Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçların Genel Kültür Seviyeleri

Burçların Genel Kültür Seviyeleri

Koç 

Koçlar doğal ve keskin bir zekâya sahiptir ve ayrıca son derece akıllı insanlardır. Genel kültür seviyeleri, doğal olarak çok yüksektir. Özellikle teknik ve analitik konularda kimse eline su dökemez.

Boğa 

Boğaların ekonomi başta olmak üzere güncel konularda kendi rahatını ilgilendiren zevk, konfor, iyi yemek, iyi tatil, vb. içeren güzel yaşam konuları özel ilgi alanlarıdır.

İkizler 

İşte tam bir entelektüel... Meraklı, araştırmacı, gezgin İkizler, hemen her konuda yarım yamalak da olsa bilgi sahibi olmayı, öğrendiklerini paylaşmayı doğal bir misyon edinir.

Yengeç 

Yengeçler, tarih, medeniyetler, gelenekler, sosyoloji, psikoloji gibi insan ilişkilerini ilgilendiren sosyal konularda bilgi toplayıcılarıdır. İhtiyaçları olmayan konularda zahmete katlanmazlar.

Aslan 

Aslanlar doğal liderlerdir ve araştırdıkları her şeyin aslanı, kralı-kraliçesi gibidirler. Güç ve zekâda iddialıdır, bu onları genel kültürde en iyi olmaya zorlar ve asla sıradan şeylerle ilgilenmezler.

Başak 

Analitik ve metodik düşünen Başaklar son derece entelektüeldir. Bilgi ve yeteneklerine çok güvenen bu burcun insanının kibirli, manipülatif tarafına aldırmazsanız saatlerce sohbet edebileceği kültür potansiyelini görebilirsiniz.

Terazi 

Siyaset, politika, hukuk, sanat tasarımı ilgi alanları olan Teraziler zor ve garip durumların ele alınması açısından en iyisidir. Bu tür durumları aşırı zarafet ve zekice yönetirler.

Akrep 

Akrepler  son derece akıllıdırlar, kimya, tıp, fizik, matematik, bilim, siyaset gibi hemen her konuda kültür seviyeleri yüksektir. Tabii çekiciliklerini arttıran bu kültürlerini göstermekten mutluluk duyarlar.

Yay 

Yaylar, gerçeği arayan kişilerdir ve böylece durmadan, maceraperest bir şekilde dolaşmaya devam eder. Coğrafya, tarih, edebiyatı yutan Yaylar, derinden felsefe ve sosyolojiye dalabilirler.

Oğlak 

Gelenekçi yapısı, yenilik ve teknolojik ilerleme gibi konularla ilgilenmekten ise tarih, din, doğa, felsefe gibi konularda kendisini geliştirmesine ve sağlam bilgi hazinesi olmasına neden olur.

Kova 

Yenilikçi, zeki Kova insanları çevrelerindeki her şey hakkında doğuştan meraklıdırlar. Bununla birlikte, bunlar belirli bir konuda uzun süre konsantrasyon gücünü yok eden nedenlerdir.

Balık 

Hayal ve sezgisel gücü yüksek Balıklar öğrenmeye meraklıdır. Özellikle sanat, müzik, mimari, tasarım gibi alanlar, mistizm gibi fantastik ilgi alanlarında yüksek kültür seviyeleri ile dikkat çekerler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık