Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Mart 2024 Bahar Ekinoksu ve 25 Mart Ay Tutulması Yansımaları

Bahar Ekinoksu 21 Mart 2024’te başlıyor. Koç Mevsimi'nin güçlü enerjilerini taşıyacak yer yüzüne. Zodyak yeni yılının resmi başlangıcını işaret eden güçlü yeni başlangıçların zamanıdır. Koç burcu bağımsızlığımızı, liderliğimizi ve yeni yolculuklara başlama tutkumuzu güçlendirir. Bahar ekinoksu doğa ve bireyler olarak bizler için yeniden doğuş zamanıdır.

25 Mart 2024'te yılın ilk Ay tutulması gerçekleşecek büyük olaylar Ay tutulmalarının öncesi ve hemen sonrasında meydana gelir. Ay tutulmaları her zaman dolunayda gerçekleşir ve çok yoğun, duygusal ve güçlü şekilde hissederiz tutulma enerjilerini.  Daha hassas duygusal ve uyanıklık halini daha derinden hissederiz ruhsal olarak. Genellikle  büyük haberler olaylar tutulmanın olduğu gün veya hafta içinde meydana gelir.  Bununla birlikte, geçtiğimiz mart ayından bu yana yaşadıklarımız küresel ve bireysel yaşamlarımızda  yeniden gündeme gelebilir zorlu döngüler şifalanabilir iyi niyet barındırmayan davranışlarımızın bumerang gibi geri dönüşü ile imtihan olabiliriz. Tutulma enerjisi dönüm noktalarına, uyanışlara, ani haberlere, atılımlara ya da çöküşlere neden olabilir. 

Kısmi Ay tutulması Batı Astrolojisine göre Terazi burcundaki tutulmalar döngüsünün ilki olacak. Terazi, Zodyaktaki 7. burçtur ve Koç burcunun karşıtıdır. Terazi, ister kişisel ister profesyonel nitelikte olsun, tüm ortaklıkları, taahhütleri ve birlikleri yöneten burçtur. Terazi, adalet, sevgi, ve mantık arzularımızı temsil eder.  Başkalarıyla birlikte çalışarak hedeflerimizi ilerletebilir daha büyük işlerin altına imza atıp başarımızı yükseltebiliriz. Tutulma esnasında ölüm ve  yeniden doğuşun gezegeni Plüton ile güçlü bir  enerji oluşacak bu enerji işimize gelmeyeni yeniden inşa etme arzumuzu güçlendirecek. Bu nedenle hayatlarımızı, ilişkilerimizi ve ileriye giden yollarımızı dönüştürmeye başlamaya hazır olalım. Aşkın gezegeni Venüs  tutulma sürecinde ve sonrasında oldukça güçlü olacak ve yaşamlarımızda deneyimleyeceğimiz aşk sevgi ilişkilerin güçlenmesi ile ilgili bizlere  güzellikler romantizm, neşe ve bereket getirecek.  Hasret kaldığımız mutlu anları karşılamaya hazır olalım.

Aşkın gezegeni Venüs Otoriter Satürn'le birleşiyor, bu da her birimizi uzun vadeli olan şeyler üzerinde durmaya davet ediyor.  Sorunlu ortaklıklar sona erebilir iyi niyetli ortaklıklar ise çok daha iyi enerjiler ile büyüyebilir. İlişkilerimizde samimi niyet ile hareket edenler yaptığı hataları telafi etmek için gayret gösterenler şifa enerjileri ile aşk hayatlarını yeniden yapılandıranlar Anka Kuşu  olarak yeniden doğmayı başaranlar olacak.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık