Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Huysuzluk Nedenleri!

burçlara göre huysuzluk nedenleri

Herkesin huysuz bir tarafı veya huysuz zamanları vardır değil mi? Olumsuz burç özellikleriniz, itiraf etmek istemediğiniz huylarınızı biraz fark ettireceğinden, sosyal ilişkilerinize olumlu bir yön vermenize yardımcı olabilir.

Koç 

Ateşin enerjisi, Koçların kişiliklerini etkiler ve onları  ateş gibi öngörülemez hale getirir. Her zaman doğru olduklarını düşünürler, kabul edemeyecekleri şeyler, eleştiri ve engellerdir. İşler onların istediği gibi gitmezse biraz agresif olabilirler.

Boğa 

Boğa, burçların en duygusal istikrarlı olanlarındandır. Fakat düzenleri bozulduğunda, istedikleri olmadığında, güvensizlik hissettiklerinde, maddi bir kayıp söz konusu olduğunda huysuzluk yapabilirler.

İkizler              

İkizler burcu insanı, yerinde duramaz, sıkıntı onun en büyük mücadelesidir. Bu yüzden sürekli yeni heyecanlar ve özgürlük arayışındadır. Kısıtlandığı zaman, hoşlanmadığı bir iş yaparken, planları bozulduğunda huzursuz olurlar.

Yengeç

Yengeçler, değişimden hoşlanmazlar, ancak sürekli olarak değişen duygulara sahiptirler. Güvensiz ortamlarda, duyguları anlaşılmadığında, duyguları incindiğinde kolayca depresifleşebilirler.

Aslan

Aslanlar, sıcak  ve sevecen insanlardır ve her şeyi kendi yakınında tutmaktan hoşlanırlar. Liderlik, otorite, şöhret, kontrol veya sevdiklerinin kaybı onları mutsuz ve gergin yapabilir.

Başak

Mükemmeliyetçi Başak, hata kabul etmez, analitik zihinleri doğuştan telaşlıdır. Onları, disiplin, düzen ve kurallardan uzaklaşılması, mantık dışı hareketler agresifleştirir.

Terazi

Terazi insanının en zayıf yönü kararsızlıktır, dengesiz olduklarında ruh halleri şiddetlenir. Acele işlerden ve hızlı harekete geçmekten nefret ederler, bu onları baskı altında hissettirir.

Akrep

Akrep sıklıkla  güvensiz, şüpheci  ve aşırı  kıskançtır. Düşük bir ruh halindeyken en yoğun ruh hali dalgalanmalarını yaşar. İhanet, hâkimiyetlerinin bozulması, intikam hırsı, onu öfkeden delirtebilir.

Yay

Enerjik Yay doğalarının bir dezavantajı,  kolayca sıkılabilmeleri  ve yeni bir rota izlemeye başlamalarıdır. Durağanlık, onların düşmanıdır, huysuz ve huzursuz olmaları için neredeyse tek nedendir.

Oğlak

İddialı, kararlı, inatçı Oğlaklar, çevrelerini de kontrol etmeyi severler. Sakin bir ifadeye sahip olsalar da bir Oğlak, sıklıkla güvensizlik, endişe ve yaklaşmakta olan bir azap duygusu ile doludur.

Kova

Aşırı özgürlük tutkusu, benzersiz olmak, normdan sapmak isterler. Gerçekçilikten uzak isteklerinin kısıtlanması, çevresindeki insanların ilgisizliği onu huzursuz edebilir.

Balık

Hayal kırıklıkları, ihanet, anlaşılamamak, yüksek sesli tartışmalar, onları huzursuz eder. Gerçeklerle yüzleşmek istemeyen Balıklar, ilk fırsatta hayal dünyalarına gömülürler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık