Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

10 Mart 2024 Balık Yeni Ay Çalışması

Aşkı bereketi şansı yeteneklerinizi kazanca çevireceğiniz fırsatları tutulma öncesi gerçekleşecek bu güçlü Yeni Ay enerjisi ile yaşamlarınıza taşıyın.

İhtiyacınız olacak malzemeler:

  • 1 Adet Kırmızı Elma
  • 1 Adet Beyaz Mum
  • 3 Dal Ada Çayı
  • 1 Yemek Kaşığı Toz Şeker
  • 1 Çay Kaşığı Toz Tarçın
  • 1 Adet Aura Kuvars
  • 1 Adet Kırmızı Yün İp

NOT: Bu çalışmayı 24 Mart 2024 e kadar her hangi bir günde 24 Martta dahil olmak üzere yapabilirsiniz.

Yapılışı:

1 adet kırmızı elmanın baş kısmını kesin içini oyduktan sonra  ev yada iş yerinizin güney doğu yönüne denk gelecek şekilde elmanızın içine 3 dal ada çayınızı kırmızı yün ipiniz ile mumunuza güzelce bağlayın. Aura kuvarsınızı mumunuzun sağ tarafına gelecek şekilde yerleştirin 1 çay kaşığı toz tarçınınızı mumunuzun üzerine serpin.  Yakmadan önce 1 yemek kaşığı toz şekerinizi mum ve elmanın üstüne güzelce dökün.  Tüm kalbiniz ile odaklanarak sağlığı şansı aşkı huzuru bereketi kendi değerinizin önemini fark ederek dua niyet ve istekler de bulunun. Bu esnada aura kuvarsınız sol elinizde kalbinize yakın bir noktada olsun. Aura kuvarsınıza “Nefes aldığım ilk andan bugüne kadar ruhumda, bedenimde, çevremde, işimde, ilişkilerimde, aşkımda, sağlığımda, yaşamımın tümünde etkili olmuş ruhsal saldırı ve negatif enerjilerin tümünden arınıyor, yenileniyor (Kristalin adını söyleyin). Senin kozmik enerjilerinden faydalanmaya niyet ediyor, doğum haritamdaki tüm gezegenlerin zayıf enerjilerini yükseltiyor, dengeliyor, olumlu enerjiler olarak yaşamıma sevgi ile aktarman için yüzyıllardır yeryüzünden ve gökyüzünden aldığın tüm kozmik şifa yüklü ve güçlü koruyucu enerjilerini faaliyete geçiriyorum.” 3 kez tüm kalbiniz ile tekrar edin.  Tüm kalbiniz ile dua edin.

Arzu ederseniz sizler ile paylaştığım ayetleri de okuyarak bu çalışmayı çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. Önemli olan temiz bir kalp ve niyettir UNUTMAYIN!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

Bismillâhi ve billâhi seneşuddu azudeke bi-ahîke ve nec'alu lekumâ sultânen felâ yesilûne ileykumâ bi-âyâtinâ entumâ ve menittebeakumal ğalibûn. İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ. 3 kez bu ayeti okuyunuz.

Sübhânallâhi mil'el mizân ve müntehe'l-ilmi ve meblega'r-rizâ ve zinete'l-arş. 7 kez okuyunuz.

DİKKAT: Mumunuz tamamen elmanızda yandıktan sonra kimseye zarar vermeyecek şekilde çöpünüze atabilirsiniz.  Aura kuvarsınızı ise ev yada iş yerlerinizin salon ya da ofisinizde çalışma masanızda güney doğu yönünde bir sonraki yeni ay ve dolunay çalışması için kullanmaya devam edin.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık