Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Burcunuzdaki Mars geçişi muhtemelen hayatınızda bazı olumlu değişiklikler getirecektir. Artı puanlarınız olacak olan enerji ve güvenle kendinizi geliştireceksiniz. Bununla birlikte, Rahu da cesaret evinizden geçerken dikkatli olun.  Acil bir durum olmadığı sürece şehir dışına çıkmaktan kaçının. 13 Eylül 2020'den sonra, bekleyen görevlerinizi veya çalışmanızı tamamlama şansınız büyük. Ancak başarı size kolay kolay gelmeyecektir. . Babanız, büyükleriniz ve kadın arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle tartışmaktan kaçının. Benzer şekilde, bu süre zarfında davalardan ve kanuni sorunlar dan da olabildiğince uzak durmaya özen gösterin.

Hükümet ve resmi dairelerde çalışan Koç burçları için kazanımların artacağı statülerinin sağlamlaşacağı bir ay Eylül. Ayrıca profesyoneller ve iş insanları büyük karlar elde edebilecek. Finansal olarak sağlam temelleri yapılandırabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise huzurlu enerjiler hakim sizler için. Aile üyeleriyle olan yanlış anlaşılmalar ve farklılıklar karşılıklı anlayışla ortadan kalkacaktır.  İş arayanlar iyi bir kariyer fırsatı yakalayabilir. Din ve maneviyata daha fazla yönelecek ruhunuzu iyileştireceksiniz. Ay boyunca hayır işleri veya özverili sosyal yardım faaliyetlerinde ilerleyebilirsiniz. Oranlardan fayda elde etme yaklaşımına sahip olacaksınız. Ayın ikinci yarısında yaptığınız, işin niteliği ve alanı ne olursa olsun her yerde başarı elde edeceksiniz. Olağanüstü yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz bir aydasınız. Uzun zamandır sarsılan güveninizi yeniden kazanacaksınız; Takım çalışması tutumunuz kariyer gelişimini engelleyen büyük engelleri kaldırabilir. Uzun anlaşmazlıklar ve farklılıklar çözülecek ve olayların doğru yönde ilerlediğini görmekten mutlu olacaksınız.  Zihinsel olarak soğukkanlı ve sabırlı olursanız büyük başarılar maddi manevi sizleri karşılayacak.  Bu ay iş ve özel yaşamınızda, Geçmişteki anlaşmazlıklarınız ortadan kalkacak yenilenmiş hissetmenin huzuru ile ertelediğiniz pek çok kararı uygulamaya başlayabileceksiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Eylül 2020  bu ay akademik amaçlar için son derece teşvik edicidir. Öğrenciler sıkı çalışmalarının ve çabalarının sonuçlarını almakta sorun yaşamayacaklar. Rekabetçi bir sınava hazırlananlar, bu aşamada odak ve konsantrasyonlarını kaybetmeye özen göstermeliler, Aksi takdirde  hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz dikkat dağıtıcı modlardan uzak durun; performansınızı ve notlarınızı etkileyebilir. Değerli zamanınızı anlamsız faaliyetlere harcamayın. Kabul arıyorsanız, istediğiniz kolej / üniversitede yerleşim gibi büyük bir  sorun yaşamayacaksınız. Gezegensel konumlar sizi çalışkan yapacak. Bu nedenle, rekabetçi sınavları kolayca geçebilirsiniz.

Aile ve Sağlık:  Sağlığınız söz konusu olduğunda, tam vücut muayenesi yaptırmalısınız. Gökyüzü ay boyunca araç kullanırken dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Mide enfeksiyonlarından müzdarip olmak istemiyorsanız abur cuburdan kaçının. Ayrıca, sağlıklı bir diyet modelini korumaya çalışın ve sabahları hafif egzersizler yapın. Bu, sağlık sorunlarını uzak tutmaya yardımcı olacaktır. 

Boğa Burcu

Eylül sizler için heyecan verici bir ay olacağa benziyor.  Bu ay boyunca hem işle ilgili hem de kişisel arzularınızı yerine getirebileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde. Mali durumunuz muhtemelen iyileşecek ve çok daha iyi hale gelecek.  Önemli bir karar vermeden önce birinden yardım veya tavsiye almanız finansal konularda zarar etmenizin önüne geçecektir.  Rakiplerinize ve planlarına karşı dikkatli olun ve gerekirse kendinizi harekete geçirmeye hazırlayın.

Yeni bir iş kurmak istiyorsanız, 25 Eylül 2020'ye kadar beklemeniz gerekecek çünkü Satürn geri gidecek ve Satürn'ün bu konumu sizin için elverişsiz olabilir. Öte yandan, Jüpiter 14 Eylül 2020'den sonra direkt hale gelir ve atalarınızın mülkleri ile ilgili haklarınızı bazı yatırım planlarınızı gerçekleştirmeyi  mümkün kılar. Yeni bir iş arıyorsanız, bu ay beklediğiniz işe alındınız haberini alabilirsiniz.  Herhangi biriniz yeni arazi veya mülk satın alma arzunuz varsa bu ay gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Yabancı bir ülkede iş bulabilirsiniz. Bu hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Geçmişte yapılan yatırımlar size çok büyük kazançlar sağlayacaktır. Ancak, harcama isteklerinizi azaltmanız tavsiye ediyorum, aksi takdirde önümüzdeki aylarda mali krizlerle karşılaşabilirsiniz.

23 Eylül 2020'den itibaren Rahu burcunuzda geçiş yapacak. Bu gezegensel konum, muhtemelen hayatınızda bazı karışıklıklar yaratacaktır. Engelleri aşmayı ve bununla başa çıkmayı öğrenmelisiniz.Bununla birlikte, ayrı bir notta, kardeşlerinizden ve ebeveynlerinizden beklenen desteği alacaksınız. Bu ay evinizi yenilemeyi planlayabilirsiniz.

Kariyer:  Satürn'ün gerilemesi nedeniyle 25 Eylül 2020'ye kadar yeni bir işe başlamamalısınız. Bu gezegensel konum muhtemelen hayatınızda anlaşmazlıklar ve engeller yaratacaktır. Bu ayın sonuna kadar bir iş birliği ya da ortaklığa başlayabilirsiniz. Ayrıca gerekirse bir işletme kredisi de alabilirsiniz. Bu dönemde işinizi başka bir düzeye taşıyacak bir iş anlaşması alabilirsiniz. Kadın meslektaşlarınızla iyi bir ilişki sürdüreceksiniz. 

Siyaset içinde olanlar 15 Eylül 2020'den sonra iyi bir konuma ve isme kavuşacaklar. Faaliyetlerin sorunsuz işlemesi için iş-yaşam dengesini korumanız önem taşımakta.

Para ve Finans: Eylül 2020  Boğa burçlarına finansal büyüme vaat ediyor. Birkaç sıkıntıya rağmen, yine de iyi bir finansal ilerleme kaydetmeyi başaracaksınız. Hatta borçlulardan paranızı geri alabilirsiniz. Geçmişte yapılan yatırımlar size çok büyük kazançlar sağlayacaktır.  Bu piyasaların değişen eğilimlerinin farkında olmanız koşuluyla, hisse senetleri veya altına küçük yatırımlar yapmak için iyi bir zamandır. Paranızı araziye veya mülke de yatırabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Eylül 2020  lişkinizde iyileşme olduğuna dair çok güçlü bir gösterge var. Geçmiş sorunlar çözülecek ve yeni bir başlangıç yaparak ilişkinizde aşkı sevgiyi güveni karşılıklı olarak yükselteceksiniz. Partnerinizle kaliteli zaman geçirmeli ve korkularınızın aşk hayatınıza zarar vermesine izin vermeden sorunları çözmeye çalışmalısınız. Evlilik hayatınız bu ay boyunca sorunsuz bir şekilde değişebilir. Önceki sorunlar ve yanlış anlamalardan bir çıkış yolu bulacaksınız ilişkiniz yeniden canlanacak ve bu da hayat arkadaşınızla mutlu bir ilişki sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu ay çok çalışmanız ve güveninizi kaybetmemeniz ve odaklanmanız tavsiye ederim sizlere.  Mezuniyet ve mezuniyet sonrası öğrencilerin ilerlemesi bekledikleri gibi olabilir. Rekabetçi bir sınava hazırlananlar, sınavı kolayca geçeceklerdir. İstediğiniz bir üniversiteye kabul edilmeyi düşünüyorsanız, bu ay boyunca güzel haberler alacaksınız. Yurtdışında eğitim almayı planlıyorsanız, planlarınıza devam edebilirsiniz. Okula gidiş öğretmenlerinden takdir görebilir. Bu sadece morallerini yükseltmekle kalmayacak, aynı zamanda akademisyenlerinde daha da başarılı olmalarına yardımcı olacaktır.

Aile ve Sağlık: Tüm aile üyelerinizle dostane bir ilişki sürdüreceksiniz. Aile ortamı çok huzurlu ve dingin olacaktır. Kardeşlerinizden ve ebeveynlerinizden beklenen desteği alacaksınız. 

Sağlık söz konusu olduğunda, sağlığınız ve refahınız konusunda dikkatli olmalısınız. Şeker ve tiroid hastalarının özel bakıma ihtiyacı vardır. Mide enfeksiyonu olasılığı olduğundan sadece ev yapımı ve sağlıklı yiyecekler yemeye çalışın. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam tarzı rutini sürdürmeye ve spor yapmaya çalışın. Ayrıca sabahları hafif egzersizler yapabilirsiniz.  

İkizler Burcu

Rahu, 23 Eylül 2020'ye kadar burcunuzda yer alacak ve hayatınızda bazı sorunlar yaratmaya çalışacak. Ancak, bu dönemde kafa karışıklığından ve yanlış anlamalardan kaçınmalısınız. Olumlu bir nokta ise, Güneş'in geçişi size çok fazla güven aşılayacak ve odaklanmanızı artıracaktır. Bu kararlılık ve sağlamlık, yaşamın önündeki engelleri aşmanıza yardımcı olacaktır. Mars kendi burcundan geçerken, çabalarınız sizi başarıya götürecektir. Arkadaşlarınızdan ve kardeşlerinizden beklenen desteği alacaksınız.

Jüpiter 13 Eylül'den itibaren direkt ilerlemeye başlayacak. Bu gezegensel konum, işinize odaklanmanızı sağlar. Dikkat dağıtıcı şeylerin kurbanı olmayacaksınız. Bazılarınız eğitiminizin yanında yarı zamanlı bir işe başlayabilir / çalışabilirsiniz. Satürn'ün doğrudan hareketinden sonra, ayın sonunda şansınız sizi kayırmaya başlayacak. 15 Eylül 2020'den sonra da yeni bir iş kurabilirsiniz. Satürn ile Jüpiter'in birleşimi sizi hedeflerinize ve isteklerinize bir adım daha yaklaştıracak. Bu ay sevdikleriniz ile kısa  seyahat etme imkanı da var sizler için. Bir hafta sonu kaçamağı planlayabilirsiniz!  Eş ya da sevgilinizile yakınlık seviyeniz bu ay boyunca gelişecek ve aşk okyanusunda bulabilirsiniz kendinizi.

Kariyer: Kariyerinizi geliştirmek için birçok fırsat elde edeceksiniz. Hatta yabancı ülkelerden heyecan verici iş teklifleri bile alabilirsiniz. Sonuç olarak, gelirinizin akışı artacak ve iyi bir finansal pozisyonda olacaksınız. İşinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, devam edebilirsiniz! Bu, bir devlet kurumundaki veya Çok Uluslu Şirketteki konumunuzu güvence altına almak için iyi bir zaman sizler için. Ancak hayallerinizi gerçekleştirmek için gerçekten çok çalışmanız gerekecek. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle dostane ilişkiler sürdürmelisiniz. Bu süre zarfında yeni bir iş kurma şansınız vardır. Tasarım ve yaratıcı işler yapanlar, işlerinde ani bir büyüme görecekler. Rakiplerinize dikkat edin ve COVID 19 artmışken uzun seyahatler yapmaktan kaçının.

Para ve Finans: Eylül 2020  Para girişi oldukça güçlü olacak , Eylül 2020'de birikim oluşturmanıza yardımcı olacak. İş dünyasında kazanımlarınız artıyor. Gerekirse banka kredisi alabilirsiniz. Hisse ve hisse senetlerindeki spekülasyonlardan kaçının. Yüksek kayıp ihtimalleri olduğu için ayın ortasına kadar yeni mülk satın almamanızı tavsiye ederim. Dahası, önemli belgelere çok dikkat edin. İmza atmadan önce en az iki kez okuyun. Ayrıca, harcama isteklerinizi azaltmaya çalışın, aksi takdirde ilerleyen aylar içinde mali krizlerle karşılaşabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: 23 Eylül'den sonra geçmiş sorunlar çözülebilir. Bu dönem sizin için büyülü olabilir. İlşkinizin artması için çabalarınızı artırmanız gerekecek.  Birbirinize hediyeler verebilir, sevdiğiniz kişiyi özel hissettirebilirsiniz. Genel olarak, aşk hayatınız geçen aya göre daha iyi olacak. Evli İkizler ise kelimelerde seçici olmalılar, Bazı ifadeler büyük bir kavgaya neden olabileceğinden, konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmalısınız. 20 Eylül 2020'den sonra evlilik hayatınız daha iyi olacak ve eşiniz size biraz şefkat göstermeye başlayabilir.

Öğrenciler ve Çocuklar:  Ay ortasına kadar bazı kafa karışıklıkları ve dikkat dağıtıcı şeylerle karşılaşabilirsiniz. Çok çalışmanız ve odak noktanızı ve konsantrasyonunuzu kaybetmemeniz gerekecek. 15 Eylül 2020'den itibaren yolunuza geri döneceksiniz. Daha yüksek öğrenim gören öğrenciler coşku ve enerji dolu olabilir. Rekabetçi sınavlara girmeyi planlayanlar çabalarını artırmak zorunda kalacaklar. Sıkı çalışma, kararlılık ve tutarlılık en iyi arkadaşlarınızdır. Gerekirse Eğitim kredisi de alabilirsiniz. Öğretmenleriniz çok destekleyici olacak. Bazılarınız spor ve ders dışı faaliyetlere büyük ilgi duyabilir. Genel olarak, odaklarını ve konsantrasyonlarını sürdürmeleri koşuluyla bu, öğrenciler için bir ay olacak.

Aile ve Sağlık: Bu ay kız kardeşlerle bazı küçük anlaşmazlıklar olabilir, ancak bunlar hemen  çözülecektir. Ebeveynlerle ilişkiler daha iyi ve güçlenecek. Anne babanızdan beklenen yardım ve desteği alacaksınız. Her zaman arkanızı kollayacaklarına güvenebilirsiniz.

İkizler burçları bu  ay iyi olacak ve sağlıklı olacaklar. Ancak araç kullanırken ve seyahat ederken dikkatli olmalısınız. Sağlıklı bir yaşam tarzı rutini sürdürmelisiniz. Ayrıca sabahları spor yapın ve hafif egzersizler yapın. Bu sadece vücuda enerji sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlık sorunlarını uzak tutmaya da yardımcı olur.

Yengeç Burcu

Bu ay boyunca yeni başarı yolları keşfedeceksiniz. Jüpiter 13 Eylül'den itibaren direkt  ilerlemey başlıyor ve bu sizin için toparlanma döngüsü anlamına gelmekte. Yeni bir iş arıyorsanız, tatmin edici bir pozisyon ile iş bulma şansınız yüksek. Ancak başarı sizin tarafınızdan muazzam disiplinli çalışma ve çaba gerektirecek 23 Eylül 2020'de Rahu, doğum haritalarınızda on birinci evde geçiş yapıyor. Bu dönem profesyonel yaşamınızda bol bol fırsat getirecektir. Bu ay boyunca arzularınızı yerine getirme şansınız olabilir. Para akışı da iyileşecek. Bununla birlikte, Rahu'nun 12. evdeki geçişi, aşırı harcamaya neden olabilir ve bu da sınırlandırılması gerekir.

Satürn'ün yedinci evdeki geçişi, ilişki cephesinde bazı problemlere işaret ediyor. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle dostane bir ilişki sürdürmeye çalışmalısınız. Ayrıca, konuşmanızın kontrolünü elinizde tutmaya çalışın, aksi takdirde onlarla sözlü çatışmalara girebilirsiniz.
Politikacılar bu ay son derece başarılı olabilir. Siyasi güçleriniz artacak ve bir siyasetçi olarak parlayacaksınız.

Bekarsanız, sizden daha yaşlı birine aşık olma ihtimaliniz vardır. Evlilik hayatında kavga olasılığı yüksek. Bu tür çatışmalardan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız

Kariyer: 13 Eylül 2020'den sonra işte bir değişiklik veya işyerinde bir transfer şansınız yüksek. Ayrıca bu ay yeni bir iş kurabilirsiniz. Bir devlet işi için hazırlanıyorsanız, bu süre zarfında canlandırıcı haberler alabilirsiniz. Benim sizlere önerim bürününüz veya markanız için reklama odaklanmanız. Pazara yeni bir ürün sunuyorsanız veya pazarın genişlemesine odaklanıyorsanız, bu yararlı olacaktır. Aynı zamanda satışları artırmaya, rekabetle mücadeleye ve iyi niyetin geliştirilmesine yardımcı olacak sizler ile ilerlerken iyi değerlendirin. Yabancı bir ülkeden yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Önceki şirketinize yeniden katılmaktan kaçının.

Para ve Finans:  Acil bir durum olmadığı sürece bu ay seyahat etmekten kaçınmalısınız. Gezegensel pozisyonlar sizi finansal olarak güçlendirecek. 15 Eylül 2020'ye kadar kredi almaktan kaçının. Bu piyasaların değişen trendlerinden haberdar olmanız koşuluyla, yabancı para birimleri ve altına yatırım yapmak  için iyi bir zamandır. 20 Eylül 2020 civarında yeni teklifler almanız muhtemeldir. Dolayısıyla, bu yönde iyi çabalar göstermeye devam etmelisiniz.

Aşk ve Evlilik: 15 Eylülden itibaren ilişkilerde gerginlikler azalacak ve sevdiklerinizle geleceğinizi planlayabilirsiniz. Duygular karşılıklı olacak ve ikiniz de birbiriniz için yaratılmış gibi hissedeceksiniz. Bununla birlikte, ayrı bir not olarak, eski sevgilinizin hayatınıza geri adım atma şansı vardır. Zaten biriyle birlikteysen, eski sevgilinizi  hiç dikkate almamalısınız.  Bekarsanız, sizden daha büyük birine aşık olma ihtimaliniz vardır.
Evli olanlar dikkat!  Evlilik hayatında kaçınılması gereken kavga olasılığı vardır. Kararlarınızı eşinize empoze etmeyin. Samimi bir ilişki sürdürmek için eşinizle iletişim kurmalı ve sorunları çözmelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Merkür'ün yüceliminin bir sonucu olarak akademik performansınız ve notlarınız artacaktır. Kabul edilmek isteyenler, istedikleri üniversiteye yerleşebilir. Mezuniyet ve mezuniyet sonrası takip eden öğrenciler bu ay boyunca iyi ilerleme kaydedecekler. Yurtdışında eğitim hayaliniz gerçekleşebilir. Çalışmalarınıza çok odaklanmanız gerekiyor. Son sınıf öğrencileri bu dönemde uygun iş olanakları aramaya başlayabilirler.

Aile ve Sağlık: Ailevi konularda, bazı küçük anlaşmazlıklar olabilir, ancak bunlar kısa sürede çözülecektir. Yani endişelenecek bir şey yok. Ev cephesinde bir birlik ve sevgi duygusu hüküm sürecek. Herkesle dostane ilişkiler sürdüreceksiniz.Arkadaşlarınızın sizi aldatmaya çalışacağı yüksek olasılıklar olduğu için dikkatli olmalısınız.

Yengeç burçları bazı zihinsel gerilimlerden ve stresten muzdarip olabilir. Bu ay sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz ve kendinizi endişelerden uzak tutmanız gerekiyor. Bu haliniz, Mide enfeksiyonlarına yol açabileceğinden abur cuburdan tamamen kaçınmalısınız. Bazı cilt alerjilerinden muzdarip olma ihtimaliniz vardır. En erken zamanda bir uzmana danışmanız tedbirli olmanız önem taşımakta. 

Aslan Burcu

Eylül ayı gökyüzü enerjileri sizler için  ayın ilk aşamasında cesaret ve enerji ile güçlenmenize destek verecek. Hayatınıza yepyeni bir yön verebilecek potansiyel fırsatlar söz konusu sizler için. Ay boyunca aktif ve enerjik kalacaksınız ve hiçbir şey sizi aşağı çekemeyecek. Bununla birlikte, ayrı bir not olarak, k mizacınız nedeniyle ortaya çıkan bazı çatışmalar olabilir. Bu nedenle, sevdiklerinizle sözlü çatışmalara girmekten kaçınmak için söylemlerinizi kontrol etmeniz önem taşımakta.  Mesleki konulardan hükümetten ve yüksek makamlardan destek alacaksınız. 
Bu ay yeni insanlar ile yeni bir işe bile başlayabilirsiniz. 13 Eylül'den itibaren, önceki sorunlar çözülecek ve iç huzuru bulacaksınız. 23 Eylül 2020'de Rahu, kariyer evinize bir geçiş yapacak. Aceleci karar vericiler için bu süre pek uygun olmayabilir. Son hamleyi yapmadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ediyorum. Şu dönemde acelecilikten kaçınmak çok önemlidir. Çabalarınız ve disiplinli çalışmanızla kendinize ait bir arazi veya ev satın alabilirsiniz. Bazılarınız araştırma ve okült bilime derin bir ilgi duyabilir. Atalara ait mülkünüzün bazı hisselerini bu ay alma şansınız yüksek.

Kariyer: Mesleğiniz işiniz ne olursa olsun sabırlı olmanız ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gereken bir aydasınız. Sonuçlar ay ortasından sonra olumlu olacak. Sanat ya da  güzellik ile ilgili işlerle ilgilenenler için iyi bir döngü. Bu ay tasarımcılar için de harika görünüyor. İşletmenizde büyüme göreceksiniz. Bazılarınız bu ay yeni bir iş kurmayı planlayabilir. 15 Eylül 2020'den sonra önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Eğer bir devlet işindeyseniz,  zaman yetkililerden beklenen desteği alacaksınız.

Bir ortaklık işinde olanlar, ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşayabilir. Bu, işinizi değiştirmek için iyi bir zaman değil. Bunun yerine, üstleriniz ve patronunuzla dostane ilişkiler sürdürmeye çalışmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız başarı ve  performansınızı kıskanabilir, ancak duygularını açıkça ifşa etmeyebilirler. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Önemli planlarınızı veya kişisel bilgilerinizi onlarla paylaşmamalısınız. 

Para ve Finans: Eylül mali durumu söz konusu olduğunda iyi sonuçlar alacağınız enerjileri barındırıyor sizler için. Gelir akışınız oldukça güçlü kalabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Danışmanlık  işinden iyi bir para akışı elde edebilirsiniz. 13 Eylül 2020'ye kadar kimseye borç vermeyi. Ayrıca, bu ay boyunca kredi almaktan kaçının. Bununla birlikte, ayrı bir not olarak, 23 Eylül'den sonraki dönem, bu piyasaların değişen eğilimlerinin farkında olmanız koşuluyla,  toprak ve altına para yatırmak için harika görünüyor. Geçmiş yatırımların size çok büyük kazançlar sağlama ihtimali yüksektir.  Hatta bazılarınız bu ay yeni bir ev veya araç bile satın alabilir.

Aşk ve Evlilik: Bu ay eş ya da sevgilinize başkalarına olan kızgınlığınız ile sert söylemlerde bulunmaktan kaçının. Böyle bir durumda, üzülen pişman olan siz olabilirsiniz sevdiğiniz insanla kaliteli zaman geçirmek için olanaklar yaratın ve inatçılıktan vazgeçin. Sorunları veya gerilimleri akıllıca ele alın. Bu, aşk hayatınızı düzeltmenize yardımcı olacaktır. Evli ve ilişkisi devam eden Aslanlar üçüncü şahısları kişisel meselelerinizden uzak tutmak önemlidir, aksi takdirde ilişkinize zarar verir karşı tarafın sabrını taşırıp onu kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Açık iletişim pratiği yaparak birbirinizi daha iyi anlamaya çalışmalısınız. Birbirinizle kaliteli zaman geçirmeye çalışın ve ihtiyaçlarınız konusunda spesifik olun. Ayrıca, ruh halinizi pozitif tutmaya çalışın ve tartışmaktan kaçının. Bunu yaparsanız, 25 Eylül 2020'den sonra her şey daha iyi olabilir.

Öğrenciler ve Çocuklar:  Çalışmalarınıza yeterince zaman ayıracaksınız. Rekabetçi sınavlara hazırlananların kendilerini geliştirmeleri gerekecek. Son sınıftaki yüksek lisans ve lisansüstü öğrencileri uygun iş aramaya başlayabilir. Son derece çalışkan öğrencilerden bazıları iyi iş fırsatları bile bulabilir. Okula giden çocuklar öğretmenlerinden takdir görecek. Okul projelerine ve ödevlerine katılmayı sevebilirler.

Aile ve Sağlık: Ailevi konularda, Geçmiş sorunlar çözülecek ve aile üyeleri arasında daha iyi bir anlayış sağlanacaktır. Evdeki genel atmosfer barışçıl olacak sizler için.

Başak Burcu

Merkür'ün yüceltilmesi hayatınızda olumlu sonuçlar getirecek gibi görünüyor bu ay sizler için. Gökyüzü, kariyer ve işle ilgili önemli kararlar almak için iyi bir zaman diliminde olduğunuzu müjdeliyor sizlere.  Dahası, Güneş'in geçişi size yeni bir amaç sağlayacaktır. Bu amaç, doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır.

Aile içi sorunlar bu ay içinde çözülecek ve rahat bir nefes alabileceksiniz. Politikacılar bu ay içinde siyasi başarı elde edebilir. Güneş ve Merkür kavuşması 14 Eylül 2020'de gerçekleşiyor. Bu süre zarfında, bekleyen işinizi bitirebileceksiniz. Dahası, devam eden herhangi bir sorun  da sona erecektir. Ayrıca becerilerinizi geliştirme veya bir yabancı dilde eğitim alma fırsatı da elde edebilirsiniz.

23 Eylül'de Rahu Boğa burcundan transit geçiş yapacak. Bu gezegensel konum sizin için çok elverişli olacak. Hayatınızda şöhret ve kazanımlar elde edeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu dönemde kalbinizin arzularını yerine getirebileceksiniz. Ancak, harcama dürtülerinizi azaltmanız önem taşımakta. 

Kariyer: 14 Eylül 2020'den sonra  yıldızlar sizin lehinize gibi görünüyor ve 15 Eylül 2020'den sonra iş hayatınızda önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. Her türlü engelin üstesinden gelebileceksinizr. Bu dönemde mali ilerleme görülecek ve iyi bir para akışı olacaktır. Uluslararası bir proje üzerinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. İş ortağınız çok destekleyici olacaktır. Harika anlaşmalar yapmanıza yardımcı olabilecek enerjiler hakim gökyüzünde iyi değerlendirin. 

İş değiştirmek sizin için uygun bir seçenek olmadığından, çalışanlara mevcut işyerlerinde çalışmaya devam etmeleri tavsiye edilir. Bu dönemde çok çalışmanız gerekebilir ama er ya da geç; çabalarının karşılığını alacaksın. Tüm çalışkan çalışanlar için heyecan verici haberler var. Özellikle bir kadın patronun altında çalışıyorsanız, yüksek terfi ve değerlendirme şansı vardır.

Para ve Finans: Eylül 2020 de gezegensel etkiler bu ayki finansal durumunuzu etkileyebilir. Bir yandan, iyi bir para akışı olacak   fakat ticari dava açma  ve açılma riski yüksek. Para ticareti yaparken çok dikkatli olmalısınız. 25 Eylül 2020'ye kadar hisse senedi ve borsalara yatırım yapmaktan kaçının. Geçmişte yapılan herhangi bir yatırım bu ayda büyük faydalar sağlayacaktır. Bazılarınız evinizin tadilatına para harcayabilir. Arkadaşlarınız baştan sona çok destekleyici olacak ve hatta bazıları finansal ilerleme kaydetmenize yardımcı olabilir. Genel olarak, bu ay para ve finansal konularda iyi bir ay gibi görünüyor.

Aşk ve Evlilik: Çiftler arasında tartışmalar ve tartışmalar var. Açık iletişim alıştırması yapmalısınız. Ayrıca birbirimizle kaliteli zaman geçirmek çok önemlidir. Partnerinizden şüphe etmekten vazgeçmelisiniz. Geçmişi bırakmak çok önemli. Küçük şeyler için minnettarlığınızı ifade edin ve partnerinizi merak edin. Bu faktör aşk hayatınızı daha heyecanlı hale getirecek. Evliliğinizdeki tutkuyu yeniden canlandırmak çok önemlidir. Yani bunun üzerinde de çalışmanız gerekebilir. Bekar Başakların evlilik teklifi alma ihtimali oldukça yüksek bu ay. 

Öğrenciler ve Çocuklar: Dikkat dağıtıcı şeylerin kurbanı olma ihtimali olduğu için akademik cephede başarılı olamayabilirsiniz. Sonuç olarak, kendinizi stresli hissetmeye ve çalışmalarınıza daha az odaklanmaya başlayabilirsiniz. Artan rekabet olacak ve çalışma yüküyle başa çıkamayabilirsiniz. z. Zamana değer vermeniz ve kendinizi çalışmak için motive etmeniz gerekecek. Hiçbir şeyin kariyer büyümesinden önemli olmadığını unutmayın. Bu yüzden dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durun ve çok çalışın.

Aile ve Sağlık:  Evdeki durum çok olumlu olacaktır. Bu ay boyunca ailede bazı hayırlı törenler yapılabilir. Arkadaşlarınız ve kuzenlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Miras mülkleriyle ilgili bir sorunuz varsa bu ay içinde çözülecektir. 

Herhangi bir büyük sağlık sorunu olmayacaktır, ancak yine de dikkatli olmanız gerekir. Bu ay boyunca bir aksilik yaşanma ihtimali olduğundan, araç sürerken yavaş bir hızda kalmalısınız. Sırt veya bacak ağrısı yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Kariyer, finans ve diğer pek çok güzel şeyle ilgili iyi sonuçlara hazır olun. Bu ay boyunca enerjiniz yüksek olacak. Bu ay gezegensel konumlar, hayatta akıllıca kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Bu dönemde başarı ve ün kazanabilirsiniz.

Jüpiter 13 Eylül 2020'de direkt olacak. Dinsel ve ruhani faaliyetlere ilginiz artacak. Bu, iç huzurunuza  ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında rakiplerinizin ve varsa davaların üstesinden gelebileceksiniz. Adınızda herhangi bir dava varsa, nihai karar sizin lehinize olacaktır. Güzellik, sanat, tasarım ve giyim ile ilgili iş bu ay boyunca çok karlı olacak. Güneş bu dönemde burcunuzdan geçeceğinden, politikacılar 15 Eylül 2020'ye kadar siyasi güçlere sahip olabilirler. Seyahat masrafları 15 Eylül 2020'den itibaren artabilir.

Pek çok Terazi işle ilgili yeni fırsatlar elde edebilirler. Hatta bazılarınız uluslararası takımlarda çalışma şansı bile elde edebilirsiniz.  Bir devlet işi için hazırlanıyorsanız, bu ay moral verici haberler alabilirsiniz.

Kariyer: Bu ay boyunca pek çok altın fırsat elde etme olasılığınız var. Yıldızlar bile sizin lehinize, ancak çabalarınızı ve sıkı çalışmanızı artırmanız gerekecek. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, 20 Eylül 2020'ye kadar beklemek daha iyidir. 25 Eylül 2020'den sonra bir ortaklık işine katılabilirsiniz. Bu ay sizi doğru yönlendiren büyüklerinizin söylemlerine kulak vermeniz  doğru kararlar almanıza katkıda bulunacaktır.

Yabancı bağlantılar, güçlü bir ağ kurmanıza yardımcı olacaktır. Yeni bir iş arıyorsanız, bu süre zarfında kabul edilebilirsiniz. Ancak, işinizden memnunsanız, iş çağrılarını görmezden gelmek daha iyi olacaktır sizin için.

Para ve Finans: Eylül ayında finansal konularda dikkatli olmanız gerekecek. Indastro, İmzalarınızı atmadan önce önemli belgeleri dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Yatırımlar çok akıllıca yapılmalıdır. Ay ortasından sonra gayrimenkule yatırım yapabilirsiniz. Ticari pazarlarda değişen trendlerin farkında olmak çok önemli. Bu ay boyunca kimseye borç vermekten kaçının.

Bazılarınız işlerine büyük miktarda yatırım yapabilir ve muazzam kazançlar elde edebilir. Bundan dolayı, finansal durumunuz güçlenecek ve yaşamda ilerleme merdivenlerini tırmanacaksınız. Bekleyen görevleriniz de devam ettirilebilir ve böylece sizi finansal kazançlara yönlendirebilir.

Aşk ve Evlilik: Partnerinizle farklılıklar yaşayabilirsiniz ve bu, ikiniz arasındaki anlaşmazlığın nedeni olabilir. Birbirinizle kaliteli zaman geçirmeniz ve açık iletişim pratiği yapmanız gerekecek. Kararlarınızı partnerinize dayatmamaya çalışın, aksi takdirde bu çok daha fazla anlaşmazlığa ve tartışmaya neden olur. Konuyu bir an önce çözmek daha iyi olacaktır ilişkiniz için.  Geçmiş sorunlar da bu ay içinde çözülecek ve ikiniz de birbirinizin arkadaşlığından keyif alacaksınız. Kişisel meselelerinize üçüncü bir kişinin müdahale etmesine izin vermeyin.

Öğrenciler ve Çocuklar: Akademisyenlerinize odaklanmanız muhtemeldir. Bunun yanı sıra, çalışmalarınızdan rahatsız olmadan spor ve diğer ders dışı etkinliklere de katılacaksınız. Bazılarınız becerilerinizi geliştirmek için kısa dönemli bir çevrimiçi kursa katılabilir. Bu konsantrasyonunuz, işleri hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır. Ezberleme gücünüz de bu dönemde gelişecektir. Yurtdışında eğitim almayı planlıyorsanız, o zaman sizin için bazı canlandırıcı haberler olabilir!

Aile ve Sağlık:  Aile ortamı uyumlu ve huzurlu olacaktır. Genişleme amacıyla aile şirketinize para yatırmayı planlayabilirsiniz. Ebeveynleriniz kararınızı destekleyecek ve mümkün olan her şekilde size yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, ayrı bir notta, kardeşlerle ilişki çok iyi olmayabilir. Indastro, konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmanızı tavsiye ediyor. Ataların mülkü ile ilgili sorunların bu ay içinde çözülme ihtimali var. Genel olarak, bazı ufak tefek inişler ve çıkışlarla birlikte, ay iç meselelerde iyi görünüyor.

Bu ay boyunca herhangi bir önemli sağlık sorununuz olmayabilir. Ancak yine de sağlığınız ve refahınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Sağlıklı beslenmeye çalışın ve sabahları hafif egzersizler yapmaya çalışın. Bunlar vücut ağrılarını azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca gün boyu devam etmenizi sağlar.

Akrep Burcu

Güneş bu ay kariyer evinizden transit geçecek. Bu sizin için çok ciddiye alınması gereken bir enerji işinize ve hedeflerinize odaklanın. Hayallerinizi ve içsel arzularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Yeni bir şey üzerinde çalışmakla çok meşgul olabilirsiniz ve tüm çabalarınızı buna harcayarak istenilen sonuçları alabilirsiniz. Bu dönemde Mars kendi burcundan geçeceği için başarılı bir yolda olacaksınız. Bu süreçte hükümetten ve yetkililerden destek alma ihtimaliniz yüksek.

15 Eylül 2020'de Güneş ve  Merkür burcunuzda birleşecek. Bu birleşmenin bir sonucu olarak, politikacıların bu dönemde siyasi güçler ve ün kazanmaları muhtemeldir.

En azından 13 Eylül 2020'ye kadar konuşmanızın kontrolünü elinizde tutmanız gerekecek. Bunun nedeni, Jüpiter'in bu dönemde doğrudan hareket halinde olacak ve muhtemelen çatışmalara ve sözlü çatışmalara neden olacaktır.

23 Eylül 2020'de Rahu Boğa burcuna taşınacak. Bu gezegensel konum, zihninizde kafa karışıklığına neden olacaktır ve sizin için elverişsizdir. Bu dönemde doğru kararları veremeyebilirsiniz. Bu nedenle, önemli konuları şimdilik beklemeye almak daha iyi olacaktır. Hukuki bir mesele veya davaya dahil olmanız durumunda, nihai karar sizin lehinize olabilir. Dolayısıyla 25 Eylül 2020'den sonra iyi haberler bekleyebilirsiniz.

Kariyer: İşyerinizde istenen sonuçları elde etme olasılığınız yüksektir. Bu ay iyi bir para akışı olacak. İş ortağınızla iyi bir ilişki sürdüreceksiniz. Aslında, yeni bir ortaklık işi başlatmak için harika bir zaman. Ayrıca işinize bir kadın ortak dahil edebilirsiniz. İşadamları bu ay şans sizden yana. İşletmenizi diğer ülkelere genişletmeyi planlayabilirsiniz. Ayrıca pazarlama, reklam öğesi tasarlama ve ürününüzün / markanızın reklamıyla ilgilenebilirsiniz. Her şeyi mümkün olan en iyi şekilde değerlendirin.

İşle ilgili seyahatler  çok verimli olabilir sizin için. İşlerinizi ve zamanınızı planlamalısınız. Çalışanlar üstlerinden beklenen desteği alacaklar. İş arayanlar bu dönemde yeni fırsatlar bulabilirler. Bu, işi değiştirmek için iyi bir dönem. 

Para ve Finans: Gezegensel pozisyonlar kazançlara ve parasal faydalara yol açacaktır. Geçmişte yapılan herhangi bir yatırım, bu ay boyunca çok büyük kazançlar sağlayabilir. Anne babanızdan mali destek alacaksınız. Hatta gerekirse bir işletme kredisi de alabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Bekarlar  aşık olabilir ve bu daha sonra ciddi bir ilişkiye dönüşebilir. Hala eski sevgiline aşıksanız  ve ayrıysanız İlişkiniz bu ay boyunca yeniden canlanacak. Partnerinizle çok kaliteli zaman geçireceksiniz ve işin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Bazı ciddi aşk ilişkileri evliliğe dönüştürülebilir. Eşinizle açık iletişime önem vermeli ve birbirinizden şüphe etmekten kaçınmalısınız. Akrabalarınızla iyi bir ilişki sürdürmeye çalışmalı ve konuşmalarınızda  kontrol sahibi olmalısınız. Partnerinizle aranızda bazı güven sorunları olabilir. Bu nedenle, sorunları çözmek ve hayat arkadaşınızla aranızdaki yakınlığı artırmak için ilişkinize gereken önemi vermelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar:  Güveniniz artacak ve hayatta doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Rekabetçi sınavlara hazırlanıyorsanız, çabalarınızı artırmanız ve biraz daha fazla çalışmanız gerekebilir. Çocuklar ve ebeveynler arasındaki ilişki de 13 Eylül 2020'den itibaren iyileşecek. Genel olarak, öğrenciler bu ay eğitimi en önemli öncelik haline getirecekler.

Aile ve Sağlık: Aile bireyleriniz ile   sözlü savaş olasılıklarından bile kaçınmak için konuşmanız ve mizacınız üzerinde uygun bir kontrol sağlamanız önem taşımakta. Mülkiyetle ilgili anlaşmazlıklar barışçıl bir şekilde çözülebilir. 
Gökyüzü mide enfeksiyonlarına yol açabilecek açılar barındırıyor sizler için dikkatli olmalısınız.  Bipolar rahatsızlıkları olan Akrep burçları  bu ay özel bakıma ihtiyaç duyabilirler. Ve ay boyunca  dikkatsiz alkollü  araba kullanmaktan kaçının ve aksilik ve kazaları önlemek için araba sürerken yavaş bir hızda devam edin. 

Yay Burcu

Ayın ilk günlerinde kendinizi çok iyi hissetmeyebilir ve dayanıklılıktan yoksun bir ruh halinde olabilirsiniz. ir. Bu nedenle, 13 Eylül'e kadar olan dönem Yay burçları için bir şekilde elverişsizdir. Kadın aile üyeleriyle önemsiz konular üzerine tartışma ihtimaliniz var. Sevdiklerinizle sözlü kavgalar yaşamamak için öfke ile kararlar almamaya söylemlerde bulunmamaya dikkat edin . Ayrıca, harcamalarınızı azaltmaya ve tasarruflarınızı artırmaya çalışın.

13 Eylül 2020'den sonra yeni bir ev veya mülk satın alma şansınız çok yüksek. 15 Eylül 2020'de Güneş, yüce Merkür ile birlikte kariyer evinizden geçiş yapacak. Bu, iş gezileri planlamak için iyi bir zaman sizler için. Bu dönemde siyasetçilerin de siyasi güçler ve isim kazanma şansı yüksektir. Bazılarınız sosyal hizmette aktif bir rol oynayabilir ve muhtaç ve yoksul insanlara yardım etmek için öne çıkabilir. Ayrıca, araştırma ve okült bilime olan ilginiz artabilir. Medya ve basındaki kişiler bu ay boyunca yeni fırsatlar elde edebilir.

Kariyer: 13 Eylül 2020'ye kadar olan dönem sizin için biraz zor olabilir. Ancak bu sadece geçici bir aşama olduğu için endişelenmenize gerek yok. Bu dönemden sonra durumunda bir iyileşme göreceksiniz. Ayın ikinci yarısı hem iş adamları hem de çalışanlar için çok uygun olacak. Girişimcilerin bu aşamada altın bir fırsat elde etmesi muhtemeldir. Uluslararası bir proje üzerinde çalışma şansınız olabilir. Bu, kariyerinizi artıracak ve portföyünüze yeni bir başarı katacaktır.

İş arayanlar, ayın ikinci yarısında  arzu ettikleri işlere erişebilirler. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle iyi bir ilişki sürdürebileceksiniz.

23 Eylül 2020'de Rahu Boğa burcuna taşınacak. Bu gezegensel konum sizin için çok faydalı olabilir. Bu dönemde yeni bir iş bulabilir veya yasal bir anlaşmazlığı çözebilirsiniz. Mali durumunuzu iyileştirecek ani, beklenmedik kazançlar olabilir. Kimseyle boşuna tartışmalara girmemeye çalışın. İş insanlarına tavsiyem sabırlı olmak ve para kazanmak için yeni stratejiler düşünerek hareket etmeniz olacaktır.

Para ve Finans: Ayın ikinci yarısında kazanç sağlama şansınız oldukça yükseliyor. Ancak mali durumunuzu kontrol etmek için harcamaları takip etmeniz gerekecek, özellikle 12-16 Eylül 2020 arasında. Bazılarınız bu ay evinizi yenilemeyi planlayabilir. Bu piyasaların değişen eğilimlerinin farkında olmanız koşuluyla, yatırım yapmak için iyi bir zamandır. Bu ay yeni bir ev veya araç satın alma şansınız var. Eşinizden ve ebeveynlerinizden maddi destek alacaksınız.

Aşk ve Evlilik:  İlişkiniz bu ay boyunca sorunsuz bir şekilde ilerleyebilir. Partnerinizle kaliteli zaman geçireceksiniz ve bu dönemde anlayış seviyeniz de gelişebilir. Her şeyi çok net tutmanız önemli ilişkinizde. Bu, partnerinizle güçlü bağlar kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, kararlarınızı partnerinize empoze etmeyin ve onu anlamaya çalışın. Sabırlı ve dikkatli olun ve olgun davranın. Bekarlar meslektaşlarına veya arkadaşlarına aşık olabilir. Evli yaylar bazılarınız eşinizle yeni bir işe  başlayabilir. Bekar olanlar da bu ay içinde evlenebilirler.

Öğrenciler ve Çocuklar:  Ayın başında dikkat dağıtıcı şeylerin avı olma ihtimaliniz var. Bu dönemde performansınız ve notlarınız düşebilir. Bu nedenle, daha çok çalışmanız ve konsantrasyonunuzu artırmanız gerekecek. Hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeden kendinizi çalışmalara adamalısınız.

Ayın ikinci yarısı daha iyi olabilir ve bu dönemde iyi performans gösterebilirsiniz. Notlarınızda bir gelişme olacak. Ayrıca çalışmalarınıza iyi bir şekilde odaklanabileceksiniz.

Yurt dışı eğitiminizi planlamaya başlamak için iyi bir zaman. Ebeveynleriniz çok destekleyici olacak ve sizi hayatın her alanında elinizden gelenin en iyisini yapmaya aktif olarak teşvik edecek.

Aile ve Sağlık: . Ay başında aile ortamınızda huzursuzluklar olabilir. Bunun nedeni, istenmeyen harcamalar veya aile üyelerinin sağlıklarının bozulması olabilir. Bununla birlikte, ayrı bir not olarak, aile şirketinize bir genişleme fikri ile yatırım yapmayı planlayabilirsiniz. Ne yaparsan yap, kardeşleriniz size karşı olacak ve bir şeyleri anlamalarını sağlamak çok zor olacak.

Ebeveyninizin sağlığı bu ay boyunca sorunlu olabilir. Ayrıca  baş ağrıları ve migren atakları yaşayabilirsiniz. Bu ay boyunca bacak veya sırt ağrısı yaşayabilisinizr. Durum ciddileşmeden ve kontrolden çıkmadan bir doktora danışmanız daha iyi olur. 

Oğlak Burcu

Bu ay boyunca iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda bazı karışıklıklar ve problemler yaratması muhtemel olan Sade Sati'nin etkisi altındasınız. Stresin bir sonucu olarak cildiniz ile iligli alerjik reaksiyonlar yaşayabilirsiniz. 23 Eylül 2020'ye kadar seyahat harcamalarınız artacaktır. Bu süre zarfında ailevi anlaşmazlıklarınız da olabilir. Sakinliğinizi korumanız önem taşımakta.

26 Eylül 2020'ye kadar soğukkanlılığınızı korumanızı tavsiye ediyorum. Bu dönem sizi yüksek ve düşük noktalara götürebilecek enerjiler ile  dolu ancak akıl sağlığınızı korumaya çalışmalısınız. Burcunuzda Güneş ve Mars birleşimi var. Bu gezegensel kombinasyonun bir sonucu olarak, İş hayatınızda güven kaybı yaratmadan hareket etmeniz önemli. a. Ayrıca, gözlerinize özel özen göstermeniz gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Bu ay ki gezegensel konumlar nedeniyle, ilginiz politika veya araştırmaya çekilebilir. Bazılarınız dini ve ruhani faaliyetlere meyilli olabilir ve hatta evinizde hayırlı programlar düzenleyebilir. Herhangi bir yasal anlaşmazlığa karıştıysanız, 23 Eylül 2020 civarında moral verici haberler alabilirsiniz.

Kariyer: Bu ay içinde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ancak, en azından 13 Eylül 2020'ye kadar işletmenize büyük miktarda yatırım yapmanız akıllıca değildir. Yatırımın geri dönüşü bu belirtilen süre boyunca beklediğiniz gibi olmayabilir İşverenler çalışanları ile tartışmaya girme ihtimali yüksek enerjiler ile karşı karşıyalar.  Sakin olmanız ve durumu sakin bir şekilde yönetmeniz zarar görmenizi engelleyecektir. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, giysi, güzellik ve tasarımla ilgili çalışmalara gitmelisiniz. Bu aynı zamanda yeni bir iş ortaklığına girmenin tam zamanı sizler için.  Eylül aynı zamanda işinizi değiştirmek için iyi bir zamandır.

Para ve Finans: İşyerinizde bazı mükemmel fırsatlar elde edebilirsiniz ve bunlar para akışının artmasına yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, iyi bir parasal pozisyonda olacaksınız. . Bu süre zarfında bazı ek kazançlar elde edebilirsiniz. Gerekirse banka kredisi de alabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Sevginiz ve şefkatiniz söz konusu olduğunda oldukça açık bir yaşam sürdüreceksiniz. İkiniz arasında büyük bir tutku olacak ve ilişkiniz konusunda çok açık olacaksınız. Birbirinizle kaliteli zaman geçirmeniz muhtemeldir. Hatta birlikte kısa bir gezi planlayabilirsiniz. Bu, bekar oğlak burçları için de harika bir ay. Bu ay ideal partnerinizle tanışma şansınız yüksektir.

Öğrenciler ve Çocuklar:  Çalışmalarınıza iyi konsantre olacak ve her türlü dikkat dağınıklığını ortadan kaldırabileceksiniz. Mezuniyet ve mezuniyet sonrası takip eden öğrencilerin akademik cephede iyi ilerleme kaydetmeleri muhtemeldir. Okula giden öğrenciler çok çalışmalı ve bir şeyleri hızlı bir şekilde kavrama ve öğrenme çabalarını artırmalıdır. Rekabetçi sınavlara hazırlananlar, başarılı olmak istiyorlarsa dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durmaları gerekecek.

Aile ve Sağlık:  Siz veya aile üyenleriniz hukuki bir ihtilafın içine girebilir ve bu da bir mahkeme davasına dönüşebilir.  Bununla birlikte,  ataların mülkiyeti konusunda ihtilaf olasılığı yüksek etkiler ile karşı karşıyasınız. 

Anneniz bu ay boyunca bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Düzenli kontroller için onu doktora götürmelisiniz. Bunun yanında sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Diğer aile üyelerine bakabilmek için sağlıklı olmanız gerekir. Bu nedenle, besleyici yiyecekler yiyin ve sabahları  hafif egzersizler yapın. Bu sadece vücuda enerji sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlık sorunlarını uzak tutmaya da yardımcı olur.

Kova Burcu

Eylül sizler için kendi kendinizi analiz dönemi olacak. Bunun nedeni, Sade Sati'nin etkisi altında olmanızdır. Bu ay çok çalışacaksınız.  Güneşin geçişi sizin için çok uygun olacaktır. Politikacılar bu ay boyunca siyasi güçler ve ün kazanabilirler.

Bu ay boyunca, Mars ın yansıması ile, kariyerle ilgili konular için biraz elverişsiz durumlar söz konusu olabilir sizler için. Şu anki durum sizden çok çalışmanızı ve sabırlı olmanızı geretirmekte. Mantıklı bir tutum sergilemelisiniz. Zor durumlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerekecek. Daha iyi hissetmenize yardımcı olacağından, sorunlarınızı  güvendiğiniz biriyle paylaşabilirsiniz.

Bununla birlikte,  bu ay bir emlak anlaşmasını tamamlama şansınız var ve bu durum sizin için çok karlı olacaktır. Jüpiter 13 Eylül 2020'de direkt konumda olacak. İnsanlar sizden tavsiye isteyebilir. 15 Eylül 2020 tarihinden sonra yeni bir işe başlayabilir veya işinize yatırım yapabilirsiniz.
Bazılarınız 23 Eylül 2020'den sonra evinizde hayırlı programlar düzenleyebilir. Bunun nedeni Rahu'nun bu dönemde Boğa burcuna taşınarak sizi dini ve ruhani faaliyetlere yöneltmesi olacaktır. 

Kariyer:  Bu ay içinde yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşinizi büyütmeyi planlıyorsanız, o zaman doğru zaman. İyi bir yatırım getirisi elde etme olasılığınız yüksektir. Bazılarınız yabancı ülkelerden iş teklifleri alabilir ancak bu süre içinde seyahat etmekten kaçınmalısınız.  İş arayanlar bu süre içinde iş teklifi alabilirler. Meslektaşlarınızdan zarar görebilirsiniz özellikle Kadın meslektaşlarla stratejik mesafeyi korumak zarar görmenizi engelleyecektir. 

Para ve Finans:  Para girişi ay boyunca iyi olacak. Parasal zorluklardan kurtulabilir, eski borçlarınızı ve ödünç aldığınız miktarı geri ödeyebilirsiniz. Bu piyasaların değişen eğilimlerinin farkında olmanız koşuluyla paranızın bir kısmını ev tadilatı, mobilya ve hayırlı programların düzenlenmesi için harcayabilir yeni bir yere taşınabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik:  ilişkiniz üzerinde hassasiyetle durmanız gereken bir aydasınız.  Birbirinizden şüphe etmekten kaçının ve işinizin aşk hayatınıza zarar vermesine izin vermeyin. Partnerinize zaman ayırmalı ve iletişiminizi artırmaya çalışmalısınız. Geziler planlamalı ve birlikte güzel anlar geçirmelisiniz.   Kararlarınızı onlara empoze etmeyin çünkü bu tavrınızdan hoşlanmayabilirler. Eşinizden hiçbir şey saklamadığınızdan emin olun.

Öğrenciler ve Çocuklar:  Dikkatinizi dağıtacak şeylere kapılmadan çalışmalarınıza konsantre olabileceksiniz. Rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrencilerin bu ay daha fazla çalışmaları gerekebilir. Mezuniyet ve mezuniyet sonrası takip edenler bu ay iyi bir ilerleme kaydedecekler. Daha yüksek öğrenim planlayan öğrenciler, istedikleri kolej / üniversitede bir yer bulabilirler. Okula giden çocuklar çalışmalarını çok iyi yönetecekler. Çevrimiçi eğitim kavramını beğenmeye başlayabilirler ve bu, çalışmalara olan ilgilerini artırmaya yardımcı olacaktır.

Aile ve Sağlık: 13 Eylül 2020'ye kadar ailede stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu sadece geçici bir aşamadır. 13'ünden sonra bir umut ışığı göreceksiniz ve aile durumunuz iyileşmeye başlayabilir. Önceki konular çözülecek ve kardeşlerinizden beklenen desteği alacaksınız. 
Sağlık söz konusu olduğunda, bazı nörolojik sorunları olan kişilerin bu ay çok dikkatli olmaları gerekecektir. Stresin zihinsel sağlığınıza zarar vermesine izin vermeyin. Düzenli olarak doktorunuza danışmanız daha iyidir. Doktor reçetesi olmadan ilaç almayınız. 

Balık Burcu

Bu ay gezegensel konumlar, iş ortakları için uygun sizler için. Ortaklarınızla iyi  ileitşiminiz  harika işler yapmanıza neden olacak. Birbirinizden tavsiye alacaksınız ve bu, işiniz için çok faydalı olacaktır.

13 Eylül 2020'den itibaren olan dönem sizin için en uygun dönem olacaktır. Jüpiter'in kariyer evinizdeki doğrudan hareketi ile kazanımlarınız artıyor. 5 Eylül 2020'den itibaren gökyüzü mesleki konularda  sizi akıllı bir rakip haline getirecek ve bu süre zarfında rakiplerinizi alt edebileceksiniz.

Rahu, Cesaret evinize taşınacak, böylece güveninizi ve iradenizi artıracaktır. Enerjiniz yükselecek ve işinize daha iyi konsantre olacaksınız. Araştırmaya olan ilginiz üretilebilir. Ancak, iyi sonuçlar için daha çok çalışmanız gerekebilir.

Kariyer:  Verimliliğinize ve zekanıza güvenmeniz gereken etkiler ile karşı karşıyasınız. Yaptğınız işe bağlı olarak  Müşterileriniz ürününüz / hizmetiniz / markanızdan haberdar olması için reklamcılık ve sosyal medya pazarlaması hakkında düşüncelerinizi uyguladığınızda kazanımlarınız ve irtibatınız yükselecek. Uluslararası bir projede çalışma şansınız bile olabilir. Bu, kariyerinizin ilerlemesi için çok faydalı olacaktır. Bir iş anlaşması planlıyorsanız, 13 Eylül 2020'den sonra moral verici haberler alma olasılığınız yüksektir. Bir kadın ortakla yeni bir ortaklık işi başlatabilirsiniz.

İş arayanlar bu ay içinde mülakat aramaları almaya başlayacak. Aynı şekilde, işinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, daha iyi fırsatlar aramaya başlamanın tam zamanı.  Bir iş transferi talep ettiyseniz, bu ayın sonuna kadar olumlu haberler alabilirsiniz.

Para ve Finans:  Bu ay çok para kazanabilirsiniz. . Bu süre zarfında yeni bir ev veya araç satın alabilirsiniz. Hatta bazılarınız evinizi yenilemeyi bile planlayabilir. Bu, bir genişleme fikri ile işe para yatırmak için iyi bir zamandır, yoksa yeni bir işe de başlayabilirsiniz. Ancak, başkalarıyla para takas ederken dikkatli olun ve bu ay boyunca borç para vermekten kaçının.

Aşk ve Evlilik: Partnerinizle romantik bir ay geçirmeniz muhtemeldir. İlişkiniz, geçmiş sorunları geride bırakacağınız ve hayatınızda ilerleyeceğiniz bu dönemde sorunsuz bir dönüş alabilir. İlişkinizi yeniden canlandırmaya çalışacaksınız. Birbirinizi desteklemeye devam etmelisiniz. İlişkinizde duygusal bağ ve tutkuyu sürdürmek çok önemli olacaktır.  Eşiniz, işyerinde bazı iyi fırsatlar yakalayabilir. Onu desteklemeniz, motive etmeniz ve en önemlisi onu iyi anlamanız gerekecek. Ay sonuna kadar eşinizle bir gezi planlayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Değerli zamanınızı anlamsız faaliyetlere harcamaktan kaçının. Öğrenciler bu dönemde onları rahatsız edecek küçük sağlık sorunları ile karşılaşabilirler. Ancak bunlar kolayca iyileştirilebilir. Zor durumların üstesinden gelmenize yardımcı olacağı için zihinsel olarak güçlü olmanız gerekecek.

Ayın ikinci yarısı öğrenciler için çok daha iyi olacak. Bu süre zarfında iyi bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Rekabetçi sınavlara hazırlananlar, çalışmalara tam olarak odaklanacaklar. İstediğiniz kolej / üniversiteye kabul edilmekte sorun yaşamayacaksınız.

Aile ve Sağlık: Arkadaşlarınıza dikkat edin, maddi manevi zararlar görebilirsiniz. vardır. Ancak ayrı bir kayda göre anne babanız çok destekleyici olacak ve bu faktör size güç kazandıracaktır.

Sağlığınız hakkında konuşurken, bu ay boyunca abur cubur yemekten kaçınmanız gerekecek. Sabahları her gün yürüyüşe çıkmak veya koşmak formda ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık