Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Aile büyüklerinizin desteğini alacağınız iş ve eğitim hayatınızda iyi şansın sizden yana olacağı bir ay olacak özel yaşamınızda ilgili konularda ise sevginin emeğin karşılıklı olarak kıymetini bileceğiniz eş veya sevgilinizle ortak kararlar alıp Maddi manevi Fera erişebileceğiniz etkiler söz konusu Ticaret hayatınızda ise ortaklıklarla ilgili konularda dikkatli olmaları özellikle Bilginiz dışında yapılan yasal işlemler olup olmadığını kontrol altında tutmalısınız bu ay sonuna doğru yapacağınız seyahatler finansal konularda önemli kazanımlar elde etmenizi sağlayabilir. 

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de ilaç kullanımı tıbbi müdahaleler de sorunlar yaşayabilirsiniz bu tarz uygulamaları bu günlerde yaptırmamanız  daha iyi olabilir sizler için.

Boğa Burcu

Bu ay ilişkilerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız ister kişisel ister profesyonel ister özel yaşamınızda.  Her şeyi derinlikli bir şekilde incelemeli ele almalı  ve hırslarınız da değil kalbinizde duygularınıza anlayışlı olmaya odaklanmalısınız. Ay boyunca işinizle ilgili konularda belirsizliklerin netlik kazanması ile huzur bulacak İş hayatınızda size zarar vermeye çalışan kişilerin deşifre olması ile zarar görmeden bu insanları hayatınızdan uzaklaştırma şansına kavuşmuş olacaksınız ay boyunca iş veya özel yaşamınızda ilgili yapılacak yolculuklardan son derece iyi sonuçlar alabilir bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bu ay istediğimizin gerçekleşmesi ile Heyecanlı bir sürecin içerisine girebilirsiniz bekar boğalar Sizlerde sürpriz bir kararla ilişkinize evliliğe taşıyabilirsiniz ay  sonuna doğru.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 
Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de yeni başlangıçlar yapmamaya estetik müdahalelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. 

İkizler Burcu

İş değiştirmek yeni başlangıçlar yapmak bu ayın size yansıyan en güçlü etkiler arasında özellikle şehir değişikliği yeni bir işle ilgili yapılan planlamalar da yeni bir görev almak bu ay size gökyüzünün armağanı olabilir. Gizliliğe önem vermeli işinizle ilgili gelişmeleri Kendi içinizde güvendiğiniz insanlar dışında paylaşmaya Özen göstermelisiniz özel yaşamınızda ise tutkulu bir aşk hikayesinin kahramanı olmanız mümkün Duygularınızı hareket ederken gerçeklerden de uzaklaşmamanız gerektiğini unutmamalısınız.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu

Dostu düşmandan ayırt edeceğiniz enerjiler farkındalığınızı attıracak. Dürtüsellik baskın tavırlar özel yaşamızda sorunlara neden olsun istemiyorsanız sakin olmalı kırıp ta kırılmayacağınızı ummalısınız.  Eşinizle sevgiliniz ile inatlaşmalar ilişkinizde büyük krizlere yol açabilir sevip sevilirken kıymet bilin pişmanlıklarına yenilerini eklemeyin. Mesleki konularda ise  işyerinde tanınma ve sorumluluklarınızın artabileceği bir süreçtesiniz. Bilgiye kendinizi işiniz ile ilgili geliştirmeye önem vermelisiniz. İş hayatınızda ise yatırımlar söz konusu olursa dikkatli ve gerçekçi olun aksi halde erliler başarısızlık ve finansal kayıplar yaşayabilirsiniz.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 
Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı resmi işleriniz ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. 

Aslan Burcu

Kendiniz ile ilgili ruhsal ve fiziksel sağlığınız şifalanacak bu ay boyunca. Çalışma ortamındaki değişiklik, Bu hava değişimi de olabilir sağlığınızın bozulmasının bir nedeni olabilir. Yeni bir  işe başlayanlar yeni çalışma ortamının stresi, fiziksel ve zihinsel refahınızda oldukça belirgin olacaktır. Aile ilişkileriniz ve özel hayatınız ise  sevgi dolu olacaktır. Bu ay finansal yatırımlar ortaklıklar  İstenen sonuçları vermeyeceklerinden Kasım ayı boyunca önemli bir karar vermekten kaçının.
 
15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 
 Ay karşıt burcunuz Kova’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ile kararlar almamalısınız.

Başak Burcu

İş ya da özel hayatınız ile  ilgili kısa mesafeli seyahatler Kasım ayında sizlere şans getirebilir.  Ay boyunca sevdikleriniz ile dostlarınız ile bağınızı güçlendirecek küçük bir tatil bile planlayabilirsiniz. İşyerindeki girişimlerinizde aktif olacak ve takdir toplayabileceksiniz. Tüm bu elverişli şeylerin arasında, sözlü iletişiminizle ilgili bazı zorluklar yaşayabilirsiniz, bu nedenle kalp kırıklıklarını ve anlaşmazlıkları önlemek için sözlerinizi seçerek kontrol etmeye özen göstermelisiniz. Unutmayın kırdığınız bir kalbi kazanmanız kolay olmayacaktır.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu

Bu ayı şanslı bir dönem olarak görebilirsiniz, tüm dilekleriniz gerçekleşebilir ve iş eğitim hayatınızda arka arkaya hayırlı haberler alabilirsiniz.  İnsanlarla sohbet ederken yumuşak bir ses tonu kullandığınızdan emin olun, böylece yanlış anlamalara veya anlaşmazlıklara düşmezsiniz. Harcamalarınızı kontrol tutun ve mümkün olduğunca anlamsız giderler kaçının. Özel yaşamınızda ise kıskançlığınızı kontrol altında tutmalısınız.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 
 Ay karşıt burcunuz Koç’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 

Akrep Burcu

Bu ay eş ya da sevgilinize e sevgi dolu ve şefkatli olmanızın önemine işaret etmekte.  Karışıklık veya anlamsız sorunlar için gereksiz sorunlar yaratmamalısınız. İş hayatınızda ise Araştırmacı ve otoriter tavrınızı koruyun, aksi takdirde  iş ortaklarıyla sorun yaşayabilirsiniz.  Devlet makamlarından yardım ve destek alabilirsiniz. Bu kesinlikle kariyerinizi şekillendirebilir ve  büyük olasılıkla başarı merdivenlerine tırmanarak isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

15 Kasımda Burcunuzda Yeni Ay 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 
Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya iş ve özel hayatınızda ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 

Yay Burcu

Kasım ayı boyunca Satürn ve Jüpiter'in gerilemesi bazı olumsuz etkiler yaratacağından sağlığınız  da çok dikkat li olmalısınız. Ajitasyon ve rahatsızlık, uyku düzeninizi ve aynı zamanda düşünme yeteneklerinizi de etkileyecek olan yüksek stres e neden olacaktır.  Dini ve manevi faaliyetler,fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatabilir sizleri. Aşk hayatınızda ise son derece romantik gelişmeler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin.


15 Kasımda Akrep burcunda Yeni Ay
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 

 Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu

Gökyüzü bu ay boyunca her konuda  adil yaklaşımlarınızın bazı engellerden geçmeniz için önemini vurgulamakta. Kardeşlerinizden zararlar görebilir aileye ait mülkler ile ilgili ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel cephede, yeni arkadaşlar edinecek ve sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Maddi konularda  iyi getiriler elde edeceğiniz ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni AY 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 
Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu

Bu ay boyunca bankalar ve finansal konularda dikkatli kararlar almalı başkalarından kaynaklı zararlara karşı tedbirli olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda  Yöneticiler ve patronunuz  ile iyi ilişkiler sürdürmek, bu ay boyunca destekleyici bir çalışma ortamının temelini oluşturmanızı sağlayacaktır. Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu kimsenin avukatlığına soyunmamanız gerçekliğini bilmediniz konularda tartışmalar içine girmemeniz olacaktır.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni AY 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 

Balık Burcu

Bu ay kişisel ve mesleki hayatınızda  davranış ve tutumuzu samimiyetle içtenlikle yaptığınızda her şey istediğiniz gibi ilerleyecek.  Hayatın  önemini anlamalı ve önceliklerinizi yeniden yapılandırmaktan korkmamalısınız. Yükseköğretimde başarı sizden yana. Kişisel güvenliğiniz ile ilgili tedbirli olmalı önlemleri arttırmalısınız. Özel yaşamınızda anlık kararlar büyük pişmanlıklara ve zarar göreceğiniz olaylara dikkat etmelisiniz.

15 Kasımda Akrep burcunda Yeni AY 
30 Kasımda İkizler burcunda Ay tutulması gerçekleşecek. 

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık