Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Makyaj Tüyoları

burçlara göre makyaj tüyoları

Burcunuz belli bir makyaj yönüne götürebilirse de, hiç kimse birbirine benzemez. Burçlara göre makyaj önerilerimizden ilham alın, kendi makyaj stilinizi yaratın!

Koç 

Koç, çoğunlukla makyaj yapmaya zaman ayırmaz; bu yüzden, pratik bir UV koruyuculu nemlendirici ve hafif bir göz makyajı tercih edeceklerdir. Genellikle bebek yüzlü bir görünüm onlar için her şeydir, ancak gerektiğinde kırmızı ruju kullanmasını bileceklerdir.

Boğa 

Hayattaki en zarif ve ince ayrıntıları yansıtan Boğa, lüks kremler ve losyonlarla iyi sonuçlar alacaktır. Boğa yüzü için mineral bir temel dramatik göz makyajı, dudaklarını vurgulayan canlı renkler idealdir.

İkizler

Bu burçta doğanlar harika parıltılı gözlere sahiplerdir. Parıltılı göz farı, koyu bir göz kalemi ile eşleştirilmiş çerçevenin en iyi özelliklerini maskaralı kirpikler vurgulayacak, saf bir parlaklık veya ince doku dudak rengi sade makyajlarını tamamlayacaktır.

Yengeç 

Su grubundan Yengeçler, ışığı yansıtan parlak renkler gibi daha şehvetli ve nemli bir ifadeye doğru eğilir. Buğulu göz makyajı, Ay gibi güzel ciltlerinde ışıltılı bir makyaj, pembemsi bir mercan ruj, enerjilerini yansıtacaktır.

Terazi

Terazi burcu kadınları makyajlı ya da makyajsız da güzel olmayı başarabilirler. Bu doğuştan gelen hava günlük yaşantıda rahatlık sunuyor. Sade ve koyu tonları tercih etmeleri yüz hatlarına daha uygun olacaktır.

Aslan

Aslan, diğerlerinden biraz daha iyi olan şeyleri sever, bu nedenle cilt kremleri, losyonları ve parfümleri en iyisi olmalıdır. Moda, güzellik ve stil genelinde Aslan burçlarının ideal renkleri altın, bronz, turuncu ve koyu kırmızıdır.

Başak

Başak, soluk sarı, toprak ve krem renk tonlarına uygundur. Hijyenik makyajını günlük görevler arasında sade tutan Başaklar, şeftali gibi ruj, allık ve far renkleri ile etkileyici görünebilirler.

Akrep 

Bakışları etkileyici ve yoğun Akrep için en iyi göz renkleri, karanlık griler ve mor tonlarıdır. Ayrıca, parlak veya mat olabilen koyu kırmızı, kestane rengi bir rujla daha gizemli görünecektir.

Yay 

Yaylar, sportif ve her şeyden önce taze, doğal bir görünüm ile harika görünüyor. Parlak, açık gözler en iyi aksesuarlarıdır.

Oğlak

Güzel ve sade görünmeyi seven Oğlak, karanlık gözlerle, soluk siyah bir gölge ve pudra tonlarında far renkleri deneyebilir. Vintage bir gül rengi ile tanımlanan dudaklarını, bir parça şeftali allık ile eşleştirebilir.

Kova 

Kovalar her zaman popüler olma eğilimindedir. Bu yönlerini makyaj stillerinde de göstermeyi isteyeceklerdir. Keskinleştirilmiş göz makyajında parlak, simli farlar, frapan ruj renkleri imajlarına uygundur.

Balık

Balıklar ışıltılı, nemli gözlerini en iyi gösterecek şekilde hafif bir göz makyajına yönelmelidir. Kestane, şeftali tonunda allık ve rujlar, duru ciltlerini daha ön plana çıkaracaktır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık