Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Saçınızın Modeli Nasıl Olmalı?

Burcunuza Göre Saçınızın Modeli Nasıl Olmalı?

Koç 

Çarpıcı bir stil arayan keskin bir trend belirleyicisiniz. Savaşa hazır olmak ve her şeyi üstlenebilmek için temkinlisiniz, bu yüzden çok işlem yapmadan kullanabileceğiniz bakım gerektirmeyen bir model seçeceksiniz. Bob saç modellerini deneyin, tam size göre!

Boğa 

Bir Boğa kadını olmak her şeyden önce şehvet ve lüks demektir. Muhtemelen baştan çıkarıcı görünen, çarpıcı giysilerinizin kalitesini gösteren bir saç modeli seçeceksiniz. Gevşek topuzlar sizin için ideal.

İkizler 

İkizler burcuysanız kesinlikle çok yönlü ve uygulanabilir saç modellerine ihtiyacınız var. Saçlarınızın uzun olma ihtimali yüksek, bu nedenle 2-3 boğumlu atkuyruğu modelini seveceksiniz. Zekânız ve tuhaf mizah anlayışınıza uygun bir saç tokası da düşünebilirsiniz.

Yengeç 

Saç stiliniz göründüğünden daha fazla nasıl hissettiğinizle ilgili olmalıdır. Muhteşem görünen, ancak rahat, geleneksel bir stil isteyebilirsiniz. Ensede gevşek toplanmış düşük topuz harika görünmeniz için yeterli.

Aslan 

Aslanların saç modeli her zaman çarpıcı, dikkat çekici bir sahne saçı olmalıdır. Büyük olasılıkla koyu renk ya da kızıl renk seçeceksiniz, belki renklendirme rutinini değiştirmenin ya da ensenizde topladığınız yelenize renkli aksesuarlar eklemenizin zamanı gelmiş olabilir.

Başak 

Mükemmellik anlayışındaki Başaklar, şehvetli olduğu kadar pratik de olması gereken saç modelleri tercih eder. Şık ve etkili görünen, yüzünüzü açıkta bırakan stilize saç örgülerini sevebilirsiniz.

Terazi 

Tümüyle denge ve uyumla ilgileniyorsunuz, bakımlı olmanız için minimal sanatsal yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz ince örgüler ile toplanmış atkuyrukları stilinizi en güzel şekilde yansıtır.

Akrep 

Soğuk ve gizemli imajınıza ters bir şekilde yumuşak ve seksi saç modellerini en güzel şekilde taşımayı başarıyorsunuz. Ombre saç stili ilk fırsatta deneyeceğiniz model olmalıdır.

Yay 

Modanın en üst noktasında olmak istiyor, renklerle oynamayı seviyorsunuz. Sıklıkla seyahate çıkma eğiliminde olduğunuzdan dağınık, hafif dalgalı, sportif bir tarz stilinize uyacaktır.

Oğlak 

Güçlü imajınızı ortaya çıkaracak koyu renkleri ve düzgün toplanmış saç stillerini seviyorsunuz. Kesinlikle etkileyici, minimalist bir stil olan; ortadan ayrılarak ensede sıkı toplanmış saç modelini şık tokalar ile süslemeniz ideal imajınız olabilir.

Kova 

Asimetrik ve fütürüstik stillere yönelen yeniliklere eğilimlisiniz, bu yüzden parlak spreyleri saç modellerinizde cesurca kullanacağınıza eminiz.

Balık 

Fantastik, romantizm yüklü, cazibeli bir görünüm kesinlikle Balıkların stilidir. Doğal görünümlü, ancak uzun, zarif bukleli, yumuşak saç modellerini bir prenses edasıyla taşıyabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık