Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

En Sağlıklı Burç Hangisi?

En Sağlıklı Burç Hangisi?

Hangi ay içinde doğmuş olursanız olun, sağlıklı beslenme, düzenli etkinlik ve dengeli bir mutlu hayat sizi en iyi sağlıkta tutacak iyi bir şeydir.

Koç 

Koç burcu insanları aktiftir, mükemmel kas koordinasyonuna sahiptirler ve enerjik cinsellikleri dikkat çekicidir. Koçlar en fazla baş ve beyin rahatsızlıkları yaşayabilir. Baş ağrısı, diş sorunları, migren, sinüzit gibi sağlık sorunlarına maruz kalırlar.

Boğa 

Boğalar sağlığına çok dikkat eder, ancak yine de soğuk algınlığı ve alerjiler için hassastırlar. Çoğunlukla enfeksiyonlar, tiroit, boyun fıtığı, bademcik ve kulak enfeksiyonlarını, özellikle endişeli veya inatçı davranırken yaşayabilirler.

İkizler

Merkür tarafından yönetilen İkizler, ikili vücut parçaları (kollar, bacaklar...) ve solunum sistemi ile ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirler. Bu nedenle, güçlü İkizler soğuk algınlığı çekmeye eğilimli iken bünyesi zayıflamış İkizler, grip, bronşit ve tendinitlere karşı da duyarlıdır.

Yengeç 

Yengeç burçlarının sağlık sorunları genellikle karın ve sindirim sistemine bağlıdır. Daha çok duygularına gömülmüş, öfkeli ya da melankolik zamanlarında, mide ağrıları, hazımsızlık, bağırsak hastalıkları veya asit reflü hastalığı yaşayabilirler.

Aslan

Aslanlar, doğal olarak sağlıklı, yetkin ve kendine güvenen kişilerdir, bu nedenle herhangi bir şey aksini hissettirmeye neden olursa, psikolojik sorunlar, dolaşım sistemi hastalıkları ve uyuşukluk görülebilir.

Başak

Başak, özellikle de mide ve bağırsaklarda hassastır. Yine de yoğun programları dengelemek için acele etme eğilimindedirler. Yeterli rahatlama zamanı olmadığında, ülser, gastrit, kabızlık veya gıda alerjileri ortaya çıkabilir.

Terazi

Terazi, beslenme ve dışkı emen gıda işleme bağırsakları yönetir. Venüs, Terazi üzerinde yargı yetkisine sahiptir ve böbrek ve mesane işlevlerini kontrol eder. Librans zevk (hem verici hem de alıyor) üzerinde gelişir, ancak diğerlerinden fazla olanı boşaltma sorunlarına neden olabilir.

Akrep

Eğer doğal olarak şiddetli Akrepler, çok kıskanç veya takıntılı olursa veya olumsuzluk eylemlerini harekete geçirirse, üreme sistemleri ve hormonlarına zarar verebilir. Olası sorunlar, ağrılı ve düzensiz menstruasyon, mesane enfeksiyonları ve şeker hastalığıdır.

Yay Burcu

Jüpiter'in egemenliği sayesinde kalça, karaciğer ve gözler, Yaylar için endişe kaynağı olabilir. Sağlık sorunları, göz bozuklukları, omurga hastalıkları, detoksifikasyon konularına kadar değişebilir.

Oğlak

Oğlak, iddialı ve kararlıdır, ancak bu özellikler aynı zamanda inatçılığa neden olabilir, bu daha sonra kırılgan kemikler ve zayıflamış eklemler getirebilir.

Kova 

Kova, genel olarak hareket etme kabiliyeti ve sinir uyarılarından muzdariptir. Nefes alıp rahatlamak için zaman ayırmazlarsa, hızlı adımlarının artrit, kalp problemleri, varisler, astım ve alerjik reaksiyonlara neden olabileceğini unutmamalıdırlar.

Balık

Balık burçları zengin hayal gücüne sahip olduklarından hayal kırıklığı riski taşırlar. Bu hayal kırıklığı ezici hale gelirse, zayıflamış bir bağışıklık sistemi onları sinirsel hastalıklar, sindirim bozuklukları gibi çeşitli hastalıklara karşı savunmasız bırakabilir

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık