizi sıfırlamak ve mevcut yolunuz için coşkunuzu yenilemek için kullanın.

Uranüs, 24 Ağustos'ta geri hareketine başlayacak ve bu, zihninizde oldukça merak uyandıran bazı soruları ön plana çıkarabilir. Ertesi gün Merkür Başak'tan ayrılır ve odağınızı değerlerinize çevirir ve sizden hayatta neyi kabul edip etmeyeceğiniz konusunda daha net olmanızı ister.

Ancak, bu sizin mevsiminiz ve 27 Ağustos'taki parlak Başak Yeni Ay, yeni bir gerçekliğe açılan kapınız. Bu ay biraz derin düşündünüz ve akışa daha fazla uymayı öğrendiniz - şimdi bir kez daha kişisel hedeflerinize odaklanmanın zamanı geldi.

TERAZİ

1 Ağustos'taki uçucu Mars-Uranüs kavuşumu, güç mücadelesini keskin bir odak noktasına getiren, dolu bir an. Bunaltıcı hissettiren bir ilişkiden veya arkadaşlıktan geçici olarak biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Merkür'ün 4 Ağustos'ta mahremiyet bölgenize gelmesi, düşüncelerinizi bir araya getirmenize yardımcı olacak.

11 Ağustos'taki Dolunay, bir aşk maçında bir dönüm noktası olabilir. Bir yandan bu enerji neşe, haz ve mutluluk getirebilir - ancak diğer yandan risk alma davranışını, flört etmeyi ve aldatmayı da vurgular.

Yönetici gezegeniniz Venüs, aynı gün burçları değiştirir ve uzun vadeli hedeflerle bağlantılı olarak doğum haritanızın alanına girer. Bu yüzden sakin olun ve romantik durumunuz ne olursa olsun geleceği düşünün.

Ay, Mars'ın burç değiştirdiği ve sizi ufkunuzu genişletmeye çağırdığı 20 Ağustos'tan çok daha olumlu bir dönüş alıyor. Bu noktadan sonra seyahatin yıldızı parlıyor, bu nedenle yeni yerler ve yeni yüzler aramaya dikkat edin.

Uranüs 24 Ağustos'ta geri hareketine geçtiğinde, etrafınızdaki bu güç mücadelelerini yönlendiren sorunlar daha belirgin hale gelmeye başlayacak, bu da rahatlama ve anlayışa yol açacak.

Merkür , 25 Ağustos'ta Terazi'ye geçiyor ve en iyi diplomasinizi ve yumuşak becerilerinizi sergiliyor - bu, ayın başlarında hissettiğiniz endişeyi ortadan kaldıran hoş, sosyal bir hava .

Bu arada, 27 Ağustos'taki Yeni Ay, hayatınızın amacına dair taze bir anlayış vaat ediyor. Artık nereye ve neden gittiğiniz konusunda daha netsiniz.

AKREP

Ağustos, başından beri ilişki ve aile sorunlarının hakimiyetindedir. Örneğin 1 Ağustos'taki uçucu Mars-Uranüs kavuşumu aşk bölgenizde gerçekleşiyor ve muhtemelen her şeyi tüketiyor gibi hissedecek.

Merkür, 4 Ağustos'ta işaretleri değiştirir ve sosyal iletişim kanallarını açar; bu noktada, aşk hayatınız dengesiz hissediyorsa, arkadaşlarınızın paha biçilmez destek sunduğunu göreceksiniz.

Bununla birlikte, 11 Ağustos'taki Dolunay, siz ve kardeşleriniz, ebeveynleriniz veya daha geniş aileniz arasındaki bitmemiş işleri, kan davalarını veya kırgınlıkları vurgulayarak aile bölgenizden parlıyor. Aynı gün, Venüs haritanızın en üstüne gelir, bu nedenle argümanlar, aile arenasında algılanan statünüz - veya eksikliğiniz - etrafında toplanabilir.

Kadim hükümdarınız Mars, 20 Ağustos'ta tutku bölgenize girdiğinde, bir ilişki yeni bir yaşam süresi alabilir. Ancak bu enerjiye dikkat edin, çünkü ısıtılmış tutku başa çıkılamayacak kadar çok yakabilir. Sarhoş edici bir ilişki şimdilik her şeyin başı ve sonu gibi gelebilir, ancak zihinsel sağlığınız için mutlaka en iyi şey değildir.

Güneş, 22 Ağustos'ta sosyal alanınıza giriyor ve arkadaşların sunabileceği sıcaklığı ve desteği bir kez daha gösteriyor. Uranüs 24 Ağustos'ta geri hareketine geçtiğinde ve ertesi gün Merkür sizin mahremiyet bölgenize girdiğinde iç gözlemci hissedeceksiniz, ancak arkadaşlarınız yavaş yavaş sizi daha iyi bir zihin çerçevesine ikna edecek.

Ay, 27 Ağustos'ta yeni bir arkadaş, akıl hocası veya rehberle tanıştığınızı görebilecek iyimser, parlak ve eğlence dolu bir Yeni Ay ile sona eriyor.

YAY

Ağustos, özellikle işte işleri halletmek için iyi bir ay olacak gibi görünüyor. Ay, doğum haritanızın sorumluluklar bölgesinde gergin bir Mars-Uranüs kavuşumu ile başlar, ancak bu, daha iyi bir iş-yaşam dengesi yaratmanıza yardımcı olan olumlu bir katalizör olabilir.

4 Ağustos'ta Merkür burçları değiştirip haritanızın en üstüne çıktığında, iletişim becerileriniz muhtemelen size iş yerinde önemli bir destek sağlayacaktır. Bu, iş görüşmeleri, promosyonlar ve satışlar için mükemmel bir dönemdir.

11 Ağustos'taki yoğun ve enerjik Dolunay, yeni şeylere kısa sürede başlayabilmeniz için yarım kalmış işleri bitirmek ve dağınıklığınızı gidermek için harikadır. Venüs aynı gün macera bölgenize girer, bu nedenle bir tatil veya kaçamak için heyecan verici ve adrenalin dolu bir şey planlayın.

20 Ağustos'ta Mars karşı burcunuza geçiyor. Bu, aşk hayatınızda bir tutku patlaması getirir - ama dikkatli olun çünkü bu kozmik etki aynı zamanda öfke ve asabiyeti de artırır.

Güneş 22 Ağustos'ta burç değiştirdiğinde ve iki gün sonra Uranüs günlük çalışma alanınızda geri hareketine geçtiğinde, hırslar ön planda ve ortada, çalışma hayatınızda kötü sürprizler olmadığından emin olmak isteyeceksiniz.

25 Ağustos'ta Merkür'ün burç değişikliği, takım çalışması yeteneklerinizi artırıyor; bu, bazen yalnız bir kurt olmayı tercih ediyorsanız ve iş arkadaşlarınızla işbirliği yapmakta zorlanıyorsanız harika bir haber.

Bu, aynı gün kariyer bölgenizdeki Yeni Ay'a güzel bir şekilde yol açar, bu da işte yeni bir başlangıç ve ileride birçok parlak fırsat vaat eder.

OĞLAK

Genellikle duygusal olarak istikrarlı bir bireysiniz, ancak 1 Ağustos'ta Mars ve Uranüs karşı karşıya geldiğinde duygular yüksek olur. Kendinizi pervasız, dürtüsel veya bir şeyler yapmaya itilmiş hissederseniz şaşırmayın… biraz delilik.

4 Ağustos'ta Merkür'ün burç değişikliği sizi ufkunuzu genişletmeye teşvik ediyor, bu nedenle yeni bir eğitim kursuna başlamak için harika bir zaman; yeni beceriler toplamak, fırsatlarınızı genişletecektir.

11 Ağustos'taki Dolunay, doğum haritanızın para bölgesinde gerçekleşir ve küçük bir finansal krize işaret edebilir. Bu süre zarfında bütçenizi sıkı bir şekilde kontrol altında tutun, çünkü abartılı Venüs de aynı gün hareket halindedir ve sizi bazı pahalı konfor harcamalarına daldırabilir.

Mars, 20 Ağustos'ta günlük çalışma alanınıza girerek işlerinizi daha iyi, daha hızlı ve daha başarılı bir şekilde yapmanızı sağlayacak. Bu yüksek enerjili vibe, karmaşık, uzun soluklu bir projeyi zorlamak veya sonsuza kadar süren bir şeyi nihayet tamamlamak için mükemmeldir.

Güneş 22 Ağustos'ta macera bölgenize girerken, gelecek için iyimser ve heyecanlı hissedeceksiniz. Bununla birlikte, ayın başlarındaki pervasız hareketleriniz, 24 Ağustos'ta Uranüs geri hareketine geçtiğinde sizi rahatsız etmek için geri gelebilir. Bir hata için düzeltme yapmanız gerekiyorsa, bunu çabucak yapın.

Ağustos, gözlerinizi birçok olasılığa açan keyifli bir Yeni Ay ile sona eriyor. Bu etki seyahat, spor, eğitim ve adalet için mükemmeldir, hayatınızın pek çok alanı aramaya başlıyor.

KOVA

Başkalarının sizden beklentilerine hapsolmak sizi bir süre rahatsız etti. 1 Ağustos'ta, Mars yönetici gezegeniniz Uranüs ile kavuşum yaptığında, özellikle yaşam tarzınızı onaylamayan bir aile üyesiyse, sert adımlar atmaya karar verebilirsiniz.

4 Ağustos'ta Merkür'ün burç değişimi, bir kan davası veya anlaşmazlıkta amacınızı ortaya koymanıza yardımcı olacak, ama daha da önemlisi, bu kozmik titreşim size düşündüğünüzden daha güçlü ve becerikli olduğunuzu da gösteriyor.

11 Ağustos'taki Kova Dolunayı , başkalarının onaylamamasına rağmen - veya belki de bu nedenle - kendiniz olma kararlılığınızın gerçekten altını çiziyor. Bu son derece güçlendirici bir etkidir ve size ayağa kalkıp parlamanız için güven verir.

Venüs aynı gün karşı burcunuza geçerek romantik ilişkinizi güçlendirir ve eşinizden bolca sevgi ve sevgi desteği sağlar.

Bekarsanız, 20 Ağustos'ta Mars'ın buluşma bölgenize gelişini seveceksiniz. Halihazırda mutlu bir partnerseniz, bu etki sizi yaratıcı yönünüzü daha fazla ifade etmeye itebilir, bu nedenle yeni bir hobi edinmek için harika bir zaman.

Uranüs 24 Ağustos'ta aile bölgenizde geri hareketine geçtiğinde, devam eden aile sorunlarını daha iyi çözebileceksiniz. Ertesi gün Merkür'ün burç değişikliği, başkaları tarafından kategorize edilmemeyi veya kutulanmamayı seçerek elde edebileceğiniz yeni özgürlüklerin altını çiziyor.

Son olarak, Ağustos 27'sinde yoğun bir Yeni Ay ile sona eriyor - bu, zihinsel sağlığınızla mücadele ediyorsanız terapiyi seçmek için mükemmel bir zaman.

BALIK

1 Ağustos'taki uçucu Mars-Uranüs kavuşumu, tüm insanlar için her şey olmaya ne kadar çok çalışırsanız, o kadar başarısız olacağınızı söylüyor. Bunun yerine tek bir şeye odaklanın ve o tek şeyi son derece iyi yapın.

4 Ağustos'ta Merkür burç değiştirir ve aşk bölgenize girer, sevginizi daha açık bir şekilde ifade etmenize yardımcı olur. Bununla birlikte, 11 Ağustos'taki Dolunay, mahremiyet ve yalnızlık için yoğun bir ihtiyaçtan bahsediyor. Bir inzivaya çıkmak veya kendi başınıza birkaç gün geçirmek için mükemmel bir zaman olabilir - ama dikkatli olun, sevgiliniz bunu yanlış anlamasın.

Ayrıca 11'inde, Venüs burçları değiştiriyor ve sağlık açısından kendinize karşı daha nazik olmanızı teşvik ediyor. Aşırı egzersizlerden veya aşırı katı diyetlerden kaçının ve bunun yerine sağlığınıza daha bütünsel bir yaklaşım benimseyin.

Mars, 20 Ağustos'ta doğum haritanızın aile bölgesine girdiğinde, herhangi bir ev ya da emlak sorununu çözebilirsiniz. Bu etki, aile içindeki sinirliliği artırabilir, bu nedenle herkese stresi atması için bolca şans verin.

Ağustos ayının ikinci yarısında, her zaman olduğu gibi, 22'sinde, Güneş'in aşk bölgenize gelişi hakimdir. İlişkinizi dikkatlice gözden geçirin ve onu nasıl daha da güçlendirebileceğinize odaklanın.

25 Ağustos'ta Merkür'ün burç değişikliği, daha fazla entelektüel yakınlığın anahtarıdır - hayalleri, fantezileri ve sarhoş edici sırları paylaşmak için mükemmeldir. Ve elbette, aynı gün aşk bölgenizdeki Yeni Ay, yeminleri yenilemek, bağlılığı güçlendirmek veya bekarsanız ve bakıyorsanız yeni bir ortak bulmak için güzel bir zamandır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık