Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Burcunuza Göre Seçilmiş Aşk Filmleri

Astrolojiye her alanda danışabileceğiniz gibi özellikle kararsız kaldığınız seçim anlarında da danışabilirsiniz. Film tercihlerinizde de astrolojiden yararlanabilirsiniz. İşte burçlara göre seçilmiş aşk filmleri.

Koç Burcu

Koç burçları aşkı sonuna kadar yaşamayı seven burçlar arasında yer almaktadır. Reddedilince öfkelenen ve reddeden kişilerin peşlerinden giden koç burçları duygularını saklamazlar. Koç burçları için seçilen filmler arasında Silver Linings Playbook (Umut Işığım) filmi yer almaktadır. Kararlarına sadık eski bir öğretmen olan Pat ve akıl hastalığı konusunda destek almak zorunda kaldığı bir dönemi işleyen bu film romantik senaryolu filmler arasında yer almaktadır.

Boğa Burcu

Boğalar, sabit ilişkilerden hoşlanırlar. Here zaman evim diyebilecekleri bir yere ihtiyaç duyan boğa burçlarının felsefesine zıt aşk hikayeleri de uyabilmektedir. Boğa burçları için tavsiyemiz ise Up in the Air (Aklı Havada) filmidir. Ryan Bingham, çalışanlarının işine son vermek için görevlendirilmiş ülkeler arası gezen kurumsal bir küçülme uzmanıdır. Hayalindeki aşka ülkeler arasında gezinme döneminde rastlar ancak hakkında hala bilmedikleri vardır. Kendisine yardım etmesi için görevlendirilen bir çalışan ile de seyahati esnasında uğraşmak zorundadır.

İkizler Burcu

Hava burçlarının tamamında olduğu gibi ikizler burcu da aşk kavramını zeka ve mantıkla bütünleştirmeyi sever. Romantik filmlerden genellikle hoşlanmayan ikizler burcu kişiler Her (Aşk) filmini izleyebilirler. Yalnız bir yazarı konu alan bu film, her ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan bir işletim sistemiyle bu yazarın ilişkisini geliştirmesini konu almaktadır.

Yengeç Burcu

Yenge burçları için yapılabilecek en iyi öneriler arasında Edward Scissorhands (Makas Eller) filmi yer alıyor. Tecrit sonrası yeni bir yaşama kucak açan bir kişinin hikayesini konu alan bu film Tim Burton’ın en iyi yapımları arasında yer alıyor.

Aslan Burcu

İçlerinde hep çocuksu bir taraf barındıran Aslan burçları, ilham alabilmek için bol bol film de izlemeyi severler. Aslan burçlarına tavsiyemiz The Perks of Being a Wallflower (Saksı Olmanın Faydaları) filmi olacaktır. Okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencisi ve onu dünya ile tanıştıracak iki arkadaşın maceralarını konu alan bu film iç ısıtabilecek sempatik bir aşk hikayesini anlatıyor.

Başak Burcu

Detayları ayırt etme konusunda başarılı olan başak burçları için tavsiye edebileceğimiz filmler arasında Easy A (Adı Çıkmış) filmi yer almaktadır. Sıradan bir lise öğrencisi olan Olive’in arkadaşına yardım etmek ve daha sonra ise finansal durumunu yükseltebilmek için okulun değirmenine kendisini atışını konu alan bu film oldukça eğlenceli ve keyifli gençlik filmleri arasında yer alıyor.

Terazi Burcu

Sevgi için yaratılan terazi burçları aşka inanmakta ve aşkı bulmakta biraz zorluk yaşayabilirler. Terazi burçları için öneri ise 500 Days of Summer (Aşkın 500 Günü) olacaktır. Aşka inancı kalmamış bir kadın ve ona aşık olan bir adamla ilgili olan bu film romantik komedi kategorisinde yer alan bir filmdir.

Akrep Burcu

Akrep buçları bir insanı ömür boyu sevebilmek konusunda başarılıdır. Kendilerine yapılanları asla unutmayan akrep burcu kadınları için önerimiz Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan) filmi olacaktır. Yaşadıkları aşkın ve sevginin büyüsünün kaçtığını düşünen çift birbirini unutabilmek için hafızasını sildirir. Ancak yeniden karşılaştıkları zaman neler olacağından haberleri yoktur.

Yay Burcu

Yay burçları klasik şeylerden hoşlanırlar. Her olayda pozitif bir yan bulabilen ve sonu mutlu biten hikayelerden hoşlanan yengeç burçları The Notebook (Not Defteri) filmini izleyebilirler. Fakir ama tutkulu bir genç adamın zengin bir kıza aşık olmasını konu alan bi film bir süre sonra çiftin sosyo  ekonomik statüleri yüzünden ayrılmalarını işler.

Oğlak Burcu

Sadece bir aşk filmi izlemek oğlak burçlarına göre değildir. Onlar sürüklenebilecekleri başka konuları da film içerisinde ararlar. Oğlak burçları için önerimiz Source Code (Yaşam Şifresi) filmidir. Bir askerin uykusunda uyandığında başka bir insanın bedeninde olduğunu fark etmesiyle başlayan bu film görevini tamamlamak için sekiz dakikası olan bir askeri konu almaktadır.

Kova Burcu

Kova burçları distopya ve uzay filmlerine bayılırlar. Kova burçları için önerimiz Passengers (Yolcular) filmidir. Uzak koloni gezegenine seyahat eden ve binlerce kişiyi taşıyan uzay aracının uyku odalarında bir arıza meydana gelir. İki yolcu ise 90 yıl önce planlanmamış şekilde uyanır ve hikaye burada başlar.

Balık Burcu

Balık burçları hayalperest burçlar arasında yer almaktadır. Sanatsal ve sınırı belirsiz olan konulardan hoşlanırlar. Balık burçları için önerimiz Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin) filmi olacaktır. Büyü yapılarak canavara çevrilmiş bir prensi konu alan bu film, onun normal görüntüsüne sadece gerçek aşk ile dönüştürülebileceği anlatmaktadır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık