Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İlişkiyi Bitirmeye Zorlayan Nedenler

İlişkiyi Bitirmeye Zorlayan Nedenler

Her ilişki büyük bir heyecanla başlar ancak her daim aynı heyecan ve mutlulukla devam etmeyebilir. Bazı durumlarda ilişkinizi daha fazla üzülmemek adına da bitirmeniz gerekebilir. Peki, hangi unsurların ilişkiyi bitirmeye zorladığını merak ediyor musunuz?

  • Sıkıcı Sohbetler

İlişkinizin başlarında herhangi bir konuyu konuşmak bile size büyük bir heyecan verirken artık sohbetler sıkıcı bir hale gelmiş olabilir. Gün içerisinde neler yaşadığını merak etmiyor ve dinlemekten de sıkılıyorsanız ayrılık çanları çalmaya başlamış demektir.

  • Açık Olmamak

Artık duygu ve düşüncelerinizi kendi içinizde yaşamaya başladıysanız tehlikeli! Karşı tarafa herhangi bir nedenle açık olamıyorsanız ya da üstü kapalı sözler ve imalar duymaya başladıysanız ayrılık size çok yakın olabilir. İlişkilerde açık olmamak aşkları bile bitiriyor.

  • Kişisel Alan

Artık yalnız kalabildiğiniz bir yer kalmadıysa ve hiçbir aktiviteye yalnız katılamıyorsanız zaten ilişkinizin sıkıcı hale gelmesi kaçınılmaz demektir. Çiftlerin yaptığı en büyük hata kendisine ve karşı tarafa kişisel bir alan bırakmamaktır. Her an her yerde birlikte olmayın!

  • Değişime Zorlamak

Herhangi bir konuda değişmeniz sizden bekleniyorsa ya da siz karşı tarafı değişmeye zorluyorsanız ilişkiniz sağlıklı bir şekilde devam edemez. Unutmayın, siz onu gördüğünüzde bu haliyle sevdiniz ve aynı durum sizin için de geçerli!

  • Mutlu Olmamak

Artık hiçbir konuda sizi mutlu edemiyorsa ya da memnun kalamıyorsanız ayrılmanız çok daha doğru bir seçim olur. Memnun edememe ya da mutlu edememe durumunda da geçerli!

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık