Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Donald Trump Astroloji Analizi

donald-trumph-dogum-haritasi

Rasi Ay Burcu: Akrep

Nakshatra: Jyeshtha

Güneş Burcu (Batı Astrolojisine Göre): İkizler

Güneş Burcu (Hint Astrolojisine Göre): Boğa

donald trump astroloji analizi

Gezegenler C R Rashi Boylam Nakshatra Pada ilişki Asc Aslan burcu 06-51-24 Magha 3 Güneş D Boğa Burcu 29-50-09 Mrigasira 2 Düşman Ay D Akrep Burcu 28-06-00 Jyeshtha 4 Zayıf Mars D Aslan Burcu 03-40-45 Magha 2 Arkadaş canlısı Merc D İkizler Burcu 15-46-15 ARDRA 3 Kendi Jupt R Başak Burcu 24-21-18 Chitra 1 Düşman Venu D Yengeç Burcu 02-38-44 Punarvasu 4 Düşman satn D Yengeç Burcu 00-42-17 Punarvasu 4 Düşman Rahu R Boğa Burcu 27-39-01 Mrigasira 2 - Ketu R Akrep Burcu 27-39-01 Jyeshtha 4 - Uran D Boğa Burcu 24-48-16 Mrigasira 1 - NEPT R Başak Burcu 12-45-21 Hasta 1 - Plut D Yengeç Burcu 16-53-49 Aslesa 1 -

Donald Trump 14 Haziran 1946 tarihinde saat 10:54 te New York'ta doğdu. Trump’ın Güneş burcu Boğa; Hint astrolojisine göre yükselen burcu Aslan. Güneş; statü, itibar ve kariyeri temsil eden 10.ncu evde. Haritasında Yükselen Aslan ın hükümdarı. haritasında ki iyi yerleşimde ki rahu onu çok güçlü kılıyor. Yükselen Mars tarafından oluşturulan son derece güçlü bir Raja-Yoga (Yükselen burcun) da gerçekleşiyor. O kendi zihninde aldığı her kararda kendi her şekilde haklı görür ve hedeflerine giden yolda ne ile karşılaşırsa karşılaşsın mücadele etmekten vazgeçmez! Marsın yerleşimi gayrimenkul holdingler ve ticari hayatında onu başarılı kılıyor. Evlilik ve ortaklıkları temsil eden 7nci evinde Mars ve Raja Yoga bu anlamda onun için çok iyiye işaret değil. Evlilikle ve özel hayatında yaşadığı sansasyonel olaylar bu durumu ortaya koyuyor ve bu gezegensel kombinasyon kötü bir şekilde biten evlilikler ve iş ortaklıklarını beraberinde getiriyor ona. Fakat bu yerleşim halka güçlü bir iletişimci için yapıyor kendisini. Hırçın saldırgan ve ikna edici bir şekilde. Haritasında 6.ncı evinde bulunan Jüpiter ve Venüs onu güçlü bir rekabetçi zeki bir o kadar da kurnaz yapısı ile güçlü kılmakta. 2nci ev ve 8nci ev yerleşimleri onu güçlü etkili ve zengin bir iş adamı yapıyor. Ay'ın Akrep burcunda ketu ile yerleşimi onu kararlı sezgisel bir o kadar da öfkeli kılıyor. Yükselen burcunun yerleşimi onu kararlı ve güven veren bir izlenim bırakmasına neden olsa da o duygusal geçişleri yüksek savunmasız hissettiğinde saldırgan bir tutum içine giren bir yapıya sahip. İsteklerine giden yolda her şeyi göze alır ve karşısına çıkan engellere merhamet duygusundan yoksun yaklaşımlarda bulunmaktan çekinmez. Onun zihninden tam anlamı ile geçenleri en yakınında ki kişiler bile algılayamaz. O söylemedikçe. Otoriter tavrı kitleler tarafından eleştirilse de onu her zaman etkili kılmaya yetecektir. Eleştirildiği anda öfkelenir ve bunu açıkça sözlerine yansıtarak ortaya koymaktan çekinmez. İnançları konusunda fanatik siyasi başarı elde etme noktasında stratejiktir. Trump uluslararası politika ve mali konularda oldukça zeki ve analitik düşünce yapısına sahip.

Donald Trump’ın Büyük iyilik Jüpiter Dasha nın 16 yıllık dönemi başlarken Başkan olması gökyüzünün ona armağanı olsa da özellikle 2017 in Mayıs ayından itibaren oldukça zorlayıcı enerjiler ile karşı karşıya kalacağı da yine astrolojik veriler ile ortada. 12nci evinde etkili olacak Satürn ün yansıması ile siyasette finansal konular ve maddi gelişiminde ne kadar zorlukla karşılaşırsa karşılaşsın onu popüler kılmaya devam edecek.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık