Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim Ayı ve Doğa Olayları Astrokartografi Değerlendirmesi

EKİM AYININ BİZLERE MESAJI " Bazı şeyler yürekle sezilir. Bırak yüreğin konuşsun; Yüzleri sorguya çek, Dilleri dinleme . " #UmbertoEco

Hayata dair her şeyi içinde bulunduran astrolojinin Vedik Astroloji ve Astrokartografi tekniği ile depremler doğa olayları da yüzyıllardır incelenmektedir. Olumlu ve olumsuz olayların ne zaman gerçekleşeceğini öngörme konusunda bizlere önemki ipuçları ile %100 doğruluk iddia etmeden yapılan İlkelerine Dayalı Doğa olaylarının değerlendirilmesidir. Bu yılın Mart ayından bu yana, ailenin en sınırlayıcı gezegeni olan Satürn'le Yay burcu oldu, ancak Mars Satürn yönleri gibi Satürn Ketu bağları tehlikelidir.

Çünkü olası olayları ortaya çıkarabilirler, kazalara neden olabilirler felaketler (Notre Dame da çıkan yangın ve aynı hafta sonu ibadet evlerinde çıkan yangınlar gibi) ve elbette depremler. Ayrıca, Ketu'nun artan gücünü (Yay burcunda çok güçlü olarak kabul edilir ve Akrep'in yüceltme işaretine doğru gidiyor) bir olasılıktır. Ayrıca Haziran ve Temmuz aylarında iki tane zorlu tutulma yaşadık ve bunlar da her zaman olduğu gibi ay düğümlerini kapsıyordu.

Yıl boyunca birçok deprem olmasına rağmen, Eylül ortasından bu yana özellikle yoğun bir dönem yaşandı. Yaklaşık on günlük bir içerisinde Porto Riko, Şili, Endonezya, Yeni Zelanda ve Türkiye'de depremler gerçekleşti. Bu Satürn'ün doğrudan hareket etmesiyle aynı zamana denk geldi. Ayrıca, Türkiye örneğinde Mars, Türkiyemizin dördüncü eve taşınmıştı. Venüs zayıf bir konumdaydı gücünü ortaya koyamadığı bir yerleşimdeydi. Merkür malefikti çünkü bu gezegen kümesinin tamamı Satürn tarafından etkilenmekteydi, bu yüzden İstanbul bir deprem adayıydı. Dünyanın bazı bölgelerinin diğerlerinden daha büyük  aktivitesi var.

Türkiyemizde bunlardan birdir. Jüpiter'in o dönemde Türkiye’de olduğu gibi, Türkiye'de astroloji çizelgesi ve geçişleri başına Ekim ayının başından Ekim ayının ortasına kadar deprem riski artacaktır. Bu küçük depremleri muhtemel kılar, Doğuya ve Türkiye'nin ortasına doğru ilerleyecek gibi görünmekte. 5 10 ekim Kasım ve 14 Aralık tarihleri DİKKAT edilmesi gereken tarihler olarak ön plana çıkmakta. Bu tarihlerde Dünya ve Ülkemizde su baskınları, yangınlar ve depremlerden kaynaklanan sorunların etkili olacağına işaret etmekte. Yer bilimin ve Gök bilimin incelemelerini dikkate almalı toplum olarak doğa olaylarına karşı bilinçli hareket etmemiz gerektiğini kavramalıyız.

trhoroskop

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık