Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Herkesi Etkileyebileceğiniz En Güçlü Özelliğiniz

Burcunuza Göre Herkesi Etkileyebileceğiniz En Güçlü Özelliğiniz

Burcunuza göre sizi çekici yapabilecek olan en güçlü özelliklerinizi bu yazımızda açıklıyoruz!

Koç Burcu

Koç burçları cesaretli yapıları sayesinde çekici olurlar. Astrologlara göre koç burçları istedikleri şeyleri elde etmeleriyle de tanınırlar. Koçlar, fırsatları değerlendirme ve cesur adımlar atabilme konusunda başarılıdırlar. Onlarla birlikteyken sıkılmaz ve sürekli heyecan duyabilirsiniz.

Boğa Burcu

Maddiyatçı duruşlarıyla tanınan boğa burçları aynı zamanda duygusal ve şehvetlidir. Boğa burçları hayattaki iyi şeylerin değerini de bilir. Rahatlayıcı bir müzik veya lezzetli bir yiyecek boğa burçlarını mutlu edebilir.

İkizler Burcu

Yaşamaktan keyif alan ikizler burçları çocuksu bir oyunculuğa ve her konudan eğlenceli anlar yaratabilmeye bayılırlar. Bağımsızlığa ya da rahat bir nefes alabileceğiniz özel bir alan arıyorsanız bu yönleriyle size çekici gelebilecek ikizler burçlarıyla vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları hayatlarında insanlara şefkatle yaklaşırlar. Tüm sevgisini hissettirme konusunda başarılı olan yengeç burçları size değer veriyorsa sizin için ellerinden gelen her şeyi yapacak demektir.

Aslan Burcu

Aslan burçları ışıklar altında olmayı sever. Özellikle sevdikleri kişiyi de özel hissettirebilen aslan burçları dikkat çekici fiziksel özelliklere de sahiptir.

Başak Burcu

Mükemmeliyetçi yapılarıyla tanınan başak burçları yüksek zeka seviyeleriyle de dikkat çekerler. Astrologlara göre başak burçları zodyağın seksi ve entelektüelleri olarak da görülüyor.

Terazi Burcu

Terazi burçları yalnız kalmaktan pek keyif almaz. Bu sebeple, bu durum onları eşsiz bir partner de yapabilmektedir. Terazi burçları sevdikleri için her şeyi yaparlar. Terazilere kalbinizden güvenerek ilişki yaşayabilirsiniz. Ufak ama güçlü romantik jestler yapabilme konusunda da uzman olan terazi burçları bu özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Akrep Burcu

Yatakta dinamit olarak adlandırılan akrepler sizi daha fazla yaşıyormuşsunuz gibi hissettirebilme konusunda iddialıdır. Tutkulu yapıya sahip olan akrep burçlarından etkilenerek bir ilişki yaşamaya başladığınız zaman bir ömür boyu unutulmayacak özel anlar yaşamaya başlarsınız.

Yay Burcu

Gülümsemek, kadınlardaki en seksi ve en çekici detaydır. Bu özellik yay burçları söz konusu olduğu zaman erkekler için de geçerlidir. Bu burca mensup kişilerin karşısındakini etkilemek için kullandığı en etkili silah gülümsemektir.

Oğlak Burcu

Zodyağın olgun burçları arasında yer alan oğlak burçları güvenilir yapıları ile ilgi odağı olurlar. Siz düştüğünüz zaman sizi yakalayabilecek ve siz kendinizden emin olmadığınız zamanlarda size destek çıkabilecek birini arıyorsanız bu kişiler oğlak burcu olabilir. Yaş aldıkça daha eğlenceli ve komik bir insana dönüşen oğlak burçlarının en bilinen çekici özellikleri arasında bunlar yer almaktadır.

Kova Burcu

Yaratıcı ve tutkulu burçlardan olan kovalar yüksek enerjiye sahiptir. Keyifli sohbetlerin vazgeçilmez kahramanlarından olan kovalar size çoğu zaman ayaklarınızın yere sağlam bastığını hissettirebilir.

Balık Burcu

Romantizm konusunda usta olan balık burçları nazik, kibar ve hayalci yapıları ile dikkat çekerler.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık