Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

En Kıskanç Burçlar Hangileri

Bazı burçlar diğer burçlara göre daha kıskanç davranışlar sergileyebiliyor ve kıskançlığa daha yatkın olabiliyorlar. İşte en kıskanç burçlar ve kıskançlığa yol açabilecek davranışlarına karşı yaklaşımları;

Koç

Ön plana çıkmayı seven koç burcu geri planda kaldığı zaman kıskançlaşmaya başlayabilir. Koç, savunma güdüsü olarak kıskançlık hisseder ve kendisini kıskanç hareketler ile ifade etmeye başlar.

Boğa

Boğa burçları için kıskanmak son derece normaldir. Boğa burcu genellikle kontrolü elden kaybetmeye başladığını hissettiği zaman kıskançlık yapmaya başlar. 

İkizler

İkizler burcu kıskançlık duygusunu bastırabilen bir burçtur. Fakat kalbi kırılan veya aldatıldığını hisseden ikizler burcu en kıskanç burçlar arasında yer alabilir.

Yengeç

Yengeç burçları içten içe kıskançlık duygusu ile yaşarlar. Kıskançlıklarını dışarı vurmaları ise genellikle ilgisiz kaldıklarını hissettikleri zaman olur.

Aslan

Şımartılmaya alışık olan aslan burçları, stresli hissettikleri zaman kıskanç olmaya başlayabilirler. Kıskanç hissettikleri zaman ise iç dünyalarına dönerler.

Başak

Soğukkanlı olan başak burçları için kıskançlık bir tercih değildir. Fakat her insanda olabileceği gibi başak burçlarında da zayıf noktalar mevcuttur. Başak kıskançlık ile hareket ettiği zaman çevresine karşı alıngan hareketler sergilemeye başlar.

Terazi

Ortamın en parlak insanı olmadığını hisseden terazi burçları kıskançlık duygusuna kapılabilirler. 

Akrep

Kıskanç özelliklerini yoğun bir şekilde yaşayan akrep burçları mutsuzluğa yol açabilecek büyük kıskançlıklar yaşayabilirler.

Yay

Yay burcu genel anlamda kıskanç bir burç olarak kabul edilmez. Ancak değişken tavırlarından dolayı bir anda kıskançlaşabilirler.

Oğlak

Mantığıyla hareket eden oğlaklar, menfaat odaklı ilişkiler yaşamayı da sever. Menfaatlerine aykırı bir durum olursa kıskançlaşabilirler.

Kova

Zaman zaman kıskançlaşabilen kovalar, kırıcı kıskançlıklar yaşamayan insanlardır.

Balık

Balık burcu kıskançlık duygusundan dolayı çok fazla zarar görebilir. Kıskançlık hissettiği zaman kendi iç dünyasında yaşamaya başlayabilir. En kıskanç burçlar arasında yer alan balık burcu kendi kurgularına inanarak hareket etmeye meyillidir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık