Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Doğum Haritasında Yatırım Planlarında Kazanç ve Kayıp Göstergeleri

Doğum Haritalarımızda  Borsa Hisse Senedi Gibi Yatırım Planlarımızda Kazanç ve Kayıp Göstergeleri

Borsaya yatırım yapmayı hisse senedi alanında kariyer planlamayı düşünüyorsanız, öncelikle borsadan kazanç elde edip etmeyeceğinizi haritanızda yapılan incelemeyle öğrenmelisiniz. Pek çok kişi kariyerle ilgili konularda düzenli olarak astrologlarına danışarak doğum haritalarının analizlerini yaptırarak bilgi sahibi olurlar. Doğum haritalarımızda her ev yaşamsal bir alanla ilişkilidir yaşamın her noktası gökyüzü ve gezegen geçişlerinin konumu ile bizlere önemli ipuçları verir.

Borsada artan yatırımlarla birlikte  kişiler tarafından önemli bir kariyer seçeneği haline gelen oldukça popüler bir durumdur. Borsa da  başarılı olup olamayacağınız hakkında fikir sahibi olabilmek için doğum haritanızı analiz ederken büyük kazançlar vadeden evlere bakmalıyız. 5nci ev 8nci ev 9ncu ev 11.nci evlerin konumu yerleşimi oldukça önemlidir. 5nci  ve 9ncu evin lordları yan yana ya da birbirleriyle iyi konumlarda yerleştiğinde  kişi borsa ve hisse senedi aracılığı ile kazanım elde edebilir.

Doğum haritasında 11nci evde Jüpiter varsa ve 11nci evde Merkür ve Rahu birlikteyse borsada büyük başarılar kazanılması mümkün olur. Dolayısıyla borsada başarıya gerçekten yardımcı olacak pek çok kombinasyon söz konusu fakat bu kombinasyonlara sahip birçok kişi istenilen başarıyı da elde etmekte zorlanabilir çünkü doğum haritası bir bütündür ve tümüyle değerlendirilmelidir. 

Doğum haritasında borsayla ilgilenen alanlar 5nci ev önemlidir. 5nci  ev spekülasyonlarla da ilişkilidir, 5nci evde yararlı ve son derece güçlü bir gezegen varsa bu anlamda kişiye başarı sağlayacaktır. 8nci  evse ani yükselişi ve düşüşü gösterir. Güçlü yerleşmiş bir sekizinci ev piyango borsa gibi benzeri konularda kişinin kazançlar sağlayabileceğini göstergesidir. 2nci ev para evimiz zenginliği 11nci ev kazançları 12nci evde doğum haritasında kayıpları yönetir.

Doğum haritasında 12nci evin lordu arasında bir bağlantı varsa kişi spekülasyonlar yoluyla zenginlik kaybı yaşayabilir. Rahu gibi zararlı gezegenler borsa ve hisse senetleri aracılığıyla başarıya analiz etmede son derece önemli bir role sahiptir. Rahu kazanımlarla ilgili konularda ciddi kayıplara sebebiyet verebilir. Kuzey ay düğümü ve Rahu doğru Seyirde olmamalıdır. Bu durum bir anda başarıyı yerle yeksan edebilir. Ay ve Merkür Jüpiter zenginliğin göstergesi. Merkür borsanın göstergesidir. Jüpiter bankalar hisseleri para altın elmas değerli taşlarla ilgili kazançları da ortaya koyar.

Merkür zekayı ve özellikle borsada elde edilen ani kazanımlarla da ilişkilidir. Borsada kazanç elde etmek için sahip olunması gereken gezegen kombinasyonları 5nci ev 2nci ev ve 11nci evin birbiriyle bağlantısı kazanımlara yol açacaktır. Bağlantı ne kadar güçlü olursa kişi o denli önemli kazanımlar elde edebilir. 11nci 2nci 5nci 9ncu evlerde yer alan Güneş Rahu jüpiter açıları önemlidir beklenmeyen kayıpların göstergesidir. 6ncı ve 11nci evde geri giden gezegenler varsa 12 evde  zayıf ve geri harekette bir gezegen yerleştiyse kayıplar söz konusu olur. Özellikle Ay ve Merkür birleştiği dönemde borsada yatırım yapma zamanı değildir. Doğru hareketteki kuzey düğüm borsada yatırım yapmak için en tehlikeli zamana işaret etmektedir. Kuzey ay düğümü Rahu ve Jüpiter doğum  zamanına yakın tutulma döngüsünde kayıplara işaret eder. Özellikler Jüpiter balık burcunda olanlar 1987 1999 1963  1975 1976 doğumlular Mayıs 2025’ e  beşe kadar borsada genel olarak para kaybetme eğiliminde olacaklardır! Doğum haritasında Jüpiter zayıfsa kişi gene kayıplar yaşayabilir doğum haritasının kapsamlı bir şekilde incelenmesi gereklidir. 

Mart ve Mayıs 2024 tarihleri arasında kayıpların önüne geçilmek için mutlaka doğum haritalarınızdaki sizlerle paylaşmış olduğum konumları iyi inceleyin ve uzman bir gökyüzü rehberinden danışmanlık alın.

NOT: KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık