Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burcu Nasıl Mutlu Edersin?

Hangi Burcu Nasıl Mutlu Edersin?

Koç

Koç ateşli bir kişiliğe sahiptir ve oldukça güçlüdür. Zaferler elde ettikçe güçlenir ve mutlu olur. Kontrol edilmekten, emri vakiden hoşlanmaz. Bir Koçu mutlu etmek istiyorsanız gücünü göstermesi için ona fırsatlar yaratın.

Boğa

Boğa burcunu mutlu etmek için öncelikle anahtar kelime olan "güven" etrafında gezinmelisiniz. Size güveniyorsa ilişkinizde mutludur. Romantik ve güzel sofralar hazırlamak, her ihtiyacı ile ilgilenmek gibi küçük şımartmalara bayılacaktır.

İkizler

Bir İkizleri kısa süreli etkileyebilirsiniz, ancak onu uzu süre elde tutmak ve mutlu etmek için cazibe, coşku ve iyi dostluk kelimeleri şifreleriniz olmalıdır. Özgürlükleri kısıtlamadığınız ve heyecanı hep dinamik tuttuğunuz sürece yanınızda olacaktır.

Yengeç

Vefalı, adil, iyi yürekli, sevecen Yengeçler bir kez size inanırsa o sizi mutlu etmek için çırpınacaktır. Dikkat etmeniz gereken aile bağlılığıdır. Onu mutlu etmek için aile birliği kavramından dışarı çıkmamalısınız.

Aslan

Aslan burçları saygı görmek, ilgilenilmek ister, kendi istediklerinin olması onları mutlu eder. Ayrıca cömert, aktif bir seks hayatı ve aşk onları çok mutlu eder.

Başak

Duygularını aktarmak konusunda çok istekli davranmayacak olan Başak burçlarını mutlu etmek için zekâ ve seksapel bir arada olmalıdır. Ev hayatında düzen ve hijyen, sağlıklı yiyecekler onların vazgeçilmezleridir.

Terazi

Aşka önem veren Teraziler dengeyi sağlamak konusunda fazlasıyla özverilidir. Ona karşı dürüst ve adil olmalısınız. Ekstra mutlu olması için sinemaya, tiyatroya, müzelere gitmek gibi sosyal ve estetik ihtiyaçlarının giderilmesi gerekir.

Akrep

Özgür ve özgüveni yüksek Akrepler, kendi duygularından bahsetmekten pek hoşlanmaz. Bu gizem onları gizemli kılsa da dünyasına girdiğinizde sizden sadakat, ihtiraslı romantik anlar bekler.

Yay

Eğlenceli, sosyal, özgür ruhlu Yay burçları ile dolu dolu bir hayat yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ancak onu mutlu etmek için, onun kadar hareketli, deli dolu, özgüven sahibi olmanız gerekir. Negatif duygular, kompleksler ve baskılardan kaçınmalısınız.

Oğlak

Gelenekçi aile yapısını koruma içgüdüsü onu güvenilir, maddi anlamda güçlü yapar. Onu mutlu etmek için zarif, görgülü, toplum kurallarına duyarlı, ağırbaşlı olmalısınız.

Kova

Özgür, adil, vefalı Kovalar, sizden de aynı şekilde davranmanızı bekleyecektir. Mutlu olması için özgürlüğü kısıtlanmamalı, her zaman yanında olduğunu bilmeli ve ona eşit haklar tanındığından emin olmalıdır.

Balık

Huzurlu, rahat bir hayat geçirmek Balıkların en önemli beklentisidir. Duygularını anlayacak, ilgili, sevgi dolu bir kalp arar. Romantik yemekler, onun için yaptığınız küçük bir organizasyon mutlu etmeye yetecektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık