Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ocak 2023 Aylık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

Yeni bir yıla hoş geldin Koç ve bu gerçekten de hayatının yepyeni bir bölümü gibi gelebilir. Bunun nedeni, Ocak 2023'e girerken, mucizeler gezegeni kudretli Jüpiter'e sahip olacaksınız. Bu, Mayıs ortasına kadar sürecek ve size büyüme, mucizeler ve genişleme için birçok fırsat getirecek. Bu, gelecek on iki yıllık döngü için büyümesini görmek isteyeceğiniz tohumları atmanız için çok önemli bir dönemdir. Şansın yanınızda olduğunu bilin. Ocak aynı zamanda son derece yavaş bir ay olacak, enerji gezegeni Mars 12 Ocak'a kadar iletişim sektörünüzde  olacak ve Merkür profesyonel alanınızda 18 Ocak'a kadar geri gidecek. ayın. Bu ay önemli dönüm noktalarına gelince, 6 Ocak'ta ev bölgenizde bir dolunay olacak ve bu, bu zamana yakın evinize, ailenize, geçmişinize veya yaşam alanınıza ışık getirebilir. Bazılarınız taşınabilir, tadilat yapmaya karar verebilir veya akrabalarınızdan birine yardım etmek için devreye girmek zorunda kalabilir. 21 Ocak'ta sosyal arenanızda bir yeni ay göründüğünden, ay ilerledikçe daha da sosyal ve eğlenceli hale geliyor. Bu, onu takip eden haftada bir davet, kahkaha ve popülerlik dalgası getirmeli. Hatta yürekten, yaşam boyu sürecek bir özlem için inşa etme şansınız bile olabilir. 21 Ocak'ta sosyal arenanızda yeni bir ay belirirken. Bu, onu takip eden hafta davetlerde, size  popülerlikte  getirmeli.

BOĞA BURCU

Boğa, önünüzde son derece unutulmaz bir yıl için hazırlanın. Ancak, yıl özellikle yavaş bir enerjiyle başlarken, en sevdiğiniz zamanların ilkbahardan itibaren gelmesi muhtemeldir. Bunun nedeni, büyüme gezegeni olan kudretli Jüpiter'in Mayıs ortasına kadar sessizlik ve mahremiyet sektörünüzde olmasıdır. Sezginizin daha güçlü olduğunu ve özellikle yaratıcı ve düşünceli olduğunuzu fark edeceksiniz. Hatta bir koruyucu melek tarafından yönlendiriliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Finans sektörünüzdeki güçlü Mars, 12 Ocak'a kadar geri gidiyor, aşırı harcamalara neden oluyor ve mali durumunuzu kontrol altına almanızı zorlaştırıyor. Bilgelik, medya, yayıncılık ve seyahat sektörünüzdeki Zihinsel Merkür de 18 Ocak'a kadar geri hareket ediyor ve bu yaşam alanlarında gecikmelere ve kafa karışıklığına neden oluyor. Neyse ki, ay ilerledikçe işler düzelmeye başlamalıdır. Entelektüel alanınızdaki bir dolunay, 6 Ocak'a yakın bir tarihte, muhtemelen bu zamana yakın bir zamanda iletişimle ilgili bir projeye dahil olduğunuzu veya önemli bir sözleşme imzaladığınızı görecek. Son olarak, profesyonel bölgenizdeki bir yeni ayın 21 Ocak'ta bir şimşek gibi gelmesi ve önümüzdeki haftalarda daha fazla kariyer başarısı, şöhret, zafer veya güç için kapıları açması. Yeni bir işe başvurmak, bir kampanya başlatmak veya iddialı hedeflerinizi ayarlamak için bu dönemi kullanın. Şimdi zamanı yakalarsan çok uzağa gidebilirsin. Yeni bir işe başvurmak, bir kampanya başlatmak veya iddialı hedeflerinizi ayarlamak için bu dönemi kullanın. Şimdi zamanı yakalarsan çok uzağa gidebilirsin. Yeni bir işe başvurmak, bir kampanya başlatmak veya iddialı hedeflerinizi ayarlamak için bu dönemi kullanın. Şimdi zamanı yakalarsan hedeflerini gerçekleştirebilirsin.  

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, özellikle zorlu bir kaç ay geçirdiniz ve bu enerji nihayet Ocak ayında daha olumlu bir yöne dönebilir. Mars'ın burcunuzda geri gitmesi nedeniyle bir süredir hüsrana uğramış, engellenmiş ve bitkin hissediyorsunuz. Neyse ki 12 Ocak'ta uyanacak. Gezegen yöneticiniz Merkür de bu ay 18 Ocak'a kadar yeni yıla son derece yavaş bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. Kozmik haberci yönetici gezegeniniz, zenginlik, yerleşim yerleri ve hatta yakınlık ve güven konularında ayarlamalar yapmanıza neden olabilir. Yine de bazı olumlu haberler, şans gezegeni olan kudretli Jüpiter'in Mayıs ortasına kadar arkadaşlık ve özlem sektörünüzü ateşleyecek olmasıdır. Arkadaşlarınızla daha fazla eğlenmeli, hatta samimi bir dönüm noktasına ulaşmalısınız. Bu aydan en son bahsedeceğim önemli lunasyonlar olacak - ilki 6 Ocak'ta finansal alanınızda bir dolunay ve 21 Ocak'ta genişleme bölgenizde bir yeniay olacak. daha fazla para  aksi takdirde, bir işin veya gelir akışının sonu veya hatta ağır bir masraf olarak ortaya çıkabilir. Ayın ilerleyen saatlerinde, akademik, ruhani, medya veya yayıncılık hedeflerini ve hatta uluslararası seyahatleri planlamaya başlayabileceğiniz için enerji sizin için daha iyi hissedeceksiniz.  

YENGEÇ BURCU

Son altı ay, Yengeç Ocak ayına girerken kendinizi biraz endişeli ve tükenmiş hissetmenize neden oldu. Bunun nedeni, kudretli Mars'ın dinlenme, durgunluk ve karma sektörünüzü ateşliyor olmasıdır. Neyse ki, 12 Ocak'ta uyanacak, bu yüzden karanlıkta kaybolmuş hissediyorsanız, bu yakında değişebilir.  Merkür de 18 Ocak'a kadar sizden gökyüzünde geri hareket edecek ve ortaklıklar etrafında kafa karışıklığı veya yanlış iletişim getirecek. Hatta bazılarınız bu nedenle geçmişteki insanlarla yeniden bağlantı kuruyor olabilirsiniz. Yeni yıla girerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da, büyüme gezegeni Jüpiter'in Mayıs ortasına kadar kariyerinize bir kez daha zafer ve şans getirmesidir. Bundan dolayı daha profesyonel alkışlar görmelisiniz, bu yüzden demir sıcakken vurun! Bu aydan en son bahsedecek olursak, önemli lunasyonlar olacak. 6 Ocak'ta yılın en önemli dolunayı sizi ilgi odağı haline getirecek. Bu, büyük arzularınızdan veya ilişkilerinizden biriyle ilgili önemli bir dönüm noktası gördüğünüzde, sizi kanunları çıkarmaya ve hakimiyetinizi savunmaya itebilir. Daha sonra, 21 Ocak'ta varlık, zenginlik ve yakınlık sektörünüzde yeni bir ay geliyor. Bu size yatırım portföyünüzü değerlendirme, daha fazla sermaye getirme ve hatta tek ve tek olanınızla yakınlaşma şansı verebilir.

ASLAN BURCU

2023 bir gümbürtüyle veya gümbürtüyle başlamayacak ; sadece erteleme düğmesine basmak istiyormuşsun gibi hissettirecek! Şans eseri, enerji gezegeni kudretli Mars, 12 Ocak'ta arkadaşlık ve özlemler sektörünüzdeki geri hareketini yakında sonlandıracak, bu nedenle bu alanlarda gerginlik veya durgunluk hissettiyseniz, işler yakında hızlanmalıdır. Mental Merkür ayrıca 18 Ocak'a kadar yakınlık ve varlık bölgenizde  olacak ve bu temalar etrafında da gecikmelere veya sürtüşmelere neden olacak. Yine de, büyüme gezegeni Jüpiter'in genişleme bölgenizde neşeyle dönmesiyle, lehinize işleyen önemli bir faktör de var. Bu, Mayıs ortasına kadar devam eder ve seyahat, akademisyenler veya medya konularında neşe getirebilir. Bu aydan en son bahseden iki önemli ay, ilki 6 Ocak'ta geliyor. Bu dolunay, mahremiyet, dinlenme ve rahatlama aramanıza neden olacak, muhtemelen çok yanmış hissedeceğiniz için. Pillerinizi şarj etmek için bu zamanı kullanın. Bununla birlikte, 21 Ocak'ta yeni ayın gelişiyle birlikte aklınız ortaklık meselelerine dönüyor. Bu, daha güçlü ilişkilere, taahhütlere ve hatta yerleşmeye hazırsanız önemli bir ortakla uyum sağlamaya bir kapı açabilir.  

BAŞAK BURCU

Ocak, ilişkilere ve bağlantılara büyük bir odaklanma getirecek, Başak. Bunun nedeni, büyüme gezegeni Jüpiter'in Mayıs ortasına kadar yakınlık ve varlık bölgenizde dönmesidir. Bu, yaşamın bu alanlarında başarılı olmanıza yardımcı olabilir, bu nedenle enerjiden yararlanmayı planlayın. Mighty Mars, profesyonel alanınızda aylardır geriliyor ve bu uykulu aşamayı 12 Ocak'ta bitirecek. Bu, ileriye dönük kariyer ilerlemesini iyileştirmelidir. Gezegen yöneticiniz zihinsel Merkür de 18 Ocak'a kadar  sizin için son derece yavaş bir tempo sağlayacak. Bununla birlikte, O'nun sizin için gönül meselelerinde kafa karışıklığına ve yanlış anlaşılmaya neden olmasıyla, nasıl ilerleyeceğinizi merak edebilirsiniz. Hatta bazılarınız bir eski sevgili için can atıyor veya biriyle yeniden bağlantı kuruyor olabilir. Şu anda not edilmesi gereken son şey, iki önemli lunasyondur. 6 Ocak'ta sosyal arenanızda bir havai fişek gibi cızırdayan bir dolunay, muhtemelen birçok arkadaşınızla göz alıcı veya tatlı bir etkinliğe katılmanıza neden olur. Ayrıca ağınızda bir büyüme görebilir veya önemli bir dönüm noktasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra üretkenlik bölgenizde bir yeniay, 21 Ocak'tan sonra işinize, iş rutinlerinize ve günlük sorumluluklarınıza yeni bir soluk getirecek. İşlerin yoğunlaşmasına hazır olun

TERAZİ BURCU

2023 ağır tempolu başlıyor ama sizi de bol heyecanlı bir enerji bekliyor Terazi. Bunun nedeni, mucizeler gezegeni Jüpiter'in bir kez daha karşınızda durması ve ilişkilerinizde parlaklık ve şans vermesidir. Bu, Mayıs ortasına kadar devam eder ve mevcut ortaklıkların gelişmesine veya bekarların bir ruh eşiyle yollarının kesişmesine yardımcı olur. Daha yavaş bir program söz konusu olduğunda, bunun nedeni, Mars'ın 12 Ocak'a kadar genişleme bölgenizde geri hareket etmesi ve seyahat, yasallıklar, akademisyenler veya medya çabaları etrafında hıçkırıklar ve zorluklar getirmesidir. Mental Merkür de 18 Ocak'a kadar  ev hayatınıza, evinize veya ailenize geldiğinde kafa karışıklığı ve gecikmeler getirecek. Bu ay son olarak iki önemli konudan söz ediyoruz. Profesyonel sektörünüzde bir dolunay 6 Ocak'ta geliyor, terfi, ödül, iş sonu veya olumlu basın gibi kariyer konularında bir dönüm noktası getirmesi muhtemeldir. Ay, 21 Ocak'ta tutku bölgenizde bir yeniayla sona eriyor. Bu sizi kalp, romantizm, yaratıcılık veya doğurganlık konularını takip etmeye teşvik edecek. Çiftler kıvılcımlarını yeniden ateşleyebilir veya çocuk sahibi olmaya çalışabilirken, bekarlar içlerini heyecanla dolduran biriyle uyum sağlayabilir.

AKREP BURCU

Ocak 2023, size bazı inişler ve çıkışlar getirmeyi vaat ediyor, Akrep. Bir yandan, büyüme gezegeni Jüpiter'in kutsamalarına sahipsiniz, şimdi Mayıs ortasına kadar üretkenliğinizi, istihdamınızı ve sağlığınızı koruyorsunuz. Bu ana temalar etrafında genişleme ve şans görmelisiniz. İşiniz yoksa, mükemmel bir uyum olan bir şey aradığınızdan emin olun. Bununla birlikte, gezegen eş yöneticiniz Mars, yakınlık ve varlık bölgenizde 12 Ocak'a kadar geri harekette. Bu, güven, zenginlik veya yatırımlar konusunda durgunluk veya hayal kırıklığı görebilir. Bu nedenle de büyük paralar harcıyor olabilirsiniz. Mental Merkür ayrıca iletişim ve seyahat sektörünüzde 18 Ocak'a kadar derin uykuda olacak ve muhtemelen her fırsatta kafa karışıklığı ve gecikmeler varmış gibi hissetmenize neden olacak. Ay ilerledikçe daha iyi enerjinin sizi beklediğini unutmayın. Ayın başlarında, yani 6 Ocak'ta, genişleme bölgenizde bir dolunay belirecek ve bu, akademisyenler, seyahat veya bir medya girişimi etrafında bir dönüm noktası getirecek. Ayın ilerleyen saatlerinde, 21 Ocak'taki yeniay, bunun yerine ev, ev veya aile meseleleri hakkında yeni ufuklar getirecek. Bu, bir taşınmayı, yenilemeyi tetikleyebilir ve hatta sizi akrabalarınızdan birine yardım etmek için adım atmaya zorlayabilir.

YAY BURCU

Ocak 2023, kişisel hayatınızla ilgili birçok büyük değişiklik vaat ediyor Yay. Bu, birkaç farklı kozmik faktör nedeniyle oluşur. İlk olarak, gezegen yöneticiniz ve büyüme gezegeniniz Jüpiter, Mayıs ortasına kadar tutku sektörünüzde dönüyor. Bu, kalp, romantizm, yaratıcılık ve doğurganlık konularında neşe ve şans sağlar. Bekarlar yakında bir ruh eşiyle tanışabilir. Ancak, karşınızdaki Mars 12 Ocak'a kadar ortaklık bölgenizde geri hareket ettiğinden, ilişkilerinizde de küçük bir sürtüşme olabilir. Bu, göz göze gelmeyi zorlaştırabilir. Aklın gezegeni Mental Merkür de 18 Ocak'a kadar geri hareket ediyor ve finansal konularda gecikmelere ve kafa karışıklığına neden oluyor. Şans eseri, siz ilerledikçe işler hızlanmalı ve kendi kendine yürümelidir. Son not, anahtar aylardır. 6 Ocak'ta yakınlık ve varlık sektörünüzde bir dolunay beliriyor, bu da birlik için bir fırsat getiriyor, yoksa bunun yerine bir ayrılığı veya anlaşmayı tetikleyebilir. Ayın ilerleyen saatlerinde, 21 Ocak'ta iletişim bölgenize gelen yeni ay, önemli bir yazma veya konuşma projesine başlamanız veya bunun yerine heyecan verici bir seyahat planlamanız için size bir kapı açıyor.

OĞLAK BURCU

Doğum günü sezonuna hoş geldin Oğlak. Güneş, ayın büyük bölümünde burcunuzu ziyaret ederken, parlak ve güçlüsünüz ve olayları lehinize çevirebiliyorsunuz. Bununla birlikte, Ocak ayının oldukça yavaş ve biraz kaosla dolu olduğunu da hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, zihinsel Merkür'ün burcunuzda 18 Ocak'a kadar geri hareket etmesi ve her fırsatta takılmalara ve kafa karışıklığına neden olmanızdır. Enerji gezegeni Mars da 12 Ocak'a kadar geri harekette, artık üretkenlik bölgenizin göklerinde yörüngede dönüyor. Bu muhtemelen sağlığınızı veya istihdamınızı zayıflattı ve son aylarda ilerlemenin çok daha yavaş olmasına neden oldu. Neyse ki, ay ilerledikçe işler sakinleşmeye ve bir kez daha ilerlemeye başlamalı. Ayrıca dikkat edilmesi gereken önemli noktalar, anahtar lunasyonlardır. Ortaklık sektörünüzde bir dolunay 6 Ocak'ta geliyor. bu zamana yakın bir ilişkide önemli bir dönüm noktası getiriyor. Taşınmaya, uzun vadeli sözler vermeye, nişanlanmaya ve hatta evlenmeye karar verebilirsiniz. Ancak, uyum içinde değilseniz, bunun yerine yollarınızı ayırmaya karar verebilirsiniz. Ayın ilerleyen saatlerinde, 21 Ocak'ta finansal alanınızda bir yeniay geliyor. Önümüzdeki hafta, bütçenize ve cep defterlerinize nasıl daha fazla gelir katabileceğinize odaklanın. Bir zam, yeni bir iş veya ek iş sizin için mükemmel olabilir.

KOVA BURCU

Birçok değişikliğin olduğu bir yıl sizi bekliyor Kova. Ocak ayına girerken, muhtemelen hayatın çok yavaş ilerlediğini hissedeceksiniz. Mars, 12 Ocak'a kadar tutku bölgenizde geri hareket edecek ve muhtemelen kalp, romantizm veya yaratıcılık konularında hayal kırıklığına, durgunluğa veya gecikmelere neden olacak. Merkür ayrıca 18 Ocak'a kadar dinlenme ve akıl sağlığı sektörünüzde uyuyacak ve size sakinleşmeniz ve sakinleşmeniz için yalvaracak. Geçmişten birinin ya da bir şeyin dikkatinizi vermeniz ve yeniden bağlantı kurmanız ya da kapanışı bulmanız için sizi çekiştirdiğini fark edebilirsiniz. Venüs ayın çoğunu burcunuzda dans ederek geçirecek ve size anı yaşama ve hazcı yönünüzü şımartma fırsatları sunacak. Bir diğer önemli not da büyüme gezegeni Jüpiter'in Mayıs ortasına kadar entelektüel alanınızda dönmesi olacak. Bu, önemli bir yazma veya konuşma projesi üzerinde çalışmanıza veya bunun yerine daha fazla seyahat etmenize yardımcı olabilir. En son bahsedilenler bu ayki aylardır. 6 Ocak'ta üretkenlik bölgenizdeki bir dolunay, muhtemelen istihdamınız veya fiziksel sağlığınızla ilgili bir değişiklik görüyor. Bu dönemde kendinizi biraz yorgun ve fazla meşgul hissedebilirsiniz. Ancak, 20'sinden itibaren güneş burcunuza cızırdadığında, doğum günü mevsimi! Burcunuzda yılın en güzel yeniayı 21 Ocak'ta beliriyor ve onu takip eden hafta en içten umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden gitmeniz için size bir kapı açıyor. Anın tadını çıkar! Bu dönemde kendinizi biraz yorgun ve fazla meşgul hissedebilirsiniz. Ancak, 20'sinden itibaren güneş burcunuza cızırdadığında, doğum günü mevsimi! Burcunuzda yılın en güzel yeniayı 21 Ocak'ta beliriyor ve onu takip eden hafta en içten umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden gitmeniz için size bir kapı açıyor. Anın tadını çıkar! Bu dönemde kendinizi biraz yorgun ve fazla meşgul hissedebilirsiniz. Ancak, 20'sinden itibaren güneş burcunuza cızırdadığında, doğum günü mevsimi! Burcunuzda yılın en güzel yeniayı 21 Ocak'ta beliriyor ve onu takip eden hafta en içten umutlarınızın ve hayallerinizin peşinden gitmeniz için size bir kapı açıyor. Anın tadını çıkarın.

BALIK BURCU

2023 sizi ileriye çağırıyor, Balık. 2022 yılı sizler için yeni bir dönemin resmi başlangıcı olurken, 2023 yeni fırsatlar sunuyor. Gezegen eş yöneticiniz, büyüme gezegeni Jüpiter, Mayıs ortasına kadar mali bölgenizde dönecek. Bu, servet ve para etrafında şans sağlar. Bununla birlikte, bu ay sizin için daha yavaş bir tempoya sahip olabilir. Enerji gezegeni Mars, ev, ev ve aile alanınızda 12 Ocak'a kadar geri gidiyor. Bu, bu temalar etrafında gecikmelere veya hayal kırıklıklarına neden olabilir. Mental Merkür ayrıca sosyal sektörünüzde 18 Ocak'a kadar arkadaşlıklarınız ve ağınızda kafa karışıklığı veya yanlış iletişim getirecek. Bununla birlikte, bu nedenle geçmişinizden birçok insanla yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Notun yanında, tutku arenanızda 6 Ocak'ta gelen bir dolunay var. Bir dönüm noktası, Aşık olma ve yeni biriyle tanışma veya bunun yerine yolları ayırma fırsatı gibi, kalp meseleleriyle ilgili doruk noktası veya bitiş muhtemelen ortaya çıkacaktır. Sanatsal bir projenin veya çocuklarla ilgili haberler de gerçekleşebilir. Son olarak, dinlenme sektörünüze 21 Ocak'ta gelen ve sizi ay sonunda dinlenmeye odaklanmaya yöneltecek yeni ay gerçekleşecek.

 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık