Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Özel Stil Önerileri

Burçlara Özel Stil Önerileri

Moda için yıldızlarda neler var? Vintage, retro, eklektik bir karışım, özel romantizm, trendler ve herkesin farklı olmak istediği çizgiler. Ancak her zamanki gibi, astroloji, değişen moda ve stil alanını gezmenizde size yardımcı olabilir.

Koç 

Koç görünümüne hâkim olmanın anahtarı, nasıl eşleştirileceğinizle ilgilidir. Basit parçaları değiştirmek için bir usta olduğunuz için klasik siluetler seçtiğiniz renk veya desenle bir anda farklılaşacaktır.

Boğa 

Kalite, bir Boğa doğası için en iyisidir. Genellikle maviler, toprak tonları ve nötr renklere yönelirler. Boğa burçları, genellikle gardırobunu etiketlerden ziyade ince işçilikle doldurur ve her zaman geleneksel parçalara yatırım yapmalıdır.

İkizler

İkizler parlak ve daima gözde renklere yönelirler. Kendisine ne yakışacağını çok iyi bilen İkizler için önerimiz, bu yıl farklı aksesuarlar kullanarak stilinde küçük değişiklikler yapmasıdır.

Yengeç 

Risk alma konusunda çekingen Yengeçler, beyaz, gümüş veya pastel tonları ile güvende olmayı tercih edeceklerdir. Vintage giyim ve retro aksesuarlar her zaman bir Yengeç stiline uyacaktır.

Aslan

Aslan burçları, gösterişli ve cesur görünümler isteyeceklerdir. Kırmızı, altın ve siyah gibi renkler, çarpıcı tasarımlar, havalı görünümlerini yükseltmeye yardımcı olacaktır.

Başak 

Sadeliklerin burcu Başaklar, klasik siyah-beyaz döpiyesler üzerine hafifçe vurgulanacak toprak tonlarıyla daha iddialı görüneceklerdir.

Terazi 

Teraziler, en fazla güzellik ve stil sevenlerdir. Genellikle, kaşmir ve ipek gibi kumaşlarla şık ve kadınsıdırlar. Her ortamda şık bir elbisesi ve üst seviye kişisel bakımı olmalıdır.

Akrep 

Gizemi ve seksiliği iyi kullanan Akrepler, zengin renkleri en iyi hale getirmekte de ustadır. Derin maviler, kırmızılar, yeşil ve siyah renklerde en iyi stili yakalayacaklardır.

Yay 

Yay için rahatlık kesinlikle vazgeçilmezdir. Beyaz, bej, kiremit gibi renkler, kaliteli bir Jean, sınırlayıcı olmayan elbiseler ve yumuşak dokulu bluzlar stillerine uyacaktır.

Oğlak

Oğlak burcu, lüksü ve resmiyeti sever. Blazerler ve spor pantolon gibi parçalarla biraz stillerinin dışına çıkmaları önerilir.

Kova 

Kova burçları yeniliklere açıktır, her cesur modeli ilk deneyen olacaktır. Stillerine ek olarak, turkuaz, menekşe veya kırmızı gibi parlak ve canlı renkler deneyebilirler.

Balık

Balıklar, yumuşak kumaşlara sahip kadınsı siluetlerle dünyayı fethedebilirler. Lavanta, buz mavisi ve ekru gibi soft renklerde minik dantelli bluzlar, volanlı etekler stillerine uyacaktır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık