Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2019 Gökyüzü Enerjileri

Kasım ayı gökyüzünün bizlere mesajı: Ümitsizlik köyüne gitme; Ümitler var,Karanlığa doğru yürüme; Güneşler var.” Hz. Mevlana

2019 Kasım'ına İletişimin gezegeni Merkür’ün Akrep burcunda ki 31 Ekim - 20 Kasım arasında geri hareketi ile karşı karşıyayız. 12-14 Kasım tarihleri arasında, Merkür Neptün ve Satürn'le uyumlu gezegensel enerjileri hakim olacak.

Merkür geri harekette olduğundan, uzun vadeli sonuçlarla parayla ilgili kararları gözden geçirme ve belirli bilgilerin veya bağların kalitesini doğrulama şansını elde ediyoruz. Eski sırların ortaya çıkması, Maskelerin düşmesi kötü  niyetlerini açığa vuran insan görünümlü şeytanların gün yüzüne çıkıp İLAHİ ADALETTEN paylarına düşeni alacağı etkiler ayrıca işlevsiz otoriteyi veya resmi kurumlar ile ilgili adaletsizlikler gündeme gelebilir. Özellikle ortak bütçelere veya yatırımlara katılıyorsak, paramızı nasıl yönettiğimize dikkat etmeliyiz.

Merkür Akrep burcunda geri harekette olduğunda, aşırı derecede şüphelenme ve zihinlerimizi bize zarar verebilecek karanlık yanılsamalarla besleme tehlikesi altındayız. KONTROL şart.

İlk defa stresli tartışmalara devam ederek ve özellikle para, bankalar, finans, miraslar veya malların bölünmesiyle ilgili belgeleri içeren belgeleri gözden geçirerek iyi inceleyip kararlar almalıyız. Belge, evrak, teminat veya kredi imzalamaktan kaçınmamız gerektiğine de işaret ediyor. Özellikle bir kredi hakkında konuşuyorsak, büyük ölçekli parayla ilgili kararlarda, gelecek aya kadar beklemek daha iyi olacaktır.

Merkür'ün geriye dönük hareketinin Akrep burcunda olduğu gerçeğini aklımızda tutarak, bizim için neyin yararlı olduğunu ve neyin kaçınılması gerektiğini veya gerçekten neyin yararlı olduğunu gerçekten anlayabilmemiz için sezgilerimizden ve kendimizi daha derinlemesine anlayabilmemiz gerekli doğru kararlar alabilmek için. Ayrıca bizi yoran  duygusal kalıpları ve yaşadıklarımıza verdiğimiz tepkileri gözden geçirmemiz de önem taşımakta. 27 ve 30 Kasım 2019 tarihleri arasında, çözümler, iyi fikirler, akıllıca kararlar ve gerçek fırsatlar önümüze çıkabilir.

Gökyüzünün enerjieri dünya ve ülkemiz gündeminde güç çatışmaları  sudan gelecek zararlar doğa olayları ve salgın hastalıklar ile ilgili enerjileri dünya ve ülkemiz gündeminde güç çatışmaları  sudan gelecek zararlar doğa olayları ve salgın hastalıklar ile ilgili enerjileri tetikleyici, Ayrıca iktidar mücadeleleri  ilişkilerde çatışmalar olabilir bu etkiler hem ayın başında hem de sonunda etkili olabilir,  Ayrıca kazalara ve yaralanmaların artacağı etkiler ile karşı karşıyayız. Aşırı şiddetli durumlarda (istemeden de olsa) yer almamız söz konusu olabileceği  toplumsal ve bireysel olarak sağ duyulu olmamız için dikkatli olmamız gereken enerjiler ile karşı karşıyayız. Dünya genelinde patlamalar, çok sayıda kurbanla kazalar, protestolar ve şiddetli çatışmalar yaşanabilir. Bazı çatışmalar yükselebilir ve yetkililer radikal önlemlere gidebilirler.

Bu ay , ihtilaflı olsa bile haklı olmaya ve güvende olmaya her zamankinden daha fazla önem verebiliriz, hedeflerimize ulaşmamıza ve haklarımızı savunmamıza ilham verecek enerjiler ile karşı karşıyayız. Yaşamlarımızda bir süre ertelediğimiz önemli, radikal değişiklikler yaratmak için kasım ayı  gezegensel etkilerin gergin enerjisini kullanabiliriz. Yaşamın ya da etrafımızdakilerin karanlık yüzünü net bir şekilde görmeyi seçerek geçmiş hataları tekrarlardan uzaklaşıp hayatlarımızı arındırabiliriz, bu yüzden karışıklıkları temizlemek için cesaretimizi yeniden kazandığımız enerjiler ile karşı karşıyayız.

Kasım 2019’da enerji, coşku ve iyimserlikler ile karşı karşıyayız.

Venüs (Küçük Faydalar) ve Jüpiter (Büyük Fayda) lar getirecek enerjileri barındırmakta ayın sonuna doğru, 23-25 Kasım arasında, bu da şans, iyi haberler, başarılar, kararlar, beklenmedik destekler alacağımız ümitsizliklerin başarıya mutluluğa döneceği etkiler anlamına gelmekte.  

İlişkilerde özgürlük ve bağımsızlığa duyulan ihtiyaç Kasım 2019’da daha güçlü bir şekilde hissedilebilir ve yanlış kararlar pişmanlık duyacağımız davranışlara yönelme arzumuz tetiklenebilir DİKKAT li olmalı sahip olduğumuz güzellikleri korumalı ve bencilce kararlar ile güzelliklerden mahrum kalmamak için tam aksine cesaretli olmalı bizim olanı sahiplenmeliyiz.  Dünyaya ve kendimize bakış açımızı değiştirmemiz gelişmemiz gereken enerjiler ile karşı karşıyayız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık