Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Hangi burcun gelinliğinin nasıl olduğunu merak ediyorsanız burçlara göre gelinlik modelleri yazımıza göz atmaya başlayabilirsiniz.

Koç Burcu

Koç kadınları, ateş grubunda yer aldıkları için iddialı görünümü severler. Gündelik kıyafetlerindeki sade ve iddialı seçimlerini gelinlik modellerinde de tercih ederler. Zarif duruşlarını romantik dantel ve çiçek detayları ile süslemekten de hoşlanırlar. Koç gelinleri için rahatlık da son derece önemlidir.

Boğa Burcu

Venüs etkisinde olan boğa kadınları sırt ve göğüs dekolteli gelinlikleri tercih ederler. Kadınsı detaylar ile tasarlanmış gelinlikler boğa kadınları için idealdir. Dekolteli ve ışıltılı tüm gelinlik modelleri boğa kadınlarının tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır.

İkizler Burcu

Çift karakterlerinin etkisini gelinlik seçiminde de yaşayan ikizler burçları, bir yandan sade olmak isterken diğer yandan daha gösterişli olmanın peşinde de olabilirler. İkilemde kalmak ikizler burcunu seçim konusunda yorabilmektedir.

Yengeç Burcu

Romantik karakterleriyle ön plana çıkan yengeç kadınları sade gelinliklere yönelir. Zarif ve hafif ışıltılı gelinlikleri tercih eden yengeç kadınları uçuşan tasarımları da beğenir. Kumaş hafifliği ve rahatlığı da yengeç kadınları için ön plandadır.

Aslan Burcu

İddialı görünmeyi sadelik ve ihtişam ile birlikte başaran aslan burçları misafirlerinin üzerinde bırakacağı ilk izlenime önem vermektedir. Diğer yandan seksi bir gelinliği de tercih etmek isteyen aslan burçları için bu özel günleri tam bir peri masalına dönüşmelidir.

Başak Burcu

Gelinlik seçiminde hem sade hem de iddialı gözükmek isteyen başak kadınları kumaş seçiminde renge çok fazla dikkat eder. Detaylara özen gösteren başaklar bazı durumlarda renk seçimi konusunda zorlanabilirler.

Terazi Burcu

Kabarık ve dantelli gelinlikler terazi burcu kadınlarının en büyük arzuları arasında yer almaktadır. Uzun kuyruklu etekler, dantel kenarlı duvaklar ve İspanyol kollara bayılan terazi kadınları biraz gösterişli tasarımlardan hoşlanır.

Akrep Burcu

Akrep kadınlarının sistemli çalışmaları gelinlik seçimlerine de yansımaktadır. Ne istediklerini açık bir şekilde ortaya koyabilen akrep burcu kadınları kabarık etekli ve zarif görünümlü romantik tasarımları seçebilmektedir. Ancak düğün mekanının özelliklerine göre çiçek ya da taşlar ile işlenmiş gelinlik de giymek isteyebilirler.

Yay Burcu

Ateş grubu olan yay burcu, gösterişten yana tercihler yapar. Sanatçı kimlikleri ve özgürlükçü yanları ise onları farklı bir çizgiye taşıyabilmektedir. Kabarık ve kuyruklu gelinlik modellerini sık sık tercih eden yay kadınları mini gelinlik modellerini de tercih edebilmektedir.

Oğlak Burcu

Oğlak kadınları, kraliyet asaletine yaraşır bir şıklık elde etmek ister. Her zaman saraylara yakışabilecek bir ihtişama sahip olma duygusu taşıyan oğlak kadınları için kuyruk vazgeçilmezdir.

Kova Burcu

Kova burcu kadınları, kimsenin fark etmeyeceği ufak detaylara sahip olabilecek bir gelinlik giymek ister. Tarihsel özelliklere sahip olan ve bir dönemi temsil eden kostümleri düşünerek gelinlik tasarımını bulurlar.

Balık Burcu

Gelinlikte yer alabilecek bütün detayları kullanmak isterler. O gün, onlar için unutulmayacak bir masaldır. Taş ve incilerden aldıkları yansımalarla kendilerini peri gibi hissedebilirler. Gelinliklerinde pastel tonlarda kurdele ve fiyonk takmayı da severler.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık