Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Güneş Gözlüğü Rehberi

burcunuza göre güneş gözlüğü rehberi

Güneş gözlükleri özellikle yaz aylarında stilinizi belirleyebilecek en önemli aksesuarlar arasında bulunuyor. Güneş gözlüklerinizi aynı zamanda burcunuzdan ilham alarak da seçebilirsiniz.

Koç

Koç burçları heyecanlı yapısı ile ön plana çıkar. Cesur ve canlı karakterlerinden güç alarak iddialı seçimler yapan koç burçları genellikle canlı renklere sahip olan gözlükleri tercih ederler.

Boğa

Lüks ve kalite düşkünü boğalar genellikle lüks markalara yönelebilirler. Uzun yıllar kullanabilecekleri modellere yönelen boğa burçları yuvarlak hatlı ve çerçeveli gözlükleri tercih edebilirler.

İkizler

İkizler burcu güneş gözlüğü seçimlerinde farklı modellere yönelebilir. Giyim konusunda da hassas olan ikizler burcu altıgen tasarımlı güneş gözlüklerini tercih edebilirler. Bu modeller genellikle çoğu kişinin rahat edemeyeceği farklı modellerdir.

Yengeç

Yengeç burçları trendleri çok fazla yakından takip etmezler ve kendilerine yakışan güneş gözlüklerini seçerler. Retro ve vintage aşığı olan yengeç burçları belirli bir döneme veya stile doğrudan vurgu yapabilen güneş gözlüklerini kullanmayı tercih edebilirler.

Aslan

Aslan burcu klasik ve sade gözlükleri tercih edebilir. Fakat aslan burçlarının sık sık gösterişli ve ihtişamı modellere sahip güneş gözlüklerini seçtiğini de görebilirsiniz.

Başak

Başak burcu mükemmeliyetçi karakteri ile ön plana çıkar. Modası geçmeyecek ve kalitesi tartılmayacak olan güneş gözlüklerini ederler. Şık ve minimal tercihler yapan başaklar sade ve gösterişsiz güneş gözlüklerine daha fazla ilgi gösterirler.

Terazi

Gösterişli olmadan dikkat çekmeyi seven ve sadeliğe özen gösteren terazi burçları, gözlük camlarının gözleri gösterebilecek yapıdaki açık tonlarda olanlarını seçerler. Yuvarlak model yerine burun hizasından sonra oval hal alan güneş gözlükleri genellikle terazilerin estetik algılarını vurgular. Birkaç farklı renkten oluşan gözlük camına sahip modeller, seçim yapmakta zorlanan terazilerin işini de kolaylaştırabilir.

Akrep

 

Akrep burcu, güneş gözlüğü seçiminde tercihini genelde siyah renkten yana yapar. Siyah rengin asaletli durması ve kişiye gizem katması akreplerin güneş gözlüğü tercihlerinde sık sık siyah rengi seçmesine yol açar. Akrepler aynı zamanda klasikleşmiş güneş gözlüğü modellerini kullanmayı da fazlasıyla severler.

Yay

Yay burçları genellikle seyahat etmeyi seven burçlar arasındadır. Güneş gözlüğü seçimlerinde de maceracı yönlerini tamamlayabilecekleri seçeneklere yer verirler. Gözlük çerçevesi, cam rengi ve yüz uyumu arasındaki ilişkiye de büyük bir önem verirler.

Oğlak

Oğlak burçları klasik tasarımlardan hoşlanır. Klasik seçimler yapmalarındaki asıl sebep karizmatik ve prestijli bir görünüm elde etmek istemeleriyle alakalıdır. Gerçekçi gözler ile hayata bakan oğlaklar saygın bir duruş elde edebilecekleri güneş gözlüğü modellerini seçerler.

Kova

Kova burçları her durumda ve ortamda farklı olmayı seven burçlardır. Kova burçları güneş gözlüğü seçimi yaparken cam renginden ve çerçeve renginden önce gözlüğün genel şekline bakarlar.

Balık

Yaratıcı ve zarif yönleri ile dikkat çeken balık burçları güneş gözlüğü seçiminde de romantik renklere yer verir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık