Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Bekarlık Sultanlıktır Diyen Burçlar

Bekar olmak her burç insanına göre farklı anlamlar ifade edebiliyor. İşte bekarlık sultanlıktır diyen burçlar ve bekarlığa olan bakış açıları.

Koç Burcu

Özgür ruhunu ev temizliğine, yemek yapmaya ve bulaşık yıkamaya kullanabileceğini düşünen koç burçları flörtün serbest olacak olmasından da bekarken son derece büyük bir keyif alabilirler.

Boğa Burcu

Kıskançlık triplerinden kurtulduğunu düşünen boğa burcu bekarlıktan zevk alabilir. Özel günleri hatırlamamak da bekar olan boğa burçlarının hoşlandığı detaylar arasındadır.

İkizler Burcu

Rahat tavırlarından şikayet edecek birinin hayatında olmadığını düşünen ikizler burcu “neredesin, kimlesin?” sorularından kurtulduğuna da çok fazla sevinebilir.

Yengeç Burcu

Tatil günlerini yalnız geçirmekten keyif alan yengeç burçları fiziksel olarak da bekar oldukları zaman kendilerini rahat hissederler. 

Aslan Burcu

Eğlencelere ve özel aktivitelere daha fazla zaman ayırabileceği için mutlu olan aslan burcu spor salonuna ve dans kursuna yazılmak gibi planlar yapar ve bekarlıktan gayet memnun bir hayat yaşayabilir.

Başak Burcu

Başak burcu bekar olduğu zaman henüz bir ilişkinin sorumluluğunu taşıyabilecek durumda olmadığını ve kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünür. Yalnız olduğu zaman hayallere dalmanın ve ideallere odaklanmanın daha kolay olduğunu da düşünen başak burcu bekar olarak kendisini daha mutlu hisseder.

Terazi Burcu

Dilediği şekilde giyinebilecek ve istediği dekorasyon değişikliğini evde yapabilecek olmanın rahatlığını düşünen terazi burcu çevresindeki hayran grubunu düşünür ve kısmetinin hep açık olduğunu aklından asla çıkartmaz.

Akrep Burcu

Her konuda muhalefet olduğunu düşünen birilerinin hayatında olduğundan şikayetçi olan akrep burcu kendini ifade etmekte zorlandığı biriyle birlikte olmadığı için kendisini iyi hisseder ve bekarlıktan keyif alır.

Yay Burcu

Bekar olduğuna göre artık hesap soran birinin de hayatında olmayacağını düşünen yay burcu tatil dönemlerinde istediği yere gidebilecek olmanın keyfini de yaşamaya başlar.

Oğlak Burcu

İşin içine duygular karıştığı zaman kontrolü kaybettiğini düşünen oğlak burcu artık mantığıyla hareket edebileceği için sevinir.

Kova Burcu

Her yerde istediği gibi davranabileceğini düşünen ve özgürlüğüne yeniden kavuştuğunu düşünen kova burçları da bekarlıktan hoşlanırlar.

Balık Burcu

Hafta sonlarını dilediği gibi geçirebileceği için mutlu olan balık burcu birilerinin arkasını toplamak zorunda kalmadığını da bekarlık döneminde sık sık düşünür.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık