Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

1 Ekim Dolunayı ile , Çevrenizdeki insanlar iletişiminiz fazlasıyla güçleniyor. Arkadaşlıklarınız ve kariyer bağlantılarınız önem kazanıyor. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bu dönemde arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar mutlaka dikkate alın. 11 Ekim günü gerçekleşecek Yeniay, Kişisel gelişim için sizlere fırsat sunuyor ve geçen aylardaki gezegensel enerjilere bağlı olarak, İlişkiler öncem kazanıyor. Bu dönemde kendinize dair güçlü bir anlayış geliştirebilir başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı istek ve arzularınızı nasıl bir araya getirebileceğinizi öğrenmek için gökyüzünün bu olumlu enerjilerini iyi değerlendirin. Size yakın olan bir insanla aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir ve özel bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ay  boyunca parasal konular önem kazanacak. Maddi konularda oldukça şanslısınız. Gelirinizi doğru yönlendirirseniz bu süreçte uzun zamandır almak istediğiniz bir şeye sahip olabilir; İşinizle ilgili yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Ekim ayı şifreniz:  İçsel bilgeliğim bana rehberlik ediyor ve ben hayrıma olan her şeye kolaylıkla ulaşıyor gelişiyor yenileniyorum. 

Boğa Burcu

Bu ay  arkadaşlık ve dostluk kavramlarınız köklü bir yapılanma içine giriyor. Yaşadığınız her türlü zorluğun üstesinden geleceğiniz aklınızı kalbiniz ile bütünleştirebilmenin avantajlarını hayatınıza yansıtacağınız güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Benim tavsiyem zorlukları mantıklı bir şekilde iş hayatınızı ilişklerinizi yapılandıracağınız bu günlerde kimseyi dinlemeden kalbinizin sesi ve aklınız ile ilerlmeniz.  Enerjiniz yükseliyor eviniz ve aile yakınlarınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz çözüme kavuşturmanız gereken konuları ele almak için motivasyonunuzu yükseltiyor. Bu dönemde aşırı iyimser davranmaktan kaçının. Gerçekleri görerek hareket edin onları kırmamak adına yanlışları görmezden gelmeyin. Parasal konularda beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız gökyüzü bu konuda size sürpriz armağanlar sunuyor adeta. Zaman zaman çok yorulacaksınız fakat halinizden şikayetçi olmayacak hedeflerinize doğru ciddi ilerlemeler kaydettiğinizi hissedeceksiniz.  Kariyer yıldızı sizin için parlayacak ay boyunca. 5 ve  25 Ekim tarihleri arasında işinizde yaptığınız bir konuyla ilgili büyük bir başarıya imza atabilirsiniz bu süreç 2021 için başarabileceklerinizin ilk göstergesi olabilir sizler için 16 Ekim de gerçekleşecek Yeni ay  ile özel yaşamınızda  eş ya da sevgiliniz ile ilişkiniz çok daha romantik bir hal alabilir güven sevgi aşk tazeleyeceğiniz bu günlerde korkulardan arınacak biz olabilmeyi başaracaksınız. Ayrıca gökyüzü enerjileri ile  dinlenme ihtiyacınızı ortaya çıkaracak kendinizi şımartın meditasyon yapın uyku düzeninize önem verin. Bedensel bakımınızı yaptırın ve enerji depolayın.

Ekim ayı şifreniz: Her anda yenileniyor güçleniyor sevgi ile kuşatılıp sevgiden aldığım güçle maddi manevi zenginliklere erişiyorum. 

İkizler Burcu

1 Ekim Dolunayı ile  fark etmediğiniz pek çok şeyin farkına varmaya başlıyorsunuz, Bu sizi daha gerçekçi ve yapabileceklerinizin bilinci ile hareket etmeye yöneltecek bir enerji olacak. Bu ay boyunca  finansal konularda planlamalar yapabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı aktiviteler düzenleyebilir ilişkinizi yeniden sağlam temeller üzerine yapılandırabilirsiniz. Fakat  sizi uyaran gezegensel etkiler de var, Mars enerjisi oldukça yoğun bir gezegendir. Bundan dolayı da iki konuda dikkatli davranmalısınız. İlki insanlara karşı tahammül göstermekte aceleci olacaksınız. Konuşmalarınızı fikirlerinizi hemen anlayamadıklarında zihinsel enerjiniz çok yüksek olduğu için her şeyi yeterince anlaşılır ifade etmemiş olabilirsiniz bu aklınıza gelsin ve ani tepkilerde bulunup karşınızdaki insanları üzecek davranışlarda bulunmayın. Diğeri ise trafikte aşırı hızdan ve dikkatinizi dağıtabilecek tavırlardan uzak durmak olmalıdır. 16 Ekimde Yeniay enerjisi ile  yeni insanlar la da tanışabilir önemli ve süreklilik arz eden iş birlikleri ile eğitsel ve iş hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.  Gökyüzü enerjileri işlerinizi hızlandıracak. Yoğun bir temponun içine gireceksiniz ve emeklerinizin karşılığını Kasım ayından itibaren almaya başlayacaksınız. Gösterdiğiniz yoğun emek için bir zam ya da ödül almanız oldukça yüksek. Son dakikaya bırakmadan işinize dört elle sarılın ve disiplini çalışmalarınızın mükafatını alacağınızın bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise sürprizlere hazır olmanız gereken bir aydasınız. 

Ekim ayı şifreniz:  Öfkemi kontrol altına alıyor kalbimi sevgi ile şifalandırabilmenin mucizelerini yaşıyorum.

Yengeç Burcu

Ayın ilk haftası finansal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı sınırlandırmanız bu süreci doğru yönetmeniz açısından önem taşımakta.  Bütçenizi sarsacak aktivitelerden uzak durun. Gökyüzü, iş ve eğitim hayatınız ile  ilgili yapacaklarınız için enerjinizi yükseltiyor çalışarak planladığınız hemen her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğer planladığınız her hangi bir şeye henüz başlangıç yapmadıysanız şimdi tam zamanı, Bir kere başladığınızda devamını getirecek yüksek ruh halinde olacak ve yaptıklarınızın sonucundan son derece memnun kalacaksınız. Sosyal yaşamınız da saygınlık kazanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu sadece bir başlangıç 16  Ekimde gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi bu etkiyi daha da arttırıyor ve Kasım ayına kadar uzatıyor. Bekar yengeçler bu güzel etki altında yeni biriyle tanışabilirsiniz. Yeni Ay enerjisi zorlukları ardınızda bıraktıracak enerjiler olarak yansıyacak sizlere.  16 Ekim Yeni ayı kariyeriniz üzerinde etkili olacak. Her fırsatta işinizle ilgili konularda kendinizi gösterin. Görev üstlenmekten korkmayın cesur davranın genel anlamda da yerinizi muhafaza etmek için elinizden geleni yapın. Karar yetkisi olan insanlar sizi izleyecek bu dönemde ve sizi statünüzü yükseltmeniz için destekleyecekler. Şansınızı çok iyi değerlendirin. Şimdi gökyüzü olumlu etkileriyle yükselmeniz ve iç huzuru yakalamanız için sizleri sonuna kadar destekliyor. Özel yaşamlarınızda ise rahatsız olduğunuz şeyleri umursamaz gibi görünmekten vazgeçmeli gerçek duygularınızı ifade edip ilişkiniz daha büyük sıkıntılar ile sınanmadan sorunlarınızı karşılıklı olarak ele alıp iyileştirmeyi denemelisiniz. 

Ekim ayı şifreniz: Cesur ve kararlı olmayı başarıyor değişimin içinde yerimi almanın kazanımlarını deneyimliyorum.

Aslan Burcu

1 Ekim Dolunayı  ile otomobiliniz motorlu araçlarınız  ya da evinizde her hangi bir ev eşyanızla ilgili mekanik sorunlar yaşayabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Bu dönemde beklemeden aracınızın genel bakımını yaptırmanızı tavsiye ederim. Evle ilgili olabilecek sorunda da kendi işinizi kendiniz halletmeye kalkışmadan işinin uzmanı birinden yardım almanız masrafın iki katına çıkmasına engel olacaktır. Dolunay’la birlikte seyahat ve yeni şeyler öğrenme hissiniz yoğunlaşıyor. Bu dönemde araştırıp yeni şeyler ile kendinizi geliştirebilirsiniz fakat ayın ilk 10 günü yolculuklardan uzak durun aksilikler yakanızı bırakmayabilir. Bu enerji aynı zamanda iş konusunda yeteneklerinizi oldukça arttıracak ve karşınıza yeni fırsatlar çıkaracak DEĞERLENDİRMEKTE tereddüt etmemeli sizi doğru yönlendiren sevdiklerinizin söylemlerini DİKKATE alarak ilerlemelisiniz. 16 Ekimde  gerçekleşecek Yeni Ay; maddi manevi yaşamınızı hareketlendirecek. Gelecek iki hafta boyunca sevdiğiniz insanla ve yakınlarınız ile çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönem dost sohbetleri de ayrı bir keyif verecektir sizlere ve iş hayatınızda önemli kararlar iş birlikleri yeni bir sayfanın açılmasını sağlayabilir.  Bu enerjilerle hayatınızı yenileyebilmeniz mümkün olacaktır. Kariyerinizi temsil eden 10ncu evinizde baskılardan özgürleşiyor. İş hayatınızda şansa işaret ediyor bir fırsatla karşılaştığınız adan hemen harekete geçin ve gelişmeler için sabırlı davranarak hareket edin. Özel yaşamınızda adı gibi özel güvenli sevgi ve romantizm dolu olacak ay boyunca. 

Ekim ayı şifreniz: Tüm yaşamsal alanlarımda şifa şans başarı benimle  birlikte tüm hücrelerimle her anda sevip sevilmenin güzellikleri ile ruhumu bedenimi kalbimi hayatımı yeniden yapılandırıyorum.  

Başak Burcu

1 Ekim Dolunayı özel yaşamınızda ve iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız ile gerginliklere neden olabilir. Ekim ayının ilk 10 günü yılbaşından bu yana yansıyan finansal sorunlar tekrar gündeminize getirebilir. Öfkeye kapılmadan çözüme yönelik fikirler üretmeye çalışın ve bu süreçte mutlaka  zihninizi boşaltmaya çalışın. Dua edin meditasyon yapın sevdiğiniz  kişi ve kişiler ile zaman geçirip fikir alışverişlerinde bulunun.  Tüm ilişkileriniz 11 Ekimle birlikte kuvvetlenecek ve çok olumlu bir döneme gireceksiniz. 16 Ekimde gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile her şey daha da güzel olmaya başlayacak sizler için. Hem iş hem özel yaşamınızda dengeleri yapılandıracağınız uzun zamandır sıkıntı çektiğiniz konuların ortadan kalkması ile rahatlayacağınız bu süreç yeni başlangıçları da beraberinde getiriyor sizlere. Bu olumlu göksel enerjiler görüşmeler toplantılar yeni kararlar işiniz ile ilgili tanıtımlar içinde elverişlidir. Yeteneklerinizi ortaya koyup takdir edilip hakettiğiniz başarıya ulaşabileceğiniz bu şanslı dönemin keyfini çıkarın. Dikkat etmeniz gereken konu ise bugünlerde konsantrasyonunuz çok çabuk dağılacaktır. Araç kullanırken her zamankinden çok daha fazla dikkatli olmanızda yarar var ay boyunca. 

Ekim ayı şifreniz: Geçmişimle barışıyor anda kalıp yaşamın bana sunduklarını sevgiyle kabule geçiyorum.

Terazi Burcu

1 Ekim de gerçekleşen Dolunay enerjisi ile aşırı hassas duyarlı ve alıngan olabilirsiniz. Dikkat edin bu durum ilişkilerinizde gerginliklere neden olmasın. Ekim ayı enerjierli ruhsal ve bedensel olarak size çok yüksek bir enerji ve çekim gücü veriyor. Zihninizi pozitif düşüncelerle doldurmaya özen gösterin.  Her güne geleceğin dana iyi olacağının inancı ile iyimserlikle başlayın. Tüm ilişkilerinizde özellikle size yakın olanlarla 16 Ekimde gerçekleşecek Yeniay enerjisi ile yaşanacak güzel gelişmeler büyük fayda sağlayacak sizlere. Bu dönemde kendinizi enerjinizi aşağıya çeken  kişilerden uzak durmayı seçerek çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Geçmişte sizin özgüveninizi zedelemiş biri ile tekrar karşılaşmanız mümkün; Fakat bu insanın neden geçmişte kaldığı fikri aklınızdan çıkmasın ve size tekrar aynı duyguları yaşatmasına izin vermeli geçmişin gölgesinin anı sarıp sizi yanlış kararların esareti içine almamasına özen göstermelisiniz iş ve özel yaşamınızda. Hırsızlık ve kayıplara karşı dışarı çıktığınızda dikkatli davranmanız içinde gökyüzü uyarıyor sizleri. 16 Ekimde gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile maddi konularda rahatlamalar söz konusu olacak yatırımlar için uygun bir dönem anlamına geliyor sizler için iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise ay boyunca olayları yaşananları tek taraflı değerlendirmemeniz için uyarıcı enerjileri dikkate almalısınız. Sonunda üzülen pişmanlıklar yaşayan taraf olmamak için. 

Ekim ayı şifreniz: Bilinçaltımı sevgiyle iyileştiriyor geçmiş kaygılarımdan gelecek endişelerimden uzaklaşmayı seçiyorum. Sevgiye inanıyor kalbimi ruhumu hayatımı sevgiye teslim ederek AŞK’ile yeniden var olmayı mutlu ve başarılı olmayı seçiyorum. 

Akrep Burcu

1 Ekimde gerçekleşen Dolunay enerjisi ile pek çok konuda hakkınız olanı almaya başlayacağınız enerjiler etkili olacak sizler için. Bu durumu iyi yönetmeli alma verme dengesinin hassasiyetini korumaya özen göstermelisiniz. Ay boyunca insanları yörüngenize çekebileceğiniz güçlü bir enerji hakim olacak bu süreçte işinizi eğitiminizi büyütme yönünde elinizden geleni yapabilirsiniz. Her zamankinden çok daha fazla iletişime önem verin ve  derin düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeden ilerleyin. Yönetici gezegeniniz Mars, iş yaşamınızı yoğunlaştıracak. Yeteneklerinizi ve liderlik becerilerinizi göstermek için her fırsatı değerlendirin. 16 Ekim Yeni ayı ile  ilişkileri temsil eden konularda rahatlama lara işaret etmekte daha anlaşılabilir olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İlişkinizde ki krizleri büyütmek mi yoksa çözümlemek mi istediğinizi netleştirin ve buna göre ilerleyin. Ayın son haftası gribal enfeksiyonlara karşı dikkat etmelisiniz. Sağlığınızın hassas olduğu bir aydasınız kendinize özen gösterin ve risk almayın. 

Ekim ayı şifreniz: Kendimi seviyorum alışkanlıklarımı dönüştürüyor hayatımı daha kolay hale getirmenin huzurunu bolluğunu yaşamayı seçiyorum.

Yay Burcu

1 Ekimde Dolunay enerjisi ile haftanın ilk haftası anlık kararlar almamaya özen gösterin. 3 Ay önce  yaşamış olduğunuz sıkıntılı durumlar tekrar tezahür edebilir dikkatli olmanızda fayda var. Enerjik Mars  ruhsal gelişiminiz ile  ilgili alanlara ilginizi yükseltecek ve pek çok psikolojik korku ve sorununuzu çözümleyebileceksiniz.  Bu ay sezgileriniz çok yoğundur bu ilahi yeteneğinizi yok saymak yerine geliştirip kendinize rehberlik edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu ay iş ve eğitim hayatınızı büyütmek kalıcı ve daha istikrarlı noktaya taşımanız mümkün. 16 Ekimde Yeniay’ın enerjisi ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Beraberliği devam eden ve ilişkilerinde sorunlar yaşayanlar ise sakinlik ile sorunlarınızı aşabilmeniz mümkün. Israrcı değil sakin bir tutum söyleyen değil dinleyen olmayı seçtiğiniz sorunlarınızı da aşabileceksiniz. Bu ay iş yaşamınızda oldukça kazançlı çıkacaksınız. Özel bir projede ya da ekip çalışması gerektiren bir işte önderlik yapmanız istenirse kabul etmekten çekinmeyin. Gökyüzü kariyer yaşamınızı yeniden yapılandırıyor bu dönemi çok iyi değerlendirin.


Ekim ayı şifreniz: Yeniliklere hazırım, Değişimin içinde ki yerimi alıyor ruhumu esaretten kurtarabilmiş olmanın karşılığını alıyorum.

Oğlak Burcu

1 Ekim Dolunay enerjisinin yansıması ile Ekimin ilk haftasıyla birlikte iş yerinizde rahat aynı zamanda stresi içinde barındıran günler sizleri bir dizi testten geçirebilir. Bir işi  yeniden başlatmak ya da üretimi tamamlamak için zorlanabilirsiniz. Gezegensel enerjiler bu dönemde yatırımların yeni projelerin getireceği büyük kazançlara işaret etmekte.  Azminizi motivasyonunuzu kaybetmemeniz önem taşımakta. Ay boyunca cömertliğiniz sevdiklerinizin isteklerine hayır diyememek ay sonuna doğru  canınızı yakabilecek olaylara sebebiyet verebilir. 16 Ekimde  gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile aile ve iş yaşamınızı dengelemekte zorlanmanız mümkün sabırlı olmalısınız. Yeni ay enerjisini ilişkileriniz kuvvetlenecek ve keyifli  günlerin tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca sağlık sorunlarınızında şifalanacağı günlerdesiniz.  16 Ekimden sonra  çocuk sahibi olanlar için sevindirici gelişmeler söz konusu. Dostlarınız sevgiliniz ya da eşinizle geçireceğiniz keyifli akşam yemekleri etkinlikler ruhunuza iyi gelecek ve zorlu günlerin yorgunluklarından arınabileceksiniz. 

Ekim ayı şifreniz: Atalarımdan bugüne beni zorlayan tüm enerjilerden arınıyor pozitif olanla tepeden tırnağa şifa bulup yeni başlangıçları kucaklamayı seçiyorum.

Kova Burcu

Ekim ayının ilk haftası ile birlikte, Yılbaşından bu yana yaşadığınız sıkıntıların uzantıları ile karşılaşacaksınız ve bu deneyimlerden dersler çıkarmış olmanın avantajlarını deneyimleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ruhunuzda ki inaç ile aklınızı bütünleştirebilmenin meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz.   Bu ay seyahat etmeyi planlıyorsanı iptaller söz konusu olabilir. Emin olun hayrınıza olacaktır. Ay boyunca gezegensel enerjiler dostluklarınızı güçlendiriyor ve dostlardan gelecek maddi manevi şanslı enerjilere işaret ediyor. . Bu ay dikkat dağınıklığını fazlasıyla yaşayabilirsiniz ve bu durum ev spor kazalarına neden olabilir dikkatli davranmalısınız. Aracınız tamir gerektirebilir sorunlar yaşayabilirsiniz ayrıca trafikte de dikkatli  olmanız konusunda da uyarıyor gökyüzü sizleri.  16 Ekimde gerçekleşecek Yeni Ay ile her bakımdan aydınlanacağınız bir süreç başlıyor. İlgi çekecek saygınlığınızı üst seviyelere taşıyacak bu güçlü etkileri iyi değerlendirmelisiniz. Ekim ayı boyunca hiç bir şeyi şansa bırakmamalısınız. Ne kadar çalışırsanız o kadar karlı çıkacağınızı aklınızdan çıkarmadan hareket edin. Özel yaşamınızda ise uzun süren sorunlu günlerden sonra karşılıklı anlayışın hakim olmaya başlayacağı özel günlerdesiniz. Öz güveninizin sevgiyle yüceleceği günlere hoşgeldin diyebilirsiniz. 

Ekim ayı şifreniz: Ben sağlıklıyım. Evrenin bana sunduğu güzellikleri fark ediyor şükrediyor her hücremle yenilenmeyi arınmayı seçiyorum.

Balık Burcu

1 Ekim Dolunayı ile geçen yaz  yaşadığınız olayların ufak bir tekrarı  ile karşılaşmanız mümkün. Aynı tekrarlar her bakımdan zararlı çıkmanıza neden olabileceğinden kontrollü olmalı ve size doğru gelmeyen hiç bir şeyin kabulünde olmamalısınız. Bunu başardığınızda şeytanın bacağını kırdınız demektir. İş ve eğitim hayatınızda yeniliklçi yaklaşımları reddetmeden kendinizi geliştirebileceğiniz her türlü imkanı değerlendirin emin olun bunu yaptığınızda başarı ve kazanmları da sizler ile ilerleyecek. Fakat bazı konularda sabırlı davranmanız gerekecek özellikle çocuk sahibi Balık burçları onların hayatları ile ilgili karar ve seçimlerinde baskın tavırlar içinde olmadan bazı şeyleri yaşayarak öğrenmelerinin de önemli olduğu düşüncesi ile hareket edin. Finansal konularda ise  söz verilen konular yerine gelmeyecek bunlardan dolayı gerileceksiniz fevri davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. 16 Ekimde ki Yeni Ay, enerjisi ile birlikte kariyerinize fayda sağlayacak gelişmeler söz konusu iş yaşamınızı hareketlendirecek bu güçlü enerji ile  zamanınızı iyi değerlendirip sistemli bir şekilde hareket ederseniz baş edemeyeceğiniz güçlük yok. Bu sürecin sonunda verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Özel yaşamınızda ise mart ayında bu yana yaşadığınız zorluklardan uzaklaştığınız haklılığınızın onaylandığı sorunların aşılabilir olacağı güzellikler ile karşı karşıyasınız. 

Ekim ayı şifreniz: Yeteneklerimi geliştirip kendime olan güvenimi yükseltiyorum. Başaracağıma inanıyor zayıf yönlerimi güçlendirip kendimle hayatımla barışmayı seçiyorum

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık