Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Nasıl Bir Arkadaşsınız?

Burcunuza Göre Nasıl Bir Arkadaşsınız?

Arkadaşlık ilişkilerinde insanın kendine bakabilmesi zordur. Bir de, burcunuzun perspektifinden bakın, acaba nasıl bir arkadaşsınız?

Koç 

Koç'un arkadaşları söz konusu olduğunda çeşitlilik en iyisidir, arkadaş çevresini tamamlamak için bir dizi farklı kişiliğe ihtiyaç duyar. Koçlar vefalıdırlar, ancak sadece eşit derecede enerjik ve ona yetişmeyi başarabilenler uzun vadeli arkadaşlıkları hak ederler.

Boğa 

Bir Boğa arkadaşınız olduğunda, bu ilişki bir ömür boyu sürecektir. Onlar her zaman vefalı ve fedakâr arkadaşlardır. Aslında Boğa için birçok arkadaşlık çocuklukta başlar ve başkalarına verdikleri vaatleri çok ciddiye alırlar.

İkizler

İkizler konuşmayı ve başkalarından edindikleri bilgiye ulaşmayı sever. Açık bir konuşma akışı olmadan İkizler, ilgisini çok çabuk kaybedecek, entelektüelliğine uyabilenler ile uzun süreli arkadaşlıkları olacaktır.

Yengeç 

Arkadaşlık söz konusu olduğunda, Yengeç aile yükümlülükleri ile çelişmemek şartıyla neredeyse her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Arkadaşlıklara ve anılara saygı gösterir, vefalı bir arkadaştır.

Aslan

Aslanlar, neredeyse herkesle rahat edebilme yeteneğine sahip, güçlü ve kendine güvenen kişiliklerdir. Yakın arkadaşlar, Aslan'ın enerjisine ayak uydurabilme yeteneği ve güçlü bir onur duygusu ve bireysel değerleri için seçilir.

Başak 

Başaklar duygularını göstermeyi pek bilmezler ve davranışları ile göstermeyi tercih ederler. Bir sorununuz olduğunda o, gerekli olan her şeyi yapacaktır. Tavsiyede mükemmel, problem çözücüdürler

Terazi 

Onlar, etrafında bir uyum havası yaratmanın yolunu bilirler ve bu gerçek bir beraberliktir. Terazi, mükemmel bir arkadaştır. Geç ve kararsız olsalar dahi, olay mahallinde olduktan sonra yardımcı olmak için hazırlardır.

Akrep 

Akrepler, zeki, entelektüel, esprili ve rahat olan arkadaşları tercih ederler. Gerçekten sıkı bağlar oluşturmak biraz zaman alabilir, ancak hak ettiklerinde gönülden bağlanırlar.

Yay 

Yaylar, dünyadan çeşitli arkadaşlar edinerek, yaşam ve kültür üzerindeki çeşitli zevkleri alarak beslenirler. Herkesle kolaylıkla arkadaş olurlar ve yıllar boyunca sadık kalırlar.

Oğlak

Güçlü zekâ ve mizahı bir araya getiren Oğlak, arkadaş olarak seçtikleri kişiler için mükemmel bir hazinedir. Çalışma değerleri konusunda dürüst, sadık ve benzer düşünen insanlarla kendilerini çevreleyeceklerdir.

Kova 

Kovalar arkadaşlarında yaratıcılık, zekâ ve dürüstlük ararlar. Derin hassas ve tedbirli bir Kova için yakınlık, savunmasızlık anlamına gelir. Gruplar halinde harika olsa da, yakın arkadaşlık edinmesi biraz zaman alır.

Balık

Sadık, özverili, destekleyici ve merhametli Balık için büyük ya da küçük, aile ya da arkadaş için bir tehlike ortaya çıktığında, işleri daha iyi hale getirmek için mümkün olan her kapasitede olacaklardır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık