Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Aşk önerisinden makyaj stillerine kadar her şey için burcumuza güveniriz. Zodyak işaretinizi parfüm seçiminize de bağlayabilirsiniz. Astroloji takvimindeki tüm bu kişilik özellikleri, ruh haline göre bizi onların doğru karışımına götürebilir.

Koç 

Maceracı, sportif, enerjik, cesur, coşkulu, kendine güvenen ve tutkulu Koç burçları için en iyi parfüm önerileri; Ralph Lauren 1, Versace "Bright Crystal" veya Christian Dior "J'adore" olabilir.

Boğa 

Boğa burçları, sadık, güçlü, sabırlı, güvenilir, sevecen, kararlı, rahatına düşkün kişilerdir. Tabiatlarına uygun olarak Dolce & Gabbana "Light Blue", Gucci Flora, Miss Dior Cherie önerilebilir.

İkizler

Çok yönlü, esprili, entelektüel, canlı, meraklı, özgür ve fark edilmeyi seven İkizler, tek bir parfümle yetinmeyeceklerdir. Ancak, Gucci Guilty ya da DKNY Be Delicious gibi sportif kokuları seveceklerdir.

Yengeç 

Yengeçler, temkinli, koruyucu, ketum, geleneksel, yaratıcı ve sanatsal kişiliklerdir. Kendilerini en iyi ifade edecek parfümler Chanel "Coco Mademoiselle", CK "Euphoria" olabilir.

Aslan

Lider, özgür, yaratıcı, sadık, sıcak, görkemli, otoriter Aslan burçları için İssey Miyake "Leau Dissey" ya da Jean Paul Gaultier "Classique" harika seçimler olacaktır.

Başak 

Başaklar, zeki, titiz, pratik, analitik, telaşlı, mükemmeliyetçi karakterdedir. Parfüm seçimlerinde de fresh kokuları tercih edeceklerdir. Viva La Juicy veya Calvin Klein Eternity önerilir.

Terazi 

Diplomatik, romantik, sosyal, idealist, barışçıl, kararsız, çapkın, rahatına düşkün, entelektüel, Terazi burçları, denge ve uyum için mükemmel George Armani "Si", Roberto Cavalli Aqua veya Micheal Kors White kokularını tercih edebilirler.

Akrep

Şartlı duygusal, tutkulu, çekici, kıskanç, gizemli Akrep burçlarının oyuncu karakterlerine Victoria Secret "Noir Tease", Lancome "Hypnose" ya da Giorgio Armani "Acqua di Gıoıa" önerilir.

Yay 

İyimser, dürüst, akıllı, huzursuz, sade, etkin, özgür, açık görüşlü Yay burçları Michael Kors "EDP" veya Daisy Marc "Jacobs" istedikleri doğa kokusunu verecektir.

Oğlak

Oğlak burçları, pratik, ihtiyatlı, esprili, evcil, sabırlı, sadık, gerçekçi karakterlerdir. Onların mizacına uygun olarak, Valentina "Acqua Fioriale" ya da "Gucci Envy Me" parfümleri önerilir.

Kova 

Meraklı, bağımsız, insani, spontan, öngörülemeyen kişiliği ile Kova burçları Chanel "Chance", Kenzo "Intense" veya "Lancome Tresor Lumineuse" kokularını benimseyeceklerdir.

Balık

Yaratıcı, hassas, sempatik, sanatsal Balık burçları naif kokulara odaklanacaklardır. Jimmy Choo "Stars", Estee Lauder "Modern Muse", Lancome "Miracle" bir balığın ruhuna hitap edebilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık